Využijte široké nabídky automatických i poloautomatických balicích strojů pro balení průmyslových výrobků i potravin. K dostání jsou jak ruční baličky a balící linky a stroje, víkové a skupinové baličky, tak i balicí automaty a komorové balicí stroje.

TECHNOPACK s.r.o. balicí, páskovací a ovinovací stroje
Již 27 let spolehlivě dodáváme balicí stroje a obaly pro Vaše podnikání. Dodáváme balicí stroje od jednoduchých typů až po kompletní automatické balicí linky. Provedeme instalaci stroje, záruční a pozáruční servis. Naše společnost dodává široký sortiment vysoce kvalitních a spolehlivých balících strojů, které mají uplatnění jak v ...
Firma KELTNER STANISLAV - OPRAVY SPECIÁLNÍCH STROJŮ se zabývá profesionálním servisem a přestavbou balicích strojů a linek pro balení zboží v potravinářském průmyslu. Nabízíme odborný servis techniky a zařízení pro dávkování různých potravin a surovin do sáčků. Specializujeme se na zařízení pro zpracování a balení zelí, opravy provádíme přímo u ...

Společnost TG scarabeus s.r.o. je výrobní a obchodní společnost, která se zaměřuje na výrobu a prodejem obalových materiálů. Specializujeme se na výrobu LDPE a LLDPE fólií, obchodujeme s obaly a obalovým materiálem, dále poskytujeme balící činnost, výkup a recyklaci plastových odpadů. V naší nabídce najdete nepřeberné množství obalů a obalových ...

Společnost MULTIVAC VERPACKUNGSMASCHINEN ČESKÁ REPUBLIKA S.R.O. patří k přednímu světovému výrobci hlubokotažných balicích strojů. Zaměřujeme se také na řešení zpracování a krájení, označování a etiketování, kontrolu kvality a manipulaci s produkty. Dodáváme plně automatické stroje, které splňují veškeré požadavky pro balení potravin, ...

Výroba a prodej - příslušenství balících strojů - zařízení a stroje pro průmyslová odvětví Prodej - spotřební materiál a náhradní díly pro stroje a zařízení Servis - zařízení a stroje pro průmyslová odvětví Technologické návrhy a řešení sestavování výrobních celků pro výrobní procesy v oboru značení a balení.

Stroje Vlašim s.r.o. se dlouhodobě (od r. 1999) zabývá výrobou strojů a zařízení na zakázku, výrobou strojů pro automotive, automatizací montážní a kontrolních operací, výrobou dopravních systémů a výrobou balících strojů.

Výroba a prodej dávkovacích, balicích a vážících systémů.

Výroba etiketovacích systémů a kompletní dodávka zařízení pro označování a kontrolu produkce. Dále také dodáváme samolepící etikety, detektory kovů, kontrolní váhy, etiketovací váhy.

Výroba a prodej balících strojů, výrobků z plastických hmot; prodej veškerých obalových materiálů; prodej a distribuce rotačních lisů na zpracování odpadu plastů, fólií, papíru a kartonáže, zastoupení firmy WELGER GmbH.

Konstrukce, Výroba, Prodej: - balicí stroje ABM EN, ABM DeN, ABM D, AMT, MPB, PBMX, ABG. - dávkovací zařízení klapkové, šnekové, šoupátková, dávkovací váhy, pístové - dopravníky - příslušenství

Český výrobce balicích strojů a linek, dávkovačů, vah a dopravníků. Dodávky kompletních potravinářských linek.

Výroba: - balicí stroje - šnekové a objemové dávkovače vážicích systémů - plnicí stroje - dopravníky - speciální balicí linky.

Vyrábíme a dodáváme balicí stroje, dávkovací a kombinační váhy, šnekové a objemové dávkovače.

Výroba, prodej: -vertikální balicí stroje -dávkovací a datovací zařízení -dopravníky.

Prodej - mechanické sponkovače pro uzavírání transportních sáčků.

Výroba zařízení pro balení produktů v potravinářství.

Výroba datumovacích zařízení pro balicí stroje.

Výroba - části pro balící stroje Výroba - rozvaděče

Výroba: -balící stroje. -dopravníky. -dávkovače. -stroje na převíjení folií. -dávkovací zařízení tekutých produktů. -chladící dopravníky pro pekařství.

Drobné, střední a generální opravy balících strojů firmy GASTI. Dodávky spotřebního materiálu a náhradních dílů. Dodávky: - kloubové koncovky a oka STEFAN KUPIETZ - barvy Coloris.

Dovoz a servis balící techniky: - samolepící pásky pro zalepování - polypropylenové pásky pro páskování - folie pro ovíjení a další spotřební materiál pro balení.