AS Parking s.r.o.

Zvýšit bezpečí ve vašem objektu vám pomohou bezpečnostní zámky, vrata a dveře, docházkové, kamerové, zabezpečovací, stravovací či jiné systémy anebo pokladní či turniketové aplikace. Mechanické i elektronické zabezpečení nachází uplatnění naprosto všude.

Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Montáže a servis EZS + CCTV, střežení objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a fyzickou ostrahu majetku a osob - to vše Vám spolehlivě zajistí bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. z Prahy 8. Služby poskytuje pro firmy, domy, byty i objekty s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy. Diskrétní přístup, solidní jednání, skvělé ceny!
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Společnost COMINFO, a.s. nabízí svým zákazníkům ucelené a profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů. Specializujeme se na realizace turniketových vstupů, docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Dále jsme Vám schopni pomoci v oblasti systémů pro evidenci návštěv a také vstupenkových systémů pro sportoviště.
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Jsme významnými dodavateli bezpečnostních technologií pro ochranu osob a majetku s ucelenou nabídkou služeb. Zajistíme projekci, dodávku, servis i revizi zabezpečovacích, kamerových a perimetrických systémů, požární signalizace, biometrického zabezpečení, uzavřených televizních okruhů a v nabídce máme také mechanické zábranné systémy.
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Vývoj, výroba, servis: - eletrotechnických a radiových zařízení - vanových systémů.

Projektování, dodávka, montáže, záruční a pozáruční servis, revize: -slaboproudé technologie - bezpečnoství systémy: -EZS - Elektrická Zabezpečovací Signalizace -EPS - Elektrická Protipožární Signalizace -CCTV - Uzavřené kamerové systémy -SKS - Strukturovaný Kabelážní Systém -EKV - Elektronická kontrola vstupu -JČ - Jednotný ...

Velkoobchod, prodej: -elektroinstalační materiál -kabely, vodiče -rozvaděče, spínací, jistící a automatizační technika -svítidla, světelné zdroje -zařízení na vytápění, chlazení a ohřev vody -zabezpečovací a komunikační technika -ruční nářadí.

Montáže, instalace: - průmyslové kamery, kamerové systémy - systémy satelitního příjmu

Elektroinstalační práce - komplexní elektroinstalace. Dodávka, montáž, servis: - slaboproudá zařízení a měření a regulace MaR: - EZS elektronické zabezpečovací systémy - EPZ elektronické protipožární systémy - společné televizní antény - telefonní rozvody a ústředny - domácí telefony - jednotný čas - rozhlasové ...

Prodej, dodávka: -elektronické zabezpečovací systémy -CCTV-sledovací okruhy -kontrola přístupu osob -systémy kontroly docházky -vláknová optika -bezúdržbové akumulátory.

Výroba, práce, řemeslo: - elektroinstalace, elektrikář - průmyslové a bytové elektoinstalace včetně bleskosvodu - dodávky elektroinstalačního materiálu a svítidel - hromosvody - opravy elektrických spotřebičů - požární a bezpečnostní systémy.

Dodávka, montáž, instalace: -silnoproudé a slaboproudé rozvody -přístupové systémy: -kontrola přístupu, docházky, stravování -zabezpečení proti vloupání - EZS -požární signalizace - EPS -video technika: -kamerové a monitorovací systémy, domácí videotelefony -ozvučovací systémy.

Prodej a montáže elektro, EZS, EPS, CCTV, ostatní služby: - elektronické zabezpečovací systémy EZS - prodej a montáž - monitorování pultem centralizované (centrální) ochrany - ONIsystém, ANIM) - zabezpečovací systémy objektů - docházkové a přístupové systémy - montáže EPS (el. požární systémy) - prodej a montáže kamerových systémů - ...

Výroba, instalace, opravy: -elektrických přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Pobočka: Skopalíkova 2354/47A, 76701 Kroměříž Tel.: 573332302.

Vývoj, výroba, prodej: - radarové tabule - bezpečnostní zrcadla - dopravní zrcadla - hemisferická zrcadla - dopravní značení.

Dodávky řídících systémů a přístrojového vybavení pro automatizaci průmyslových procesů. Dodávky měřících přístrojů. Prováděcí projekty. Seřízení a uvedení do provozu. Montáž, servis a revize.

Prodej a montáže Trezoru a sejfů. Dodávky a servis požárně bezpečnostních zařízení (PBZ) a zabezpečovací techniky (EPS, EZS). Revize a servis: - elektrických instalací a elektrických zařízení. Revize tlakových zařízení. Dodávky: - SHZ. Informační technologie: - připojení k internetu - zařízení pro přenos dat. Služby: - BOZP a PO.

- Autoservis (záruční a pozáruční servisní prohlídky vozidel) - Pneuservis, Myčka kol - Plnění a servis klimatizace - Diagnostika řídicích jednotek systému Bosch KTS 540 - SOS - silniční služba - Suché, mokré čištění interéru extraktorem - Montáž tažného zařízení - Montáž Hands free sady - Příprava a provedení STK+EMISE - Prodej ...

Naše firma se zabývá prodejem a servisem PC, notebooků a jiné kancelářské, výpočetní techniky. Internetový obchod, prodej: -výpočetní technika, počítače, notebooky, tiskárny, scannery, monitory, LCD: -nové, repasované -zabezpečovací zařízení: -kamerové systémy, GPS zařízení, -WI-FI technika: -Access Pointy, antény, konektory, client ...

Výhradní dovozce přístrojů na noční vidění výrobců Dipol a Dedal

Návrh, montáž a servis: -zabezpečení - auto, dům, chatu, firmu, fotovoltaickou elektrárnu (FVE), větší objekty -přístupové systémy -el. požádní signalizace -kamerové systémy -TV a SAT příjem -internet.

Systém satelitní ochrany a vyhledávání odcizených vozidel.

Bezpečnostní agentura. Fyzická ochrana a ostraha objektů a osob. Montáže: - EZS - elektronické zabezpečovací systémy - EPS - elektronické protipožární systémy. Recepční činnost, dozorová činnost. Posílení stávající ostrahy. Doprovody a převozy finančních hotovostí a cenin.

Návrh, vývoj, výroba a aplikace: -zařízení určená pro řízení a monitorování různých technologických procesů: -výroba asfaltových směsí -vodárenská zařízení -výroba tepla -distribuce paliv. Pro aplikaci ve výše uvedených oblastech dodáváme řídící systémy: -PRC -SKADA 485 -PLANTCONTROL. Maloobchod, prodej: -spotřební ...

Výroba, prodej, dovoz, instalace, servis: - měřící a zkušební technika pro strojírenský průmysl: - měřící přístroje, snímače a čidla různých oborů měření - zkušební, kalibrační a monitorovací systémy a zařízení - prostředky pro sběr a vyhodnocení dat z měřidel.

Návrhy a realizace: -průmyslová automatizace pro - dřevařský průmysl, zdravotnictví, zdravotnictví, parkovací systémy, logistika skladu -čárové kódy -snímání SPZ/RZ -parkovací systémy -inventury -vrátnice.

Montáž, instalace, servis, odborné poradenství: -TV, STA -protipožární ucpávky, strukturované kabeláže, internet - vybavení domácností spotřební elektronikou -přístupové a docházkové systémy

Prodej, montáž: - elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy - telekomunikační systémy. Pohostinství: Restaurace U Splavu Ohrada 2052 75501 Vsetín.

Služby: -připojení k internetu -tvorba www stránek -správa sítí, servis 24 hodin denně. Prodej, maloobchod: -výpočetní technika (kompletní), -software -počítače PC, tiskarny -monitor, klávesnice, CD-ROM, -příslušenství -účetní, ekonomické agendy -mobilní telefony -spotřební materiál. Komplexní nabídka, dodávka, ...