PVC podlahy neboli lina se dělí na bytové a zátěžové. Mezi jejich výhody patří dlouhá životnost, vysoká odolnost, snadná údržba, tlumení zvuku při chůzi a nepřeberné množství různých dekorů, vzorů a barev. Dokáží hravě imitovat parkety, dlažby a podlahy.

Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
ZAHRADNÍK PARKET, to je váš specialista nejen na vinylové podlahy! Vysoká praktičnost, odolnost a překvapivě přirozený vzhled tohoto typu podlahy vás naprosto nadchne. Nechte i vy prokouknout tvůj interiér s kvalitní vinylovou podlahou, která se hodí do kuchyně, obýváku i dětského pokoje. Najdete nás na Praze 6.
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Celou řadu výhod mají PVC, vinylové podlahy a nově také rigidní podlahy. Dlouho vydrží, jsou cenově výhodné a navíc skvěle vypadají. Kde ale tyto podlahy ve vysoké kvalitě sehnat? Obraťte se na BOMA PARKET. V jeho sortimentu najdete PVC, vinylové i rigid podlahy nejrůznějších vzorů a barev. Líbí se vám struktura dřeva, kamene, nebo dáváte přednost ...
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Rádi byste novou podlahu? Vsaďte na kvalitu a navštivte Podlahové studio Jegla. Zabýváme se prodejem a odbornou pokládkou podlahových krytin nejrůznějších materiálů a vzorů. V našem studiu naleznete široký výběr podlah, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a také snadnou údržbou. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Prodej a pokládku širokého sortimentu podlahových krytin pro Vás zajistí podlahářství František Řeháček. V naší nabídce naleznete podlahy dřevěné, plovoucí, vinylové, korkové, laminátové, PVC či koberce. Dále také provádíme rekonstrukce a renovace podlah a parket. Navštívit nás můžete na adrese Školní 890, Kopřivnice. Prodej, pokládka, montáž, ...

Prodej: - podlahové krytiny - zátěžové, podlahové, kusové koberce - čistící zóny - běhouny - zbytkové pvc, zbytkové vinylové podlahy a zbytkové koberce - pvc bytové, zátěžové a vinylové podlahy - doplňky- lišty - podložky - stavební chemie - přechodové, interiérové profily - stropní kazety.

Prodej, maloobchod: - podlahy, podlahoviny - barvy, laky HOSTIVAŘ - REMMERS - lazury - vynilové dílce - PVC, koberce - plovoucí podlahy - malířské potřeby.

Prodej: - nábytek, bytové doplňky - sedaci soupravy - křesla a židle - pohovky - dvojlůžka - nábytek z masívu - válendy - zdravotní matrace i atypy - PC stoly - obývací stěny a skříně - kuchyňské linky na míru - originalní dárky - koberce a PVC - obrazy - světla a lampy

Maloobchod, splátkový prodej, prodej MULTISERVIS: -nábytek -kuchyně, kuchyňské linky -bytové doplňky -postele s polohovací matrací BÁRA, SÁRA -koberce.

Prodej a montáž: - laminátové, dřevěné, korkové podlahy - PVC - koberce. Výroba, montáž: - nábytek. Malířské, natěračské práce.

Maloobchod, prodej: - bytový textil - koberce, podlahové krytiny - záclony, závěsy - deky, přikrývky, polštáře - dekorační látky.

Pobočka. Maloobchod, prodej: - koberce - metráž, kusové, běhouny - PVC - laminátové podlahy - garnýže - matrace - rošty - postele.

Prodej, pokládka, montáž: - marmoleum - thermofix - koberce - podlahy - PVC schodiště - laminátové, plovoucí dřevěné podlahy.

Maloobchod, prodej, montáž, pokládka: - plovoucí podlahy - podlahové krytiny PVC - koberce, korek - vyrovnávací stěrky - rekonstrukce. Podlahářské práce.

Pokládka, prodej, montáž: - vzorková prodejna - podlahové krytiny - koberce, PVC - plovoucí podlahy (třívrstvé dřevěné, korkové laminátové PARADOR, EEGGER, LIKOR) - podlahářské práce - drobné bytové doplňky - kusové koberce - bytové doplňky.

Prodej, montáž, pokládka: -plovoucí podlahy: -laminátové -dřevěné lakované. Lepení a pokládka-korek. Přelakování: -dřevěné podlahy -korek. Řešení podlah v půdních prostorách na stávající podlahy: -pro případnou další pokládku podlahových krytin-lino, koberec, plovoucí podlahy, korek.

Kuchyně. Podlahy. Interiéry. Zateplování. Bytová jádra.

Podlahářské a stolařské práce. Prodej, montáž: - laminátové, dřevěné, vinylové podlahy - PVC - koberce - dveře, zárubně - vestavné skříně - kancelářský a bytový nábytek - žaluzie.

Prodej, montáž, pokládka: - podlahy - podlahové krytiny (koberce, PVC). Řemeslnické práce: - podlahářské.

Maloobchod, prodej, pokládka: -podlahové krytiny -bytové PVC -koberce -korkové a bytové doplňky -kancelářský nábytek -garnýže, záclony. Práce: -podlahářské.

Maloobchod, prodej: -nábytek -bytové doplňky -koberce, PVC -podlahové krytiny.

-Specializovaný maloobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Pronájem movitých věcí - přístroje, nářadí, průmyslové zboží, motorová vozidla -Chov a výcvik psů

-Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod

-Specializovaný maloobchod -Výuka obsluhy (řízení) technických zařízení -Reklamní činnost a marketing

-Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Fotografické služby -Překladatelská a tlumočnická činnost