Neváhejte využít výrobu, prodej a servis plavidel, jako jsou klasické nafukovací čluny, kajaky, ale i větší plavidla typu motorový člun, plachetnice, remorkéry a další. Náhradní díly pro lodě nejrůznějších typů můžete koupit z první ruky přímo od výrobce.

NAUTIG SE Kancelář
Společnost NAUTIG SE je českou firmou a specializuje se na výrobu lodí. Zakázková výroba i sériová výroba - svařované hliníkové lodě, čluny a pontony. Ale také houseboaty - obytné lodě nebo speciální rybářské lodě, přívozy, pracovní lodě. Úpravy lodí na přání. Pořiďte si svoji vlastní loď, ať už můžete vyplout. V naší nabídce člunů a pramic ...
Pronájem jachet i lodí po celém světě s kompletním servisem. Dovolenou na jachtě v Chorvatsku, Řecku a v dalších evropských i exotických destinacích. Jachtařská akademie.

Prodej: - plachetnice - katamarany - inboard - outboard - lodní příslušenství - lodní motory - čluny.

Zasilatelské služby, spediční služby. Doprava zboží: - letecká, - železniční, - silniční, - kombinovaná. Prodej a pronájem: - nové kontejnery - použité kontejnery (námořní, obytné, mrazicí aj.) - lodní prostory a tonáže - jachty s posádkou i bez posádky - výletní plavby - nákup a prodej lodí Námořní doprava, námořní ...

Půjčovna - lodě - motorové čluny - vory - pramice - šlapadla. Půjčovny: - Praha - Staré Město - Praha - Smíchov.

Služby: - kapitánské kurzy, zkoušky - kurzy potápění Půjčovna, pronájem: - lodě pro mořskou i vnitrozemskou plavbu po celém světě.

Služby - plavba na na křížníku v Karibiku - pronájem jachty pro 10 osob s profesionální posádkou.

Společnost Jihočeská plavební společnost s.r.o. provozuje výletní lodní dopravu. Nabízíme vyhlídkové plavby v lokalitách Hluboká nad Vltavou a Týn nad Vltavou. Provozujeme také loděnici, kde můžete využít letní i zimní uskladnění lodí a zajišťujeme také posezónní i sezónní údržby plavidel. Pořádáme kapitánské kurzy VMP a kurzy pro získání ...

Oprava, servis: - motocykly - lodní motory - lodě - opravy lodních šroubů.

Výroba - lodě různých typů Terénní úpravy Obkládací práce Výroba - ocelové a jiné kovové konstrukce Přípravné stavební práce Svářečské práce Zámečnické práce

Prodej, služby - lodě, lodí (nové i bazarové). Služby - praktické kurzy a přezkoušení z praktických znalostí ovládání lodí - registrace lodí.

Výroba, půjčovna, pronájem: - plastové kanoe

Služby: - inspekce výrobků z oblasti strojírenského a lodního průmyslu

Půjčovna, pronájem: - jachty, motorové lodě, plachetnice Služby: - kurzy jachtingu či kapitánské zkoušky v tuzemsku i zahraničí.

Půjčovna, pronájem: - rekreační motorové lodě - hausboty Přístav Vnorovy.

Zprostředkovatel pronájmu jachet na exotických místech. Nabídka: - dovolená na jachtě pro začátečníky i pro sportovní jachtaře - výběr lokality a roční období se liší podle rozsahu námořní praxe a zkušeností.

Půjčovna, pronájem: - jachty - lodě - katamarány

Prodej: - motorové čluny - lodě - lodní motory - příslušenství k lodím.

Prodej, půjčovna - jachty, lodě. Služby - zazimování i jarní servis lodí - poradenství při pořizování lodí - zajištění kompletní plavby po moři.

Distribuce závěsných lodních motorů Suzuki, člunů Suzumar, náhradních dílů a příslušenství - lodní motory přenosné, kompaktní, sportovní - náhradní díly, lodní šrouby, zapalovací svíčky, olejové filtry - oleje, maziva - oblečení a doplňky.