PVC podlahy neboli lina se dělí na bytové a zátěžové. Mezi jejich výhody patří dlouhá životnost, vysoká odolnost, snadná údržba, tlumení zvuku při chůzi a nepřeberné množství různých dekorů, vzorů a barev. Dokáží hravě imitovat parkety, dlažby a podlahy.

PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Celou řadu výhod mají PVC, vinylové podlahy a nově také rigidní podlahy. Dlouho vydrží, jsou cenově výhodné a navíc skvěle vypadají. Kde ale tyto podlahy ve vysoké kvalitě sehnat? Obraťte se na BOMA PARKET. V jeho sortimentu najdete PVC, vinylové i rigid podlahy nejrůznějších vzorů a barev. Líbí se vám struktura dřeva, kamene, nebo dáváte přednost ...
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Rádi byste novou podlahu? Vsaďte na kvalitu a navštivte Podlahové studio Jegla. Zabýváme se prodejem a odbornou pokládkou podlahových krytin nejrůznějších materiálů a vzorů. V našem studiu naleznete široký výběr podlah, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a také snadnou údržbou. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
ZAHRADNÍK PARKET, to je váš specialista nejen na vinylové podlahy! Vysoká praktičnost, odolnost a překvapivě přirozený vzhled tohoto typu podlahy vás naprosto nadchne. Nechte i vy prokouknout tvůj interiér s kvalitní vinylovou podlahou, která se hodí do kuchyně, obýváku i dětského pokoje. Najdete nás na Praze 6.
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
Prodej: - terasové dlaždice - vinylové dílce - keramické nože

Prodej: -koberce měřené a kusové všech druhů -čisticí zóny -PVC krytiny -koupelnové lehčené krytiny -běhouny -rohožky -laminátové a dřevěné plovoucí podlahy -izolační a podložný materiál pod plovoucí podlahy -obkladový a podlahový korek -přechodové a ukončovací lišty -molitany -matrace klasické a zdravotní ...

Prodej, pokládka: - dřevěné a plovoucí podlahy - parkety.

Kuchyňské a bytové studio. Zakázková výroba, montáž: - kuchyňské linky - vestavné skříně - kancelářský nábytek - dětský nábytek - židle, stoly - postele - dveře, zárubně - obývací pokoje - podlahy - lišty.

Prodej: - laminátové, vinylové a dřevěné plovoucí podlahy - PVC, vinylové podlahy lepené, marmolea. Parkety. Interierové dveře Práce: - podlahářské - dodávka a montáž dveří.

Podlahářské práce včetně stěrkování podkladu: - prodej a pokládka vinylových podlah, PVC, zátěžových i bytových koberců - plovoucí podlahy.

Prodej podlahových krytin.

Výroba a prodej - vánoční ozdoby Prodej - ručně tkané koberečky Výroba - ozdobné prostírání Výroba a prodej - kraslicevýuka pletení ze slámy ve školách na různých akcích Výroba a prodej - pletené výrobky ze slámy - betlémy

Autočalounické práce Prodej - dekorační reklamní rohožky Zušlechťování a povrchové úpravy materiálů flockem

-Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím Masérské, rekondiční a regenerační služby

Velkoobchod, maloobchod: - podlahové krytiny - PVC - plovoucí podlahy - mozaiky, vlysy, velkoplošné dílce - přírodní linoleum - zátežové koberce.