AS Parking s.r.o.

Zvýšit bezpečí ve vašem objektu vám pomohou bezpečnostní zámky, vrata a dveře, docházkové, kamerové, zabezpečovací, stravovací či jiné systémy anebo pokladní či turniketové aplikace. Mechanické i elektronické zabezpečení nachází uplatnění naprosto všude.

Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Montáže a servis EZS + CCTV, střežení objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a fyzickou ostrahu majetku a osob - to vše Vám spolehlivě zajistí bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. z Prahy 8. Služby poskytuje pro firmy, domy, byty i objekty s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy. Diskrétní přístup, solidní jednání, skvělé ceny!
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Společnost COMINFO, a.s. nabízí svým zákazníkům ucelené a profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů. Specializujeme se na realizace turniketových vstupů, docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Dále jsme Vám schopni pomoci v oblasti systémů pro evidenci návštěv a také vstupenkových systémů pro sportoviště.
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Jsme významnými dodavateli bezpečnostních technologií pro ochranu osob a majetku s ucelenou nabídkou služeb. Zajistíme projekci, dodávku, servis i revizi zabezpečovacích, kamerových a perimetrických systémů, požární signalizace, biometrického zabezpečení, uzavřených televizních okruhů a v nabídce máme také mechanické zábranné systémy.
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Dodávka, montáž, instalace, oprava: - detekce a hašení GreCon - požární signalizace - slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace. Pro výrobní a průmyslové podniky.

Montáž, opravy, revize a zkoušky: - elektronických zabezpečovacích zařízení - elektronických požárních systémů - průmyslových kamerových systémů - digitálního TV příjmu - online reklama.

Dodávky, montáže, opravy, revize, zkoušky: - vyhrazených elektrických a plynových zařízení včetně techniky detektorů uniku plynu a CO.

Bezpečnostní agentura: -fyzická ochrana a ostraha osob a majetku -převozy peněz. Služby: -detektivní -pátrací -ochranné. Dodávka, prodej, montáže: -bezpečnostních zařízení, EZS, EPS -mříže, trezory -vstupní a docházkové systémy -telefonní ústředny -elektroinstalace.

Návrhy, dodávky, montáž a servis: -slaboproudých zařízení, slaboproudé rozvody -zabezpečovací a požární systémy, EZS, EPS -zabezpečení zboží proti krádeži -kamerové systémy, digitální záznamy -telefonní ústředny, ISDN, ADSL, telefony, faxy -strukturovaná kabeláž -kontrola přístupu a docházky -domácí telefony, audio, videotelefony ...

Návrh, dodávka, montáž, instalace, servis: -elektronické zabezpečovací zařízení -elektroinstalace -kamerové systémy -protipožární elektronická ochrana, požární signalizace -telekomunikační technika.

Projekce, prodej, servis a montáž značkové klimatizace FUJITSU, LG, Sinclair a další. Montáže do bytu, rodinného domu, kanceláře, firmy, výrobní haly, restaurace. Další obory: - kamerové systémy - zabezpečovací a docházkové systémy - videotelefony. Na trhu působíme od roku 1993.

Výroba a dodávka: -systémy řízení a zabezpečení budov -klimatizační a větrací systémy -chladící systémy. Služby: -obchodní a technická správa budov -Facility Management.

Vývoj, výroba, dodávka: - pyrotechnické iniciační prvky pro použití v bezpečnostních systémech automobilů (airbagy, bezpečnostní pásy).

Dodávka, montáž, správa: - kamerové systémy - zabezpečovací a docházkové systémy Prodej, montáž: - zálohovací a multimediální servery Synology, QNAP Prodej, oprava, servis: - počítače - notebooky, tablety, smartphony - monitory, tiskárny

Výroba, zpracování: - formy pro sklářský průmysl - pryžové ventily pro abrasivní materiály - laboratorní přístroje - detekce plynu a par. Kovoobrábění. Nástrojárna.

Elektroinstalace, elektroinstalační práce. Montáž - elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy - požární signalizace.

Pomoc v provozu a údržby letadel: - údržba - letadel - zapisování letových dat - deskriptiva leteckých nehod (černá skřínka) - modernizace avioniky všech typů letadel.

Montáže, instalace: -zabezpečovací systémy -požární signalizace -průmyslové televize -ozvučovací a telefonní systémy -kontrola vstupu, vstupní systémy -počítačové sítě -slaboproudé rozvody -silnoproudé rozvody.

Vyrobíme dle požadavků zákazníka automatické systémy na parkování, kamerové, bezpečností nebo přístupové, automatické brány a pohony, namontujeme a uvedeme do provozu. Nejvhodnější volbou je nyní tzv. platební kiosek pro plně automatický přímý prodej. Návrh, realizace: -automatické systémy - parkovací, kamerové, bezpečnostní, přístupové ...

Prodej, maloobchod, servis, poradenství: - zabezpečovací systémy - školení - kancelářské potřeby - výpočetní technika - počítačové sítě - telekomunikace.

Dodávka, montáže: - silnoproudé elektromontáže a elektroinstalace: - vnitřní a venkovní rozvody včetně elektrických zařízení a přístrojů, kabelů, elektrického vytápění a topení - vnitřní osvětlení, LED svítidla - hromosvody, zemní soustavy - slaboproudé elektromontáže: - satelitních a televizních rozvodů - ...

Montáže, instalace: - zabezpečovacích systémů - kamerových systémů - systémů vstupu, dohledu, docházky - odposlechové a nahrávací techniky. Ochrana utajovaných informací. Kontrola nezaměstnaných na pracovní neschopnosti.

Výroba, dodávka, montáž: -polovodičové odporové tenzometry a analogové převodníky -aplikace tenzometrů -snímače pro elektrické měření mechanických veličin, měření hmotnosti, snímače síly, zrychlení, tlaku, kroutícího momentu.

Výroba: - detektor úniku plynu - detekce výbuchu plynu - detekce toxických plynů - napájecí zdroje - hořlavé a CO - stacionární detektory úniku plynu - přenosné detekční přístroje.

Internetový obchod, e-shop, prodej: -zařízení pro noční vidění - nektovizory -dalekohledy -puškohledy -dálkoměry -alkohole - testery -antiradary.

Výroba, prodej a e-shop : - multimediální přístupové a docházkové terminály s dotykovými obrazovkami - terminály využívající identifikaci pomocí bezdotykových karet.

Firma RAAB COMPUTER poskytuje internetové připojení, digitalizaci a montáží satelitní a TV techniky. Prodej a servis: - PC sestavy, notebooky, tablety - Kancelářská a výpočetní technika - Spotřební materiál pro tiskárny (tonery atd.) - Hardware a software pro PC - Servis výpočetní techniky - Monitory, repro, tiskárny a další periferie k ...