AS Parking s.r.o.

Zvýšit bezpečí ve vašem objektu vám pomohou bezpečnostní zámky, vrata a dveře, docházkové, kamerové, zabezpečovací, stravovací či jiné systémy anebo pokladní či turniketové aplikace. Mechanické i elektronické zabezpečení nachází uplatnění naprosto všude.

Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Montáže a servis EZS + CCTV, střežení objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a fyzickou ostrahu majetku a osob - to vše Vám spolehlivě zajistí bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. z Prahy 8. Služby poskytuje pro firmy, domy, byty i objekty s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy. Diskrétní přístup, solidní jednání, skvělé ceny!
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
Jsme významnými dodavateli bezpečnostních technologií pro ochranu osob a majetku s ucelenou nabídkou služeb. Zajistíme projekci, dodávku, servis i revizi zabezpečovacích, kamerových a perimetrických systémů, požární signalizace, biometrického zabezpečení, uzavřených televizních okruhů a v nabídce máme také mechanické zábranné systémy.
Trade FIDES, a.s., komplexní bezpečnostní řešení
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Společnost COMINFO, a.s. nabízí svým zákazníkům ucelené a profesionální řešení identifikačních a přístupových systémů. Specializujeme se na realizace turniketových vstupů, docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Dále jsme Vám schopni pomoci v oblasti systémů pro evidenci návštěv a také vstupenkových systémů pro sportoviště.
COMINFO, a.s. – identifikační a přístupové systémy
Nouzové otevírání bytů, automobilů. Výroba klíčů, autoklíčů s imobilizérem. Systém generálních klíčů. Montáž bezpečnostních dveří. Montáž dveřního zabezpečení. Prodej trezorů a schránek. Bezpečnostní kamerové systémy.

Prodej, eshop, velkoobchod, návrhy řešení, ralizace: - kamerové systémy - radiokomunikace - čárové kódy - SW aplikace - výškové práce - zabezpečovací systémy - systémy sledování vozidel - služby pro města a obce - hotelové wifi, televize a řešení pro nemocnice.

Zámečnictví. Zakázová i sériová výroba: - kovové prvky pro nábytkářské firmy i atypické - nábytek v interiéru bank, restaurací a hotelů - výroba bankovní techniky.

Sledování vozidel. Služba O2 Car Control vám umožní jednoduše sledovat pohyb všech vašich vozidel a zároveň vyhotovit elektronickou knihu jízd, kterou je možné použít pro daňové účely. Prodej a montáž HF sad. Spolupráce se společností O2 Czech Republic - veškeré služby pro firemní zákazníky.

Výroba: -klíče -atypické klíče -autoklíče a jejich programování. Systémy generálního a hlavního klíče. Komplexní služby v oblasti mechanického zabezpečení objektů. Prodej: - bezpečnostní, protipožární dveře - kování, trezory - interiérové, bezpečnostní kování - systémy zabezpečení majetku Služby: -nouzové otvírání ...

Vývoj, výroba, montáž: - přístupové systémy - stravovací systém (objednávání, výdeje stravy) - hotelové zámkové systémy.

Výroba, prodej tlakoměrné techniky: -tlakoměry, snímače tlaku pro průmyslové použití: -snímače výšky hladiny LMP/LMK -polní přístroje, diferenční snímače -ostatní přístroje: -panelové měřidlo pro zobrazení a hlídání lineárních měřených veličin -tlumič tlakových rázů pro tenzometrické snímače -napájecí zdroj ke snímačům ...

Prodej, půjčovna: -detektorů kovů -bezpečnostní detektory -nálezy detektorem -hledání detektorem.

Dodávky, montáže, opravy, revize, zkoušky: - vyhrazených elektrických a plynových zařízení včetně techniky detektorů uniku plynu a CO.

Návrhy, dodávky, montáž a servis: -slaboproudých zařízení, slaboproudé rozvody -zabezpečovací a požární systémy, EZS, EPS -zabezpečení zboží proti krádeži -kamerové systémy, digitální záznamy -telefonní ústředny, ISDN, ADSL, telefony, faxy -strukturovaná kabeláž -kontrola přístupu a docházky -domácí telefony, audio, videotelefony ...

Projekce, prodej, servis a montáž značkové klimatizace FUJITSU, LG, Sinclair a další. Montáže do bytu, rodinného domu, kanceláře, firmy, výrobní haly, restaurace. Další obory: - kamerové systémy - zabezpečovací a docházkové systémy - videotelefony. Na trhu působíme od roku 1993.

Pomoc v provozu a údržby letadel: - údržba - letadel - zapisování letových dat - deskriptiva leteckých nehod (černá skřínka) - modernizace avioniky všech typů letadel.

Montáže, instalace: -zabezpečovací systémy -požární signalizace -průmyslové televize -ozvučovací a telefonní systémy -kontrola vstupu, vstupní systémy -počítačové sítě -slaboproudé rozvody -silnoproudé rozvody.

Výroba, prodej a e-shop : - multimediální přístupové a docházkové terminály s dotykovými obrazovkami - terminály využívající identifikaci pomocí bezdotykových karet.

Vývoj, výroba, servis: - eletrotechnických a radiových zařízení - vanových systémů.

Velkoobchod, prodej: -elektroinstalační materiál -kabely, vodiče -rozvaděče, spínací, jistící a automatizační technika -svítidla, světelné zdroje -zařízení na vytápění, chlazení a ohřev vody -zabezpečovací a komunikační technika -ruční nářadí.

Dodávky řídících systémů a přístrojového vybavení pro automatizaci průmyslových procesů. Dodávky měřících přístrojů. Prováděcí projekty. Seřízení a uvedení do provozu. Montáž, servis a revize.

Systém satelitní ochrany a vyhledávání odcizených vozidel.

Bezpečnostní agentura. Fyzická ochrana a ostraha objektů a osob. Montáže: - EZS - elektronické zabezpečovací systémy - EPS - elektronické protipožární systémy. Recepční činnost, dozorová činnost. Posílení stávající ostrahy. Doprovody a převozy finančních hotovostí a cenin.

Návrh, vývoj, výroba a aplikace: -zařízení určená pro řízení a monitorování různých technologických procesů: -výroba asfaltových směsí -vodárenská zařízení -výroba tepla -distribuce paliv. Pro aplikaci ve výše uvedených oblastech dodáváme řídící systémy: -PRC -SKADA 485 -PLANTCONTROL. Maloobchod, prodej: -spotřební ...

Montáž, instalace, servis, odborné poradenství: -TV, STA -protipožární ucpávky, strukturované kabeláže, internet - vybavení domácností spotřební elektronikou -přístupové a docházkové systémy

Služby: -připojení k internetu -tvorba www stránek -správa sítí, servis 24 hodin denně. Prodej, maloobchod: -výpočetní technika (kompletní), -software -počítače PC, tiskarny -monitor, klávesnice, CD-ROM, -příslušenství -účetní, ekonomické agendy -mobilní telefony -spotřební materiál. Komplexní nabídka, dodávka, ...