Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

KRALgroup - Elektroměry, transformátory, relé, softwarové inženýrství, velkoobchod
Prodej přístrojů k měření elektrických veličin, softwarové inženýrství, aplikace systémů energetického managementu, velkoobchod s elektroměry, transformátory, analyzátory elektrických sítí, relé a digitálními přístroji i firemní účetnictví a daňové poradenství nabízí sdružení KralGroup z Prahy.
KRALgroup - Elektroměry, transformátory, relé, softwarové inženýrství, velkoobchod
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
Inženýrská a projekční činnost - měření vibrací - statické a seismické výpočty - posudky a kontrolní práce - projektové dokumentace.

Návrhy, projekce, dodávka, montáže, instalace: -řídicích systémů zejména v oblasti CZT*, TZB* a energetice. Inženýrské služby v oblasti řízení, měření a regulace. Aplikační programy řídicích a monitorovacích systémů.

Dodávka, prodej: -technické vybavení (zařízení) pro školy, školní nábytek -laboratoře na klíč -elektronické jídelny -projekční technika -zatemňovací systémy, zatemnění: -elektrické roletové -vertikální látkové žaluzie s elektrickým pohonem -senzory pro měření fyzikálních veličin -robotika.

Služby - regulace a měření vzduchotechnických a hlukových zařízení - měření vzduchotechniky - měření hluku - vypracování akustických studií a map.

Vývoj a výroba: -pasivních a aktivních radiolokačních systémů - primárních a sekundárních letištních přehledových radiolokátorů - radarových měřičů rychlosti vozidel - jednofázových pulzně řízených zdrojů o výkonu až 5 kW - mobilních stožárů TVS 20 a TVS 30 - vývoj speciálního programového vybavení - služby v oblasti nastavování, ...

Dodávka, prodej - regulační technika, automatizace - servopohony - snímače, spínače, hlídače, detektory, ústředny.

Maloobchod, velkoobchod, e-shop: -aktivní a pasivní elektronické součástky -měřicí technika -akumulátory a baterie -radiostanice a radiové sítě -mikrovlnné radioreléové spoje -telekomunikační služby -výstavba telekomunikačních sítí. Vydáváme katalog tištěný i na CD.

Pobočka. Prodej, velkoobchod, maloobchod, e-shop: - akumulátory, baterie - elektrosoučástky, elektronické součástky - měřící technika, přístroje - kabely.

Největší síť specializovaných obchodů svého druhu v ČR! Kamenné prodejny: PRAHA-BRNO-OSTRAVA-PLZEŇ-HRADEC KRÁLOVÉ Otevřeno po-pá 8-17 (18 hodin) On-line Internetový obchod www.ges.cz Certifikát ISO 9001. Široký sortiment z oborů: - aktivní a pasivní elektronické součástky - měřicí technika, nářadí - akumulátory a baterie ...

Činnost - revize, opravy, kontroly čerpacích stanic - průmyslové čištění speciálními technologiemi - čištění nádrží na ropné látky - prodej, montáž stojanů, měřidel a dalších technologií pro čerpací stanice.

Ryze česká stabilní firma Hydronické Systémy s.r.o. Brno distribuující jak ruční vyvažovací ventily TA STAD a STAF, tak automatické vyvažovací ventily a tlakově nezávislé 2-cestné regulační ventily a vším co k tomu patří. Vše pro hydronické vyvažování topení, měření a regulace. Jsme obchodně technická kancelář: -hydronické ...

Prodej výrobků a technický servis v oblasti hydronického vyvažování soustav. Nabízíme tyto produkty: -termostatický program -vyvažovací a kombinované ventily a clony -regulátory tlakové diference -termostatické směšovací ventily -potrubní filtry, uzavírací klapky -regulační ventily a ovládací pohony -rotační pohony -fancoily -dveřní a ...

Prodej, servis, zkoušky přesnosti - měřící systémy - měřicí software.

Elektrobazar, prodej, e-shop: - měřící, regulační technika - elektrosoučástky.

Dodávka, montáž, servis - zabezpečovací technika - přesné kalibrační váhy - kancelářská a výpočetní technika. Elektroinstalace, montáže, revize.

Činnost: - konstrukce vstřikovacích forem - návrh elektrod pro EDM - návrh, výroba montážní a měřící přípravky - návrhy pilonů a krycích masek pro pokovovací linky - všeobecné 3D modelování a vizualizace

Činnost: - elektromontáže - silnoproud, slaboproud - měření, regulace - výroba rozvaděčů.

Zabezpečujeme dodávky zařízení, instalace, servis záruční i pozáruční, konzultační a poradenskou činnost a EET váhopokladny.

Prodej, e-shop - diagnostické přístroje pro autodiagnostiku - inspekční kamery a endoskopy - diagnostické kabely - měřící přístroje - teploměry - hlukoměřy - mikroskopy - termotiskárny.

Výroba - nástroje pro sledování výkonu pro servery.

Prodej, montáž, servis, ověřování, kalibrace - tachografy, taxametry.

Omron, přední světová společnost v oboru automatizace, byla založena v roce 1933 a od svých počátků klade důraz na inovaci a kvalitu, které považuje za stavební kameny pro v ýrobu svých produktů. Společnost OMRON ELECTRONICS spol. s r.o., divize průmyslové automatizace, se zabývá nákupem, prodejem a aplikací prvků a poskytuje odborné znalosti o ...

Společnost C.T.M. Praha, s.r.o. provádí vývoj, výrobu, prodej, instalaci a servis měřících a registračních přístrojů. Naše zaměření je především v oblastech: - dopravní techniky - meteorologie - ochrany životního prostředí. Dále nabízíme vývoj a výrobu speciálních zákaznických aplikací v oboru elektroniky a jemné mechaniky. Naše ...

Hlavní činností firmy Archgeo Uherské Hradiště je měření radonu, které je ze zákona povinné. Měříme radon na stavební parcele, v budovách - pro stavební firmy, projekční a realitní kanceláře a také pro občany v regionu Zlínský kraj, Zlín, Uherský Brod, Kyjov i Hodonín. Na našem webu naleznete formulář, kde vyplníte jméno, adresu, parcelní číslo a ...