AS Parking s.r.o.

Zvýšit bezpečí ve vašem objektu vám pomohou bezpečnostní zámky, vrata a dveře, docházkové, kamerové, zabezpečovací, stravovací či jiné systémy anebo pokladní či turniketové aplikace. Mechanické i elektronické zabezpečení nachází uplatnění naprosto všude.

COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Společnost COMINFO, a.s. nabízí svým zákazníkům ucelené a profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů. Specializujeme se na realizace turniketových vstupů, docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Dále jsme Vám schopni pomoci v oblasti systémů pro evidenci návštěv a také vstupenkových systémů pro sportoviště.
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Jsme významnými dodavateli bezpečnostních technologií pro ochranu osob a majetku s ucelenou nabídkou služeb. Zajistíme projekci, dodávku, servis i revizi zabezpečovacích, kamerových a perimetrických systémů, požární signalizace, biometrického zabezpečení, uzavřených televizních okruhů a v nabídce máme také mechanické zábranné systémy.
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Montáže a servis EZS + CCTV, střežení objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a fyzickou ostrahu majetku a osob - to vše Vám spolehlivě zajistí bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. z Prahy 8. Služby poskytuje pro firmy, domy, byty i objekty s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy. Diskrétní přístup, solidní jednání, skvělé ceny!
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Společnost MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o. vyrábí vysoce přesné snímače pro měření vzdálenosti, polohy, profilu, barvy a síly. Dále zde naleznete i infračervené kamery, IR teploměry a endoskopy. Máme zákazníky po celém světě! V naší nabídce naleznete: - snímače pro měření vzdálenosti, polohy, plochy, rychlosti, délky, profilu ...
Společnost VA Elektronik s.r.o. je organizace podnikající v oblasti elektrotechniky, která navazuje na předchozí úspěšnou živnost jejího zakladatele. Zabýváme se primárně službami pro jiné společnosti a státní instituce, sekundárně službami pro fyzické osoby. Hlavní činnosti společnosti jsou: Zabezpečovací systémy (EZS) Požární systémy (EPS) ...

Prodej - plnící sady do inkoustových tiskáren - alkoholdetektory - alkohol tester.

Firma Jiří Hanzlík provádí dodávku a montáž elektronických zabezpečovacích systémů, docházkových systémů, pohonů vrat i ozvučení pro venkovní/vnitřní použití. Sídlíme v Mirovicích, okres Písek. Dodávka, montáž: - elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) - kamerové systémy (CCTV) - přístupové a docházkové systémy - pohony pro ...

Dodávka, montáž: - elektronické zabezpečovací systémy, alarmy Jablotron. Práce, montáž: - elektroinstalace - solární systémy pro ohřev vody - tepelná čerpadla.

Prodej, montáž, servis, poradenství: -mobilní telefony -telefonní ústředny -počítače, sítě -elektrické zabezpečení objektů -kamerové systémy -GPS systémy.

Telekomunikace - prodej, e-shop - testry a vyhledávací zařízení - měřící přístroje - optické zásuvky, boxy. Zbraně a střeliva - prodej, e-shop tel. 387 319 348 email: zbrane@subrt.cz Kněžskodvorská 2558 370 04 České Budějovice

Výroba, prodej: -váhy -silniční váhy -železniční váhy -vážní SW -průmyslové váhy -dávkovací a řídicí systémy

Velkoobchod: -zabezpečovací technika -přístupové a docházkové systémy -videotelefony -vstupní video jednotky.

Služby, prodej. Radiační kontrola: -přeprava jaderných materiálů -soustavný dohled nad radiační ochranou dodavatelským způsobem -poskytnutí osob se zvláštní odbornou způsobilostí. -měření radiace v prostoru -měření radiace předmětů a materiálů Inženýrské služby: -měření a regulace -dodávky systémů pro průmyslovou ...

Zabezpečení majetku a budov - sledování a hlídání objektů - bezpečnostní systémy, detektroy, čidla.

Projekce, dodávka, montáž, servis: -měřící, řídící, regulační technika -průmyslová automatizace -měření spotřeby tepla, vody, páry v průmyslu -regulace vytápění -měření spotřeby tepla, TUV a SV v bytech, rozúčtování nákladů.

Prodej, servis, opravy, instalace - výpočetní a kancelářská technika - kamerové systémy Služby - správa počítačových sítí - webdesign - webhosting - grafické návrhy Výroba - propagační materiály - reklamní polepy

Projekce, dodávka, montáž: -elektrická zabezpečovací signalizace. -elektrická požární signalizace. -docházkové systémy. -telefonní ústředny. -systém kontroly přístupu.

Výroba přístrojů pro sledování kvantitativních i kvalitativních parametrů vody.

Prodej, montáž, servis, náhradní díly: - bezpečnostní systémy - automatické dveře a pohony - privátní a průmyslová vrata, brány a závory - rolovací mříže - venkovní předokenní rolety a žaluzie - vnitřní stínění - markýzy - sítě proti hmyzu.

Poskytují řešení a komplexní služby, která umožňují zákazníkům efektivní využívání informačních technologií -vývoj software -ICT služby -tisková řešení -dodávky hardware -budování datových sítí a kamerových systémů Za více než 20 let svého působení v informačních technolgiích jsme realizovali řadu významných projektů, převážně v oblasti ...

VELEK Jiří security systems Projekce, montáž, revize a odborný servis: -kamerové systémy CCTV -elektronické zabezpečovací systémy EZS -elektrické požární signalizace EPS -telekomunikační a datové systémy.

Služby: -poradenství v oblasti telekomunikačních řešení -monitoring vozidel

Dodávka, montáž, servis - elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy - docházkové systémy - přístupové systémy

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -pohony vrat, brány, dveře, garážová vrata -stavební kování pro posuvné brány i křídlová vrata -parkovací a přístupové systémy -výhradní zastoupení QUIKO, PROTECO, IBFM -zabezpečovací a kamerové systémy, alarmy Paradox, Jablotron -průmyslové kamery -solární panely -LED žárovky, LED zářivky.

Montáž: -elektronické zabezpečení objektů -kamerové a docházkové systémy -elektronická požární signalizace -pohony vrat a bran Regulace: -topení, šetřící systémy.

Dodávka a montáž: -bezpečnostní zámky, bezpečnostní a protipožární dveře, interiérové dveře, obložkové zárubně, čalounění dveří, otvírání dveří čipem, elektroinstalace.