Vyberte si z bohaté nabídky hasící techniky a přístrojů a zabezpečte svůj objekt. Hasící přístroje vodní, pěnové a sněhové, hydrantové systémy, požární hadice, protipožární ucpávky a uzávěry či třeba bezpečnostní tabulky by neměly chybět v žádném stavení.

Luboš Pultar
Kontrolou, servisem a prodejem hasicích přístrojů, hydrantů a protipožárních klapek včetně elektrické požární signalizace se zabývá společnost Hasič - servis Luboš Pultar. Poskytujeme služby v oblasti zpracování PO a BOZP. Firma byla založena již v roce 1991 a za tuto dobu jsme nasbírali nespočet zkušeností a spokojených klientů.
Luboš Pultar
Dodávka, instalace: - požární a bezpečnostní signalizační systémy - informační a docházkové systémy

Činnost - sanace objektů po požárech a povodních - požární ochrana a BOZP - prodej, opravy, revize hasicích přístrojů - deratizace, dezinfekce, dezinsekce - odstraňování havárií. Technická kancelář - adresa: Tovární 5751, 430 01 Chomutov.

Služby: - instalace klimatizací - revize SHZ - servis VZT

Služby v oblasti BOZP a PO - školení zaměstnanců - poradenství - revize a kontroly hasicích přístrojů a zařízení požární ochrany.

Prodej - prostředky pro záchranné týmy - ochranné prostředky a detekce - elektrická zařízení - vyprošťovací zařízení - hasicí zařízení a další prostředky.

Dodávka, montáž, servis - elektronické zabezpečovací systémy - požární signalizace - přístupové systémy

Výrobou a prodejem požární techniky se zabývá společnost Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. se sídlem ve Chvaleticích. Nabízíme Vám produkty z řad: - elektrocentrál - hasičských požárních hadic a proudnic - hydrantových systémů (nerezové i ocelové skříně) - malých požárních strojů - osvětlovacích balonů - požárních nádrží a armatur ...

Pan Pavel Mrnka se zaměřuje na prodej a revize hasicích přístrojů, požárních hydrantů a hasicího příslušenství. Dále poskytuje služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a také v oblasti požární ochrany. Firma se nachází ve městě Lom na adrese K hájovně 788, okres Most. Nákup, prodej, revize: - hasicí přístroje - hydranty - ...

Činnost: - služby v oblasti bezpečnosti práce a hygieny práce (BOZP) - požární ochrana - koordinátor BOZP staveb. Prodej: - bezpečností značení - hasicí přístroje, hydranty (revize, servis).

Služby: -revize a opravy hasících přístrojů, požárních vodovodů (hydrantů) -vypracovnání posouzení požárního nebezpečí objektů a činností -školení a vypracování dokumentace v oblastech PO** a BOZP -revize elektrických zařízení a hromosvodů včetně odstranění závad -poradíme jak efektivně a ekonomicky vybavit objekty -komplexní nabídka ...

Služby: -revize a opravy hasících přístrojů, požárních vodovodů (hydrantů) -vypracovnání posouzení požárního nebezpečí objektů a činností -školení a vypracování dokumentace v oblastech PO** a BOZP -revize elektrických zařízení a hromosvodů včetně odstranění závad -poradíme jak efektivně a ekonomicky vybavit objekty -komplexní nabídka ...

Kompletní vybavení, výzbroj a výstroj pro hasiče. Komplexní služby, outsourcing v oblasti požární ochrany, PO, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci BOZP.

Hasící technika. Revize, oprava, údržba a prodej hasících zařízení

Jsme výrobní a obchodní firma se zaměřením na ochranu zdraví a života člověka. Prodáváme prostředky osobní ochrany, sortiment pro hasiče, armádu a policii. Nabízíme servis i odborné poradenství v oblasti řešení a realizace osobní bezpečnosti. Zastupujeme německou firmu MSA AUER - výrobce speciálních prostředků ochrany dýchacích cest, těla, ...

Společnost FMIB, s.r.o. se dlouhodobě zabývá poskytováním služeb facility managementu při správě nemovitostí, provozu, údržbě administrativních, ale i výrobních a nevýrobních objektů. Facility managment realizujeme převážně v Čechách a na Moravě ale také na území Slovenské republiky. Facility management - správa nemovitostí, - provoz ...

Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany - školení zaměstnanců BOZP a PO - prevence rizik.

Vzdělávací a školící středisko Kvalifikační kurzy a školení. Školení, poradenství: - bezpečnost práce - požární ochrana - koordinace BP na stavbách.

Autodoprava vnitrostátní, mezinárodní: - přeprava materiálů vozidly značky MB Sprinter do 3, 5t a MB Atego nad 3, 5t - logistika, skladování Firma Haskop: - prodej hasicí techniky - revize hasicích přístrojů, požárních vodovodů(hydrantů)

Služby v oblasti BOZP a PO - školení zaměstnanců - poradenská a konzultační činnost - zpracování kompletní dokumentace BOZP a PO.

Služby v oblasti BOZP a PO - školení zaměstnanců - kontrola a revize technických zařízení - kontroly hasicích přístrojů, hydrantů a suchovodů.

Prodej, servis, revize: - hasicí přístroje - hydranty.

Prodej, servis, revize - hasicí technika. Služby - školení zaměstnanců - technik požářní ochrany.

Prodej, montáž, opravy hasicích přístrojů, elektrické požární signalizace, požárních vodovodů a hydrantů, požárních ucpávek, požárních klapek. Automatický hasicí systém FIRETRACE.

Maloobchod, prodej, servis: - vybavení pro profesionální, dobrovolné hasiče - hasicí přístroje - hydrantové systémy.