Vyberte si z bohaté nabídky hasící techniky a přístrojů a zabezpečte svůj objekt. Hasící přístroje vodní, pěnové a sněhové, hydrantové systémy, požární hadice, protipožární ucpávky a uzávěry či třeba bezpečnostní tabulky by neměly chybět v žádném stavení.

Luboš Pultar
Kontrolou, servisem a prodejem hasicích přístrojů, hydrantů a protipožárních klapek včetně elektrické požární signalizace se zabývá společnost Hasič - servis Luboš Pultar. Poskytujeme služby v oblasti zpracování PO a BOZP. Firma byla založena již v roce 1991 a za tuto dobu jsme nasbírali nespočet zkušeností a spokojených klientů.
Luboš Pultar
HTB - Požární ochrana a.s.
Společnost HTB - Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Jihlavě, se specializuje na komplexní služby v oblasti PO i BOZP. Provádíme servis hasicích přístrojů, plnění CO2, revize a periodické kontroly tlakových nádob. Dodáváme po celé České republice. Zabýváme se servisní činností, do které spadají kontroly, opravy, plnění ...
Tertec, spol. s r. o. www.tertec.cz
Obchodí společnost Tertec s.r.o. se již 30 let specializuje na měřící regulační techniku, pneumatické prvky i jejich příslušenství. Jsme přímým obchodním zástupcem WIKA-Messgerätevertrieb Ursula Wiegand GmbH & Co KG (www.wika.de) a Prematlak, a.s. (www.prematlak.sk) na dovoz, servis i kalibraci průmyslových teploměrů, tlakoměrů a ...
Prodej, dodávka, montáž, servis, oprava, instalace: - klimatizační technika, klimatizace - vzduchotechnika - chladící a mrazící zařízení. -odborné prohlídky protipožárních klapek

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej, E-shop: - výrobky pro prevenci a likvidaci havárií, ekologické havarijní prostředky - sorbenty - sorpční drť - havarijní soupravy - čisticí utěrky a stojany - obaly na nebezpečné látky - koše, popelnice, kontejnery - ADR - výbava vozidel - hasicí přístroje, výbava HZS - norné stěny ...

Komplexní služby: - požární ochrana - bezpečnost a ochrana zdraví při práci, BOZP - prevence závažných havárií. Prodej: - prostředky požární ochrany - požárně bezpečnostních zařízení.

E-shop s profesionálním vybavením pro hasiče a záchranáře. Prodej hasičského vybavení - protipožární zabezpečení, proudnice, hadice, dýchací přístroje a další. Dodávka záchranářského vybavení - transportní deky, dezinfekce, oxymetry, defibrilátory a další. Oblečení a obuv pro hasiče a záchranáře.

Komlexní zajištění požární ochrany a bezpečnosti práce: - školení - zpracování dokumentace - pravidelné kontroly pracovišť a objektů - dodání a kontroly hasících přístrojů. Požární bezpečnost staveb.

Společnost Proti-ohni pan Karel Kupka se zabývá internetovým prodejem hasicích přístrojů, detektorů požárů a CO, hlásičů požárů a mnoho dalšího vybavení. Internetový obchod, e-shop: - vybavení pro hasiče - zásahová technika - potřeby pro požární sport - hasicí přístroje - detektory požáru a CO - hlásič požáru - bateriové hlásiče ...

Ing. Lucie Valošková Vám poskytne komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce.

Ing. Adam Šalša poskytuje kompletní poradenství v oblasti BOZP a PO. Zajistí Vám přeškolení zaměstnanců, vč.vypracování potřebných dokumentů.

Školení BOZP a PO on-line po celé ČR. Bezpečnost práce na míru, služby BOZP a PO komplexně. E-shop BOZP s produkty a službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

Skladový areál Hydrantové systémy, skříňky pro hasící přístroje, výroba kovových skříněk.

Obchodní středisko Hydrantové systémy, skříňky pro hasící přístroje, výroba kovových skříněk.

Pobočka. Projekce, montáž, dodávka, revize: - stabilní hasící zařízení - pěnové, plynové, vodní, práškové - elektrické požární signalizace.

Projekce, montáž, dodávka, revize: - stabilní hasící zařízení - pěnové, plynové, vodní, práškové - elektrické požární signalizace.

Prodej prostředků požární ochrany a ochranných pracovních prostředků: -hasící přístroje-skříně-hasiva -hadice-boxy-pěnidla -savice-svítílny-baterie-akumulátory -redukce-oděvy pracovní a společenské -proudnice-zásahová výstroj opasky, lan-lano -žebříky-technické a absorbční prostředky -hydrantové systémy-akumulátory ...

Bezpečnost práce. Požární ochrana. Školení BOYP.

Poradenství, školící činnost: - bezpečnost práce - požární ochrana. Provozovna: - Vělopolí 45.

Vývoj, prodej, výroba, montáž: - protipožární, protiexplozní prevence a technika - hasící přístroje.

Bezpečnost práce a zdraví: - identifikace nebezpečí - řešení pracovních úrazů - kontrolní činnost bezpečnosti provozu - školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků - práce ve výškách - revize, kontroly, školení obsluhy. Požární ochrana: - vypracování dokumentace PO - požární prohlídky - školení vedoucích pracovníků, ...

Komplexní služby v oblasti požární techniky. Velkoobchod, prodej, dodávka, montáž, servis, záruční a pozáruční opravy, oprava, revize: - hasící přístroje - hasící technika - protipožární zařízení - školení BOZP, PO - práce s montážní plošinou.

Stavební firma: - generální dodávky a komplexní subdodávky staveb, - ocelové konstrukce a opláštění, - projekce, realizace - energetické zařízení, Výroba a montáž: - tlakových částí kotlů, - vzduchovodů a spalinovodů, - stabilního hasícího zařízení.

Dodávka, prodej: -hasící technika -trubky -profily -plechy -ocelové rošty

Činnost: - poskytování poradenství v oblasti požární bezpečnosti (BOZP)