Dlažby, obklady, ploty, dekorace, schody, stavební konstrukce, zdi anebo základy pro objekty či další technické prvky mohou být vyrobeny z betonu. Výrobky z betonu nabízí nulovou potřebu údržby, dlouhou životnost, zajímavý vzhled a také příznivé ceny.

EXTERIER BETON, s.r.o. - výroba a prodej betonové dlažby
Společnost EXTERIER BETON, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem betonové dlažby, bazénových lemovek, schodišťových prvků, betonových květináčů a truhlíků, zahradního nábytku. Na zakázku jsme schopni vyrobit i různé atypické prvky. Naleznete nás na adrese Holubická 373, Pozořice.
EXTERIER BETON, s.r.o. - výroba a prodej betonové dlažby
Výroba na zakázku: - atypické výrobky - pohledový beton - barevné betonové výrobky - dlažba vymývaná pohledová - betonové koule - svahové protihlukové tvárnice na zpevnění svahu - schody typové i na zakázku - zídkové prefabrikáty tvaru L - tvárnice pro zdění sloupků a zídek - betonové výrobky pro veřejná prostranství, sadové ...

Vyrábíme a montujeme ploty a oplocení. Naše rodinná firma se zabývá dodáním materiálu a montáží veškerého typu oplocení na klíč.

Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence -Nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej /mimo zboží uvedeného v přílohách zákona č. 455/1991 Sb., o živno- stenském podnikání a zboží tímto zákonem vyloučeného/ -Výroba cementového zboží -Textilní výroba Izolatérství