Využijte široké nabídky automatických i poloautomatických balicích strojů pro balení průmyslových výrobků i potravin. K dostání jsou jak ruční baličky a balící linky a stroje, víkové a skupinové baličky, tak i balicí automaty a komorové balicí stroje.

Strojírenská a stavební společnost VASPO VAMBERK, s.r.o. svoji činnost dělí na dvě divize. Zabýváme se strojní výrobou, dále vývojem a výrobou strojů a zařízení pro široké spektrum průmyslových odvětví. Nabízíme projekční, vývojové a konstrukční práce včetně dodávek nových strojních zařízení. Jsme schopni zajistit vývoj i výrobu jednoúčelových ...

Výroba, prodej, maloobchod: - potravinářské výrobky - obalová technika

Konstrukce, výroba: - speciálních zařízení pro plnění a uzavírání výrobků v oblasti potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu.

Kovovýroba: -klasická výroba z nerez oceli -svařování nerez materiálů -výroba strojů a zařízení z nerez oceli pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl -výroba plnicích, balicích strojů a technologických zařízení -výroba atypických interiérových a exteriérových prvků.

Výroba,prodej: -účelové stroje. Práce: -renovace-hřídele-náboje -soustružnické.