Neváhejte využít výrobu, prodej a servis plavidel, jako jsou klasické nafukovací čluny, kajaky, ale i větší plavidla typu motorový člun, plachetnice, remorkéry a další. Náhradní díly pro lodě nejrůznějších typů můžete koupit z první ruky přímo od výrobce.

VIMU s.r.o.
Specializací firmy VIMU s.r.o., kterou naleznete v Hodoníně, je pronájem motorových a obytných lodí lodí, plachetnic, jachet a katamaránů. Dále zajišťuje kapitánské kurzy v Chorvatsku s možností získat mezinárodně uznávaný kapitánský průkaz. Užijte si klidnou plavbu na komfortních lodí s kapitánem i se stravou. Díky našim kapitánským kurzům, ...
MOTOMO s.r.o. Prodej motorek a příslušenství Yamaha
Firma MOTOMO, s.r.o. - Prodej motorek a příslušenství Yamaha - je autorizovaný prodejce motocyklů a příslušenství YAMAHA, který poskytuje opravy i servis motocyklů a motorek této značky. Navštivte naši prodejnu v Hustopečích, kde si můžete pořídit elektrický skútr, čtyřkolku ale také motorkářské oblečení, jako jsou moto kalhoty, rukavice nebo ...
AZ Boat, s.r.o.
Naše společnost AZ Boat, s.r.o. z Bořitova se zaměřuje na maloobchodní a internetový prodej motorových, kajutových, rybářských a rekreačních lodí a elektrolodí, člunů, pramic a veslic včetně motorů a příslušenství. Veškeré lodě dovážíme v rámci Evropské unie na zakázku. Prodáváme pramice, veslice, čluny a loďky v různých variantách, a to ...
Jachting, loď, Brno. -námořní jachting -kapitánské kurzy -přeplavby, rekreační, skupinové -kondiční plavby -pronájem lodí z celého světa.

Dodávka, prodej, servis: - motorové čluny a jachty - námořní plachetnice ELAN - nafukovací čluny - závěsné lodní motory - přívěsy pro přepravu lodí - lodní příslušenství. Pronájem: - námořní plachetnice - motorové čluny.

Prodej, e-shop: -námořnická pruhovaná trička, půjčovna lodí

Prodej, e-shop, eshop, bazar, půjčovna: - lodě - vodácké vybavení a doplňky.

Výroba, prodej, distribuce, dodávka: - nafukovací lodě, lodí, čluny, člunů, matrací(matrace), rafty, kanoe - kajaky pro rekraci - čluny pro turistiku - lodě na divokou vodu - čluny s motorem.

Baťův kanál přístav Přístav: - Výletní loď Danaj (pravidelné plavby i možnost pronájmu lodě) - pronájem hausbótů - půjčovna lodí - minikemp s místy pro stany, karavany, obytná auta a pro hausbóty a lodě na vodě - letní terasa s kapacitou pro 70 osob - servis lodních motorů - půjčovna kol a koloběžek - lanové centrum, skatepark a ...

Výroba, prodej, e-shop - plachetnice - motorové čluny - nafukovací čluny.

Služby - prodej a servis lodí a lodních motorů - půjčovna lodí - lakování lodí.

Služby: - pronájem jachty v Chorvatsku

Půjčovna, zapůjčení: - šlapadla - motorové čluny. Autokemp ATC Merkur.

Výroba: -kajutových plachetnic -motorových lodí -lodního kování -nerezových součástí. Služby: -práce na zakázku -poradenství.

Půjčovna: - lodě, lodí (Baťův kanál). Občerstvení. Ubytování v přístavě, zahradní domek.

Výroba, návrh a dodávka - kompletní interiéry i komerční - kuchyně - kanceláře - dětské pokoje - vestavěné skříně - obývací pokoje - ložnice. Pronájem lodí, jachet. Půjčovna obytných vozů a karavanů.

Půjčovna, zapůjčení: - nafukovací čluny - autobox.

Prodej a pronájem lodí. Prodej a servis lodě LAGOON, zastoupení pro ČR a SR. Půjčovna a pronájem jachty, plachetnice, katamarány (pro 2-4 osoby, větší až pro 12 osob), říční lodě (po celé Evropě), motorové jachty.

Vyhlídkové plavby s řízenou ochutnávkou vína.

Areál půjčovny lodí pod VÝKLOPNÍKEM. Půjčovna: - kajutové lodě - motorové čluny - rafty - kanoe Technická památka VÝKLOPNÍK Pořádání akcí pro školy (exkurze, školní výlety, prohlídky pamatníku, odborný výklad), firemní akce, kulturní akce.

J&M servis Autoservis, pneuservis. Náhradní díly na autobusy, nákladní vozidla, návěsy a přívěsy. Přeprava osob a nákladů. Půjčovna lodí. Motosport.

Bazar - motorové lodě - lodní díly Prodej - náhradní díly na motorové lodě Prodej - vodní skútry Servis - motorové lodě.

Půjčovna hausbótů na Baťově kanále.