Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Společnost PREDITEST s.r.o. se specializuje na poskytování služeb v oblasti nedestruktivního testování, diagnostiky a experimentálních měření. Mezi naše hlavní aktivity patří defektoskopie, provádění pevnostních výpočtů a výpočtů lomové mechaniky, měření sil a vibrodiagnostika. Můžeme se pochlubit výborným renomé doma i v zahraničí.
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Práce: -měření radonu -hydrogeologické -inženýrsko-geologický průzkum -meřičské -geodetické.

Služby: -měření, regulace a rozúčtování spotřeby tepla a vody -komplexní služby v oblasti správy domovního a bytového fondu.

Služby: - bezdrátové připojení k internetu - instalace a správa počítačových sítí - instalace a konfigurace software Prodej, montáž, servis: - prodej a montáž měřící, regulační techniky - servis a opravy - prodej výpočetní techniky - peodej PC komponentů.

Služby: - montujeme, prodáváme a provádíme servis tepelných zařízení Buderus - dodáváme solární systémy, tepelná čerpadla a solární kolektory Viessmann - montáž a plynová instalace, podlahové vytápění - provádíme měření a regulaci.

Pantin s.r.o. je obchodní společnost, která rozšířila v roce 2003 svou specializaci v oblasti elektro i o přímý dovoz různých produktů, především drobných domácích spotřebičů..

Dodávka, montáž, projekce a opravy veškeré měřící a regulační techniky: -kotelny -výměníkové stanice -přímotopné a elektrické podlahové vytápění -vzduchotechnická zařízení -řídící systémy -elektroinstalace -měření spotřeby tepla. Výroba: -rozváděče NN(nízké napětí). Provozovna-sklad:-ulice Vrchlického ...

Velkoobchod, maloobchod. Prodej: -výrobky od firem SIEMENS Trutnov, ELEKTROPŘÍSTROJ Písek, Křižík, Elko, Finder, Logitron, Balluff, Turck, Relpol -elektromateriál pro rozvody nízkých napětí do 500V -elektrovýrobky-relé, komponenty nízkého napětí -kompletní celky pro měření a regulaci výrobních procesů. Většina ...

Velkoobchod: - dodávky pro měření a regulaci výrobních procesů ve všech průmyslových a dalších oblastech. - specializace na dodávky kompletního sortimentu firmy Siemens.

Prodej, montáž, oprava, servis: -zabezpečovací zařízení JABLOTRON. Maloobchod, prodej: -aktivní, pasivní prvky pro elektroniku. -reproduktory. -měřící technika. -tiskárny OKI včetně příslušenství. Služby: -barevné kopírování. E-shop.

Přímý dovoz a prodej materiálů Brillux: -zateplovací systémy -fasádní a interiérové barvy -laky a lazury -podlahové nátěry -měření vlhkosti stěn

Dodávka, prodej: - automatizované systémy řízení a regulace

Projekt, dodávka, montáž, servis: -poradenská činnost v oblasti průmyslové automatizace, měření a regulace, elektrotechnologie -kompletní dodávky elektročástí pro investiční celky -dodávky řídicích a regulačních systémů včetně vizualizace -dodávky telemetrických systémů (sběr, přenos a monitoring dat) ...

Měření emisí průmyslových zdrojů. Energetický audit, PENB, účinnost užití energií, kontrola kotle, kontroly kotlů, revize VTZ - kotlů a TNS, prohlídka kotelny, kontroly komínů a spalinových cest.

Elektroinstalační práce do 1000 V, silnoproudé a slaboproudé rozvody Montáž hromosvodů. Měření a regulace přístrojů.

Práce, řemeslo, montáž: -elektroinstalace Montáž: -alarmy Služby: -regulace topení

Poradenství, školení: -bezpečnost práce -požární ochrana -hygiena práce Prodej, maloobchod, revize, oprava, servis: -hasící přístroje Půjčovna, pronájem: -prezentační a měřící technika

Měřící technika. Produkty: -indukční elektroměry -statické elektroměry -měřící transformátory proudu -časová relé -úřední ověřování.

Měření - hodnota radonu v objektech - kompletní radonový průzkum

Služby a dodávky v oblastech průmyslového měření, regulace, ASŘTP a elektro - provádíme kalibrace, validace - provádíme kompletní řízení zakázky - realizace zakázek v oblastech chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu

Nabídka služeb v oblasti systémů kontroly a řízení, elektro, průmyslových informačních systémů a navrhovaných inženýrských řešení.

Výroba, prodej, montáž: -speciální snímatelné tepelné izolace izolační deky ISOFLEX. Dodávky: -tlakoměry, stonkové a kapilárové teploměry, zkušební zařízení pro měření a regulaci firmy MANOTHERM -elektronické přístroje pro měření tlaku (snímače tlaku, digitální manometry a kalibrátory tlaku) firmy KELLER -tlakové ...

Elektroinstalace Slaboproudé rozvody Měřící a regulační technika Výroba rozvaděčů Poradenství

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení - montážní a servisní elektro práce - demontáž a zajištění ekologické likvidace staré instalace a komponent - dodávka, montáž a uvedení do provozu - připojení na ostatní technologie (vytápění, silno i slaboproud, měření a regulace) - měření a regulace - protipožární ...

Dodávka - procesní přístroje TESTOMAT pro měření tvrdosti vody, chloru, železa, alkality atd. - procesní přístroje pro měření pH a vodivosti - dezinfekce ozonem a UV zařízením - chemické testy DUROVAL a TESTOVAL pro stanovení obsahu chemických látek ve vodě - nepřetržitá desinfekce stříbrem ionexů přípravkem BIORESIN - ruční fotometry ...

Výroba, prodej: - senzory pro výrobu - bezpečnostní technika - průmyslové vidění - procesní senzorika - průmyslové řídící systémy - systémy pro prediktivní údržbu - identifikační systémy - řídící systém pro mobilní stroje - propojovací technika - příslušenství.