Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Společnost PREDITEST s.r.o. se specializuje na poskytování služeb v oblasti nedestruktivního testování, diagnostiky a experimentálních měření. Mezi naše hlavní aktivity patří defektoskopie, provádění pevnostních výpočtů a výpočtů lomové mechaniky, měření sil a vibrodiagnostika. Můžeme se pochlubit výborným renomé doma i v zahraničí.
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Prodej a montáž anténní a GSM techniky - GSM repeatery - měřící technika - antény - kabely - konektory, redukce - konzole - přepěťová ochrana.

Nabídka zařízení a služeb pro opravy vysokotlakých potrubí za provozu. Prodej detektorů plynů.

Měření a regulace - plyn Dodávka - klimatizace Dodávka - vzduchotechnika zařízení Servis - vzduchotechnika zařízeníměření a regulace - vzduchotechnika.

Montáž a opravy: - vyhrazených plynových zařízení - měřicí a regulační techniky.

Firma IBG Praha s.r.o. poskytuje komplexní zajišťování požadavků a potřeb v oblasti bateriových systémů: -PRODEJ - trakční baterie článkové a blokové - elektrolytické, gelové, AGM - nabíjecí technika - příslušenství baterií a nabíjecí techniky - zařízení pro manipulaci s bateriemi - vybavení nabijáren - diagnostika ...

Prodej a montáž poměrových měřidel. Služby spojené s odečty tepla.

Výroba, služby: - termosondy a přístroje pro měření teplot a fyzikálních veličin v taveninách železných a neželezných kovů.

Prodej - autorizovaný distributor: - ložiska ZVL*, ZKL*, SKF* - gufera - písty - čepy - kroužky - ložiskové domky - mazací tuky - stahováky - diagnostické přístroje na ložiska.

Služby: - elektroinstalace, elektromontáže - měření termokamerou - práce s bagrem - práce s plošinou

Měření emisí průmyslových zdrojů znečišťování ovzduší

Prodej, oprava, servis: - měřící a regulační technika

Velkoobchod, prodej, servis - vzduchotechnika - zvlhčovače vzduchu - měřící přístroje.

Prodej, e-shop - kapesní a přenosné váhy - laboratorní váhy - analytické váhy - průmyslové váhy a automaty.

Jestliže řešíte, jak z vaší vody odstranit chlór, dusičnany, dusitany, železo.

Projekce - elektroinstalace Měření - vyhodnocovací jednotky tepla (MB) Dodávka a montáž - tepelná čerpadla

Montáž VN, VVN Elektroinstalační práce Veřejná osvětlení Revize Měření a regulace (MaR) Fotovoltaické elektrárny Zednické a obkladačské práce Drobné stavby Stavební zámečnictví Klempířství Prodej, montáž centrální vysavače BEAM Náhradní zdroje MOSA

Dodávka, prodej, poradenství - osvětlení, zářivkové trubice, LED technologie JUST - optoelektronické měřicí přístroje TECHKON.

- opravy a seřízení PVC, ALU, Euro oken a dveří - technické návrhy a řešení zabezpečení oken, dveří - výměny kování ( Roto, Maco, Winkhaus, Sigenia, Schúco.... ) - opravy elektrických vrátných a zámků ( Abloy, Bera, Eff Eff.... ) - výměny a seřízení dveřních zavíračů ( Geze, Dorma, Abloy... ) - výměny vadných skel ( prasklé, rozbité, ...

Kalibrační centrum, prodej digitálních vah.

Firma J+Z Tachografy nabízí a poskytuje: - prodej, montáž, servis, ověření tachografů KIENZLE a WEEDER-ROOT a digitálních tachografů SIEMENS-VDO 1381, STONRIDGE SE5000, ACTIA - záruční a pozáruční servis, ověřování tachografů.

Již více jak 20 let zajišťujeme: - měření radonu na stavebních pozemcích - radonový index - krátkodobá měření radonu v budovách Stanovení radonového indexu stavebních pozemků. Měření radonu v objektech před rekonstrukcí a kolaudací. Minimální dopravní náklady účtujeme z regionálních center: Česká Lípa Hradec ...

Výroba, prodej: - měřící nástroje a nářadí.