PVC podlahy neboli lina se dělí na bytové a zátěžové. Mezi jejich výhody patří dlouhá životnost, vysoká odolnost, snadná údržba, tlumení zvuku při chůzi a nepřeberné množství různých dekorů, vzorů a barev. Dokáží hravě imitovat parkety, dlažby a podlahy.

Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Rádi byste novou podlahu? Vsaďte na kvalitu a navštivte Podlahové studio Jegla. Zabýváme se prodejem a odbornou pokládkou podlahových krytin nejrůznějších materiálů a vzorů. V našem studiu naleznete široký výběr podlah, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a také snadnou údržbou. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Celou řadu výhod mají PVC, vinylové podlahy a nově také rigidní podlahy. Dlouho vydrží, jsou cenově výhodné a navíc skvěle vypadají. Kde ale tyto podlahy ve vysoké kvalitě sehnat? Obraťte se na BOMA PARKET. V jeho sortimentu najdete PVC, vinylové i rigid podlahy nejrůznějších vzorů a barev. Líbí se vám struktura dřeva, kamene, nebo dáváte přednost ...
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
ZAHRADNÍK PARKET, to je váš specialista nejen na vinylové podlahy! Vysoká praktičnost, odolnost a překvapivě přirozený vzhled tohoto typu podlahy vás naprosto nadchne. Nechte i vy prokouknout tvůj interiér s kvalitní vinylovou podlahou, která se hodí do kuchyně, obýváku i dětského pokoje. Najdete nás na Praze 6.
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
Podlahářství, prodej, montáž: - podlahové krytiny - PVC - dřevěné podlahy

Prodej, montáž: - kancelářský nábytek - kancelářské židle - stínící technika - plovoucí podlahy, lino, koberce, PVC

Podlahářství, prodej, montáž: - podlahové krytiny - PVC, marmolea - koberce - laminátové a dřevěné plovoucí podlahy

Prodej -parkety, mozaiky, plovoucí podlahy, lina, PVC - koberce a korky - renovace dřevěných podlah - čistění koberců.

Interiérové studio - výhradní prodejce značkových kuchyní a spotřebičů značky Gorenje. - podlahy dřevěné, vinylové, lina, PVC, koberce - dveře interiérové, vchodové a bezpečnostní.

Podlahářství, prodej, montáž: - plovoucí podlahy - pvc - koberce - dřevěné i laminátové podlahy

Podlahové studio. Prodej, pokládka - PVC - koberce - kaučukové podlahy.

Podlahářství. Prodej a montáž všech podlahových krytin - parkety, plovoucí a dřevěné podlahy - koberce - PVC, linoleum a marmoleum - dveře a obložkové zárubně.

Prodej a montáž plastových oken, výměna a montáž parapetů, zednické práce. Rekonstrukce, revitalizace - balkonů - výtahů - střech. Prodej a montáž -interiérové dveře. Koupelnové a kuchyňské studio - kuchyně, koupelnový nábytek - obklady, dlažba. Podlahové studio - plovoucí podlahy - PVC - koberce. Výroba nábytku na míru - vestavné ...

Podlahářské práce. Prodej, montáž: -plovoucí podlahy -koberce -PVC

KOBERCE K+K Prodej: -koberce zátěžové a bytové -lina, PVC -rohožky, schodové nášlapy -garnýže -koupelnové předložky a rohože Zprostředkování: -kladení, pokládka, dovoz.

Prodej, e-shop: -dřevomateriál. -spárovky, překližky. -dřevotřískové desky. -hrany, kování. -dřevěné, vinylové podlahy. -plovoucí podlahy. -stavební chemie. Služby: -olepování hran. -formátování.

Prodej: - podlahové materiály - nábytek - matrace. Podlahářské služby.

Linea podlahy Prodej, poradenství, montáž: - plovoucí podlahy - koberce bytové a zátěžové - parkety klasické.

Prodej - podlahové krytiny - marmoleum - lina - PVC - koberce i s reklamním logem Pokládka - podlahové krytiny - marmoleum - lina - PVC - koberce i s reklamním logem Výroba - koberce s reklamním logem Prodej - dřevěné třívrstvé a laminátové podlahy Pokládka - dřevěné třívrstvé a ...

Prodej, montáž, servis: - podlahový materiál.

Dodávka - přírodní linoleum - koberce Pokládka - přírodní linoleum - koberce Dodávka - podlahy MARMOLEUM, FLOORLINE, BALTERIO - dřevěné podlahy Opravy a montáž - podlahy MARMOLEUM, FLOORLINE, BALTERIOpokládka - dřevěné podlahy

Prodej, pokládka: - koberce, PVC, podlahy.

Pokládka: - plovoucí podlahy dřevěné i laminátové - parkety - korkové podlahy.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - koberce - podlahové krytiny.

Maloobchod, prodej, montáž: - podlahové krytiny - koberce, lino, pvc.

Prodej a montáž: - podlahové krytiny.

Velkoobchod, maloobchod: - podlahové krytiny.