AS Parking s.r.o.

Zvýšit bezpečí ve vašem objektu vám pomohou bezpečnostní zámky, vrata a dveře, docházkové, kamerové, zabezpečovací, stravovací či jiné systémy anebo pokladní či turniketové aplikace. Mechanické i elektronické zabezpečení nachází uplatnění naprosto všude.

Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Montáže a servis EZS + CCTV, střežení objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a fyzickou ostrahu majetku a osob - to vše Vám spolehlivě zajistí bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. z Prahy 8. Služby poskytuje pro firmy, domy, byty i objekty s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy. Diskrétní přístup, solidní jednání, skvělé ceny!
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Jsme významnými dodavateli bezpečnostních technologií pro ochranu osob a majetku s ucelenou nabídkou služeb. Zajistíme projekci, dodávku, servis i revizi zabezpečovacích, kamerových a perimetrických systémů, požární signalizace, biometrického zabezpečení, uzavřených televizních okruhů a v nabídce máme také mechanické zábranné systémy.
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Společnost COMINFO, a.s. nabízí svým zákazníkům ucelené a profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů. Specializujeme se na realizace turniketových vstupů, docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Dále jsme Vám schopni pomoci v oblasti systémů pro evidenci návštěv a také vstupenkových systémů pro sportoviště.
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Naše společnost KARSTAV GROUP s.r.o. se zabývá prodejem, odborným poradenstvím, montáží a servisem mechanického zabezpečení objektů. Velkoobchod, maloobchod, e-shop, montáž: - zámečnické zboží - elektronické a čipové zámky - cylindrické vložky - systém generálního a hlavního klíče - bezpečnostní dveře firmy FESTA - dveřní kování ...

Dodávka, montáž, servis: -průmyslové měřiče, snímače -měření a regulace tepla -speciální sestavy počítačů pro různé účely -technické zabezpečení kulturních akcí (vlastní technika i doprava).

Signalizace DORKAS+, ochrana seniorů, kamerové systémy, automatizované systémy řízení, automatizace a bezpečnost pro váš dům nebo byt.

Vývoj: -ekonomický software -software pro sledování zakázek -software na zakázku, včetně dodávek výpočetní techniky a počítačových sítí. Kompletní uživatelský servis. Komunikace ISDN: -propojování počítačových sítí -dálkový přístup do počítačových sítí -rychlý přístup na internet -školení problematiky.

Prodej, montáž, servis: - meteorologické systémy pro silniční hospodářství - měřící technika - kamerové systémy

Prodej, e-shop - kamerové systémy - elektronické zabezpečovací systémy - výpočetní a kancelářská technika - zvonkové a přístupové systémy.

Montáž: - elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy - docházkové, vstupní systémy - bezpečnostní fólie na skla

Služby: -správa počítačových sítí -virtualizace infrastruktury -vývoj webových aplikací -zpětný odběr elektrozařízení Dodávka, prodej, montáž: -kamerové systémy

Maloobchod, prodej, e-shop: -detektory kovů

Prodej, servis a montáž: -časoměrné a informační systémy -docházkové hodiny a školního zvonění -školní signální hodiny a školní zvonění

Systém společné televizní antény. Prodej, montáž - anténní a satelitní technika - kamerové systémy - rozhlas, telefonní ústředny.

Montáž, oprava, servis, revize: -elektrická zabezpečovací signalizace -zabezpečovací systémy EZS -požární signalizace EPS -průmyslové sledovací okruhy CCTV -přístupové a docházkové systémy -slaboproudé montáže.

Montáž, údržba, servis: -slaboproudé rozvody včetně okruhů průmyslové televize -zabezpečovací zařízení (EZS a EPS) -přístupové a docházkové systémy -ozvučovací technika -dispečerská pracoviště (PCO).

Prodej, montáž: - anténní a satelitní technika - zabezpečovací zařízení a kamerové systémy

Kamerové systémy, IT služby, prodej a servis výpočetní techniky. Síťová řešení. Montáž, realizace, pronájem: - kamerové systémy - dodávka na klíč - záruční, pozáruční servis.

Zámečnictví Chaba. Montujeme bezpečnostní dveře, zámky, mříže, zabezpečení oken ABUS. Provádíme servis bezpečnostních dveří, opravy zámků, opravy, seřízení, podříznutí dveří, protipožární dveře.

Projektování, dodávka, montáž, servis, revize: -elektronické zabezpečovací systémy -elektrická požární signalizace -kamerové systémy -vstupní a docházkové systémy -ozvučení objektů (místní rozhlas) -pobočkové telefonní ústředny -domovní audio a videotelefony -strukturovaná kabeláž a slaboproudé rozvody -společné televizní antény.

Výroba mobilní protipovodňové zabezpečovací techniky - hradidla - bariérové konstrukce - manuální zábrany. Rozsah výroby - obrábění - sváření - řezání.

Zajišťujeme protipožární zabezpečení objektů. Prodej, montáž, kontroly, revize: hasicí přístroje - hydranty - požární klapky - požární ucpávky - protipožární nátěry - protipožární nástřiky ocelových prvků, betonu. Montáž, projekty EPS, EZS, elektrická požární signalizace, elektrická zabezpečovací signalizace, kamerové systémy.

Prodej, montáž: -zabezpečovací technika -kamerové systémy -požární signalizace -přístupové systémy

G SYSTEM – GPS sledovací systémy, GPS lokalizace, GPS vyhledávání pro firmy i jednotlivce Jsme dodavatelé sledovacích, vyhledávacích a lokalizačních systémů GPS a GSM. Zabýváme se GPS lokalizací, vyhledáváním a sledováním osob, dětí, zvířat, zásilek, auto-moto. Náš sledovací systém je CELOSVĚTOVÝ. Mapové podklady, ve kterých využíváme ...

Velkoobchod, prodej: -zabezpečovací a kamerová technika.

Dodávka a montáž - mechanické zabezpečovací systémy Otevírání, opravy zámků

EPS - požární signalizace - montáž, kontroly, servis EZS - zabezpečovací signalizace - montáž, kontroly, servis CCTV - kamerové systémy Telefonní ústředny a telekomunikace Domovní telefony Domovní zvonky Přístupové a docházkové terminály Elektroinstalace A ještě vše co se týče cyklistiky - prodej, opravy, montáž, elektrokola atd...

Výroba: - elektrických rozvodných a kontrolních zařízení - elektroniky a elektrických pohonů.