Neváhejte využít výrobu, prodej a servis plavidel, jako jsou klasické nafukovací čluny, kajaky, ale i větší plavidla typu motorový člun, plachetnice, remorkéry a další. Náhradní díly pro lodě nejrůznějších typů můžete koupit z první ruky přímo od výrobce.

Výroba - lodě různých typů Terénní úpravy Obkládací práce Výroba - ocelové a jiné kovové konstrukce Přípravné stavební práce Svářečské práce Zámečnické práce

Prodej, služby - lodě, lodí (nové i bazarové). Služby - praktické kurzy a přezkoušení z praktických znalostí ovládání lodí - registrace lodí.

Výroba, půjčovna, pronájem: - plastové kanoe

-Testování, měření, analýzy a kontroly -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Poskytování technických služeb -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení -Výroba elektronických součástek, ...

Maloobchod, e-shop: - jízdní kola - elektrokola - lyže - sportovní oděvy, batohy. Půjčovna: - jízdní kola - lyže, snowboardy, doplňky - laminátová lodě.

Služby: - pronájem jachty v Chorvatsku

Půjčovna, pronájem: - lodě, lodí - šlapadla

Prodej, servis: - jachty - motorové čluny Výhradní zástupce společnosti Sunseeker, Williams a Hydrolift.

Výstavba, realizace: - montované domy E-shop: - jachtařské vybavení

Služby: - inspekce výrobků z oblasti strojírenského a lodního průmyslu

Půjčovna, pronájem: - jachty, motorové lodě, plachetnice Služby: - kurzy jachtingu či kapitánské zkoušky v tuzemsku i zahraničí.

Půjčovna, pronájem: - rekreační motorové lodě - hausboty Přístav Vnorovy.

Zprostředkovatel pronájmu jachet na exotických místech. Nabídka: - dovolená na jachtě pro začátečníky i pro sportovní jachtaře - výběr lokality a roční období se liší podle rozsahu námořní praxe a zkušeností.

Půjčovna, zapůjčení: - šlapadla - motorové čluny. Autokemp ATC Merkur.

Půjčovna, pronájem: - jachty - lodě - katamarány

Prodej: - motorové čluny - lodě - lodní motory - příslušenství k lodím.

Prodej - outdoorové vybavení - lodě, kajaky.

Půjčovna lodí a raftů TITANIC - areál Letiště České Budějovice.

Výstavba obytných motorových lodí, hausbotů na zakázku. Pronájem obytných lodí - výlety lodí.