Septiky, žumpy a jímky jsou vyrobeny nejčastěji z umělohmotných materiálů, ale mohou být vyhotoveny i z betonu. Jejich návrh, výroba, prodej a následný servis je realizován s ohledem na potřeby objektu, terénních možností anebo životní prostředí.

ACHP služby s.r.o. vysoušení, sanace
Naše společnost se zaměřuje na sanace, vysoušení vlhkého zdiva, ať už pomocí chemické injektáže či podřezání zdiva. Provádíme nezávazné prohlídky objektů a diagnostiku zdiva s následným návrhem sanace. Služby: - sanace po požárech a vybydlení - mechanické izolace - chemické injektáže - vysoušení zdiva - revize nádrží a jímek. Izolace ...
Firma AZS Černoch se sídlem v Lešné v okrese Vsetín se zabývá realizací závlahových systémů, plastovou výrobou a servisem bazénů. Realizujeme závlahové systémy pro fotbalová a golfová hřiště, zahrady rodinných domů, parky a reprezentační prostory. Zakázky závlahových systémů realizujeme kompletně, od návrhu přes projekt, dodávku, údržbu či ...

Výroba, dodávky, prodej, atypické na zakázku: -plastové bazény, bazénů, fóliové bazény -bazénové příslušenství a technologie: -filtrace, čerpadla, bazénové vysavače, chemické přípravky na úpravu bazénové vody -protiproudy, bazénové reflektory -solární ohřev, zastřešení.

Výroba, dodávky, prodej: -bazénů včetně technologie -víceúčelové nádrže, jímky, septiky.

Výroba: -jímky, septiky, vodoměrné šachty -nádrže pro chemický a potravinářský průmysl -PVC kryty do rozvaděčů -výrobky z plastů pro stavebnictví -bazénů -ohýbání a tváření polykarbonátu a plexi.

Dodávka, realizace: - malé, střední čistírny odpadních vod - žumpy - plastové nádrže - vodoměrné šachty - odlučovače ropných látek.

Zámečnické práce. Svářečské práce. Zakázková výroba: - plastové septiky, jímky.

Výroba z plastických hmot, prodej, dodávka, stavba, stavby, výstavba, montáže: - bazény, bazénů na klíč - technické nádrže, technických nádrží - septiky, septiků - jímky, jímek - vodoměrné šachty, šachtu. Služby, zajištění: - zemní práce související s výstavbou bazénů - možnost zastřešení bazénů - solární vyhřívání.

Výroba, prodej: -bazény -septiky -nádrže -trubky -nádoby na zakázku -vodoměrné šachty -šachty na zakázku -pískové filtry k septikům -zakázková výroba polypropylén -výrobky dle požadavků zákazníka.