Široký výběr dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah, parket, vlysů a masivních prken. Pro dlouhou životnost dřevěné podlahy využijte ošetřovací oleje. Renovací a broušením parket jim navrátíte původní vzhled.

Dřevěné podlahy, parkety a masivní prkna od ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Podlahový showroom na Praze 6 a E-SHOP se širokou nabídkou dřevěných podlah od renomovaných výrobců - Magnum, Steirer parkett, Mosaic, Sheoga, Saga. K mání jsou 2-vrstvé, 3-vrstvé či dýhované dřevěné podlahy. Dále klasické parkety, podlahová prkna, laminátové, PVC a vinylové podlahy, podlahy na terasy či sportovní povrchy pro tělocvičny.
Dřevěné podlahy, parkety a masivní prkna od ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Dřevěné podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Široký výběr dřevěných, laminátových a vinylových podlah. Nabízíme masivní parkety a podlahová prkna, laminátové a vinylové podlahy, ale také mozaiky a podlahy z exotických dřevin. Prodáváme podlahovou chemii a provozujeme půjčovnu brusek na parkety. Naše prodejny včetně skladu o rozloze 1100 m2 najdete na Praze 10, 4 a 5.
Dřevěné podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Stolárstvo Výroba nábytku Omietkárske práce Montáž sadrokartónu Prípravné práce pre stavbu Maliarske a natieračské práce Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti Veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti

Reklamná činnosť Ťažba piesku a štrku Sprostredkovanie obchodu Prenájom hnuteľných vecí Búracie a demolačné práce Triedenie pieskov a štrkopieskov Poskytovanie služieb v rybárstve Výroba drobných výrobkov z dreva Predaj nápojov na priamu konzumáciu Výroba betónu a výrobkov z betónu Organizovanie vzdelávacích podujatí Prípravné práce k ...