AS Parking s.r.o.

Zvýšit bezpečí ve vašem objektu vám pomohou bezpečnostní zámky, vrata a dveře, docházkové, kamerové, zabezpečovací, stravovací či jiné systémy anebo pokladní či turniketové aplikace. Mechanické i elektronické zabezpečení nachází uplatnění naprosto všude.

COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Společnost COMINFO, a.s. nabízí svým zákazníkům ucelené a profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů. Specializujeme se na realizace turniketových vstupů, docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Dále jsme Vám schopni pomoci v oblasti systémů pro evidenci návštěv a také vstupenkových systémů pro sportoviště.
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Jsme významnými dodavateli bezpečnostních technologií pro ochranu osob a majetku s ucelenou nabídkou služeb. Zajistíme projekci, dodávku, servis i revizi zabezpečovacích, kamerových a perimetrických systémů, požární signalizace, biometrického zabezpečení, uzavřených televizních okruhů a v nabídce máme také mechanické zábranné systémy.
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Montáže a servis EZS + CCTV, střežení objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a fyzickou ostrahu majetku a osob - to vše Vám spolehlivě zajistí bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. z Prahy 8. Služby poskytuje pro firmy, domy, byty i objekty s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy. Diskrétní přístup, solidní jednání, skvělé ceny!
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Prodej, autoservis, servis, oprava, leasing: -automobily ŠKODA. Prodej: -náhradní díly -ojeté vozy. Montáž: -zabezpečovací zařízení do automobilů -tažná zařízení -kodování skel. Měření: -emise. Vysokozdvižné a přepravní vozíky. Pobočka: -Chropyně, Plešovec tel.:573355110.

Dodávka, prodej, montáž, instalace: -elektronické zabezpečovací zařízení - zabezpečení zboží proti krádeži - požární signalizace - kamerové sledovací okruhy - telefonní ústředny a rozvody.

Výroba, prodej, instalace, opravy: -automatizované parkovací systémy: -parkovací závory pro individuální zabezpečení.

Vývoj, výroba, montáž, údržba, oprava, servis: -stacionární prostředky železniční dopravy -průmyslová automatizace -bezpečné řídící systémy -zabezpečovací signalizace -vývoj softwaru.

Výroba, montáž, záruční i pozáruční servis, výchozí i pravidelné revize: -slaboproudé bezpečnostní technologie včetně vývodu na PCO, SBS, MP, PČR, HZS pro: -EZS - elektrickou zabezpečovací signalizaci -EPS - elektrickou požární signalizaci -EKV - elektronickou kontrolu vstupu -CCTV - průmyslovou televizi -ERA – evakuační rozhlas.

Bezpečnostní agentura: -ostraha osob a objektů -požární služby -přeprava cenin -detektivní služby. Dodávka, montáže, revize: -elektronická bezpečnostní a požární signalizace (EZS, EPS) -pulty centralizované ochrany -přístupové, kamerové systémy

Prodej, opravy a montáže: -váhy -měřídla.

Dodávka, instalace: -satelitní komunikace, GPS technologie -zařízení pro sledování a monitoring vozidel -elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, mobilní GSM kamery. Telekomunikační služby: -satelit ORBCOMM: -systém nízkoletících družic.

Montáž: -interaktivní bezpečnostní systém KTI* 2000i do budov, kanceláří.

Realizace: -eletroinstalační materiál -elektronické zabezpečení objektů. Montáž,servis,revize,prodej: -zabezpečovací,kamerové,docházkové a přístupové systémy -požární ochranné snímače -videotelefon -klimatizace-vzduchotechnika -trezory -ozvučení objektů.

Bezpečnostní, automatizační, komunikační a informační technologie. Prodej, instalace, servis, poradenství. Internetový obchod.

Elektroinstalace. Elektroinstalační (elektromontážní) práce. Montáž, činnost: - elekromontáže - výrobní haly, rodinné domy, rekonstrukce - zabezpečovací zařízení - elektronické systémy - strukturovaná kabeláž - SOLARIX - kabelážní systém - domácí videotelefony - VIDEX, URMET - pro všechny objekty - měření a regulace - kotelny - ...

Výroba, prodej: - aplikace bezkontaktních čipových karet - odbavovací a informační systémy pro veřejnou hromadnou dopravu - palubní počítače, lokalizační a komunkační systémy pro náladní dopravu.

Výroba, prodej: - elektricky řízené systémy - signalizační a vyvolávací systémy pro zdravotnictví - regulační systémy otopných soustav.

Internetový obchod - GPS navigace Internetový obchod - GPS navigace - dárkové předměty Internetový obchod - dárkové předměty

Výroba a montáž - mříže Výroba a montáž - brány Výroba a montáž - plotové díly - branky - schodiště - zábradlí Svářečské práce Zámečnické práce

Výroba - bezpečnostní skla Rámování Sklenářství Výroba - dvojskla - kalená skla Výroba - zrcadla s fazetou

Prodej, montáže, servis, oprava: -televize -anténní a satelitní techniky -audio-video technika -spotřební elektronika -domácí spotřebiče, elektrospotřebiče. Prodej a montáž DIGI. Dodávka do bytu.

Výroba - mříže Opravy - kované krbové doplňky - udírny Výroba - kované krbové doplňky - udírny Výroba - kovaný nábytek a bytové doplňky Výroba - kované ploty - kovaná zábradlí Svařování menších konstrukcí Zámečnické práce - umělecké kovářské práce Výroba - kování

-Velkoobchod a maloobchod -Zprostředkování obchodu a služeb Služby soukromých detektivů Ostraha majetku a osob

Ostraha majetku a osob -Velkoobchod a maloobchod

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování ...

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí Poskytování ...

-Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a ...