Využijte široké nabídky automatických i poloautomatických balicích strojů pro balení průmyslových výrobků i potravin. K dostání jsou jak ruční baličky a balící linky a stroje, víkové a skupinové baličky, tak i balicí automaty a komorové balicí stroje.

Práce a konstrukce s elektrikou, vzduchem, párou a průmyslovým řízením: -měření plynných a kapalných médií a tlaků vzduchu -technologické vážení -regulace pohonů, motorů, dopravníků -doprava materiálu (písek, cement) -výroba technologických přípravků dle potřeby (dopravníky, skladače, rozkladače, kartonovačky, baličky) ...

Výroba, prodej, maloobchod: - potravinářské výrobky - obalová technika

Dodávky technologických celků: - stroje na třídění a balení vajec - výrobní linky pro pekárny a mrazírny.

Komplexní dodávky: -zařízení pro nápojový průmysl -universální myčka láhví -vstřikovací stroje -etiketovací a balicí stroje -změkčovací filtry a filtry na víno. Pobočka: -566531225 Tišnovská 366, Velká Bíteš.

Konstrukce, výroba: - speciálních zařízení pro plnění a uzavírání výrobků v oblasti potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu.

Servis obalové techniky. Výroba, prodej, dodávka, montáž, servis: - páskovací, balicí technologie - páskovací technika, stroje, zařízení (páskovačky, páskovače, vazačky, páskovací aparáty) - balicí technika - ovíjecí stroje pro ovíjení zboží do folie (ovíječky, ovinovačky, baličky) - ovíjecí stretch fólie - balicí stroje pro balení ...

Plnicí, balicí a speciální stroje pro farmaceutický, kosmetický a potravinářský průmysl. Stroje a zařízení pro přípravu vstupních materiálů.

Obchod s pekárenským zařízením a balící technikou.

Nabízíme: - stretch folie - průtažné strojní a ruční folie - LDPE folie - bublinkové folie - balící folie - smrštitelné folie - lepící pásky (potištěné, oboustranné, maskovací) - kartonáž ovinovací stroje.

Výroba: - lisy, lisovací technika - gravitační shozy odpadů - stroje a zářízení odpadového hospodářství.

Kovovýroba: -klasická výroba z nerez oceli -svařování nerez materiálů -výroba strojů a zařízení z nerez oceli pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl -výroba plnicích, balicích strojů a technologických zařízení -výroba atypických interiérových a exteriérových prvků.

Obchodní zastoupení, prodej: -mobilní jeřáby TEREX DEMAG, ZWEIBRÜCKEN SRN, vyráběny dle ISO 9001:2001 Import, dovoz, prodej, poradenství, oprava, servis: -automobilové a pásové jeřáby DEMAG 25-3200 t -železniční, přístavní jeřáby GOTTWALD-Port Technology -speciální víceúčelová vozidla pro silnici i kolej ZWEIWEG -mobilní ...

Výroba a prodej nových a repasovaných balících strojů: - balící stroje pro balení sypkých materiálů do sáčků tvořených z role fólie - balící stroje pro balení do smrštitelné fólie - dávkovače pro dávkování sypkých materiálů - svářečky sáčků - balící stroje pro balení kusových materiálů do sáčků tvořených z role fólie (horizontální princip).

Prodej: - převíječe, navíječe, odvíječe, pro plošné meteriály-fólie, papír, techn.textílie, vlisu - stroje pro příčné a podelné řezání plošných materiálů, vysekávání, formátování - balící stroje pro plošné materiály vč.skelné a kamenné vaty, vliesu, robotizace těžkých rolí - příze BA, PES, PP, PAD, BAMBO, - plastové dutinky pro ...

Konstrukce nových strojů: - produkční stroje - montážní automaty - balící stroje - stroje pro tiskárny - zpracování plastů.

Společnost Deimos je přední firma v oborech: jednoúčelové stroje, balící stroje, stroje pro automobilový průmysl, etiketovací a značící stroje, testovací stroje. Naší doménou jsou automatizace výroby, nejmodernější řídící systémy, kamerové systémy a vývoj specializovaného software. Deimos = zakázková konstrukce. Našimi partnery jsou ...

Balící technika: -páskovací automaty -automatické balicí linky -stretchery -ruční páskovací stroje -ocelové a platové pásky.

Dodávka balicí stroje a obalové techniky: - stroje pro balení palet do strojní fixační folie - stroje pro skládání, uzavírání kartonů, pro páskování - stroje pro výrobu polstrovacího materiálu - výrobní linky pro balení. Balicí a obalový materiál.

Výroba, dodávka: - dřevěné obaly, palety - balící linky.

Výroba: - balící zařízení - balící stroje - ovíjení zboží na paletě paletizační linky Obaly: - sáčky - fólie - balící materiál - průtažná stretch fólie - lepicí a vázací pásky - tašky a sáčky BOPP

Výroba, velkoobchod: - balící stroje a zařízení - konfekční stroje a zařízení - ostatní stroje a zařízení - potiskovací stroje a zařízení.

Inženýring, dodávky, kompletace, servis: - strojně technologické zařízení (cementárny, vápenky, drtírny nerostných surovin, ostatní technologie). Inženýring, dodávky a servis strojů: - drtiče - mlýny - vibrační třídiče - vzduchové třídiče - výměníky, kalcinátory - rotační pece - chladiče - bubnové sušiče - dopravníky - ...

Výroba: -plničky kašovitých a tekutých hmot -dopravníky pásové, válečkové.

Prodej, oprava, servis: - balící stroje - vážící stroje, váhy - třídící stroje - technologie pro ovocnářství a zeleninářství - postřikovače.

Prodej, servis: -balicí stroje firmy Affeldt GmbH.