Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

KRALgroup - Elektroměry, transformátory, relé, velkoobchod
Prodej přístrojů k měření elektrických veličin, aplikace systémů energetického managementu, velkoobchod s elektroměry, transformátory, analyzátory elektrických sítí, relé a digitálními přístroji i firemní účetnictví a daňové poradenství nabízí sdružení KralGroup z Prahy.
KRALgroup - Elektroměry, transformátory, relé, velkoobchod
Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Nabízíme značkové elektrické i mechanické nářadí, nástroje a čistící techniku za dobré ceny. Mezi další zboží z naší nabídky patří mimo jiné technická zařízení pro pracoviště či měřící a laserová technika.

KOMPLETNÍ GEOLOGICKÉ, HYDROGEOLOGICKÉ SLUŽBY A SLUŽBY V OBLASTI STAVEBNÍ GEOLOGIE - měření radonového indexu na pozemcích - měření radonu v objektech - hydrogeologické vyjádření – posudky k žádosti o povolení odběru podzemní vody a pro likvidaci odpadní a dešťové vody zasakováním do horninového prostředí - inženýrská geologie, posouzení ...

Elektronické komponenty pro průmyslovou automatizaci: - PROMOS - kompletní řídící a regulační systémy - řídící systémy pro technologické linky - dispečerské programy a vizualizační systémy - řízení vážících, třídících a druhovacích systémů - regulátory pro rozvod a distribuci tepla, kotelny, předávací stanice - regulátory ...

Inženýrské a technické služby. Nabízí: -měření a regulace spotřeb SV, TUV, tepla, kotelen a výměníkových stanic -dodávky originálních náhradních dílů systémů TESLA, a.s. Kolín -systémy řízení pro obráběcí stroje, technologické linky, automatické garáže a automatické zakladače -aplikace a programování volně ...

MANOMARKET – prodej manometrů a teploměrů Svým zákazníkům nabízíme široký výběr manometrů. Dodáváme klasické, diferenční i nízkotlaké manometry. Náš sortiment zahrnuje rovněž přístroje pro přesné měření teploty.

Projekce – dodávky – realizace Komplexní řešení úsporného využívání energií v teplárenství, průmyslu, vytápění budov, v oblastech měření, regulace a potrubní kompenzace prostřednictvím těchto komponentů:

Opravy a servis: - automatizační prvky - komponenty průmyslové automatizace.

Služby: -vyhledávání poruch na vodovodním potrubí, topných systémech včetně podlahového topení a na horkovodech. -trasování kovových vedení a kratkých úseků plastového potrubí. -vyhledávání úniků na závlahových a bazénových rozvodech.

Specializujeme se na dodávku a montáž regulační techniky, systémů vytápění, chlazení a VZT.

Výroba indukčních snímačů (čidel). Výroba bezdotykových senzorů. Snímače polohy, pohybu, pohybu otáček. Optické snímače. Magnetické snímače. Snímače stejnoměrné a střídavé. Infrazávory. Čidla. Kapacitní snímače.

Prodej, internetový obchod: -elektrosoučástky odpory, diody -stavebnice, eletrostavebnice.

Prodej - decelerometry Opravy - decelerometry Vývoj - zákaznická elektronická zařízení a přístroje pro testování automobilů výroba - decelerometry

Prodej, eshop: - Výměníkové stanice - Redukční stanice - Přečerpávací stanice - Regulační a havarijní ventily - Odvaděče kondenzátu - Dochlazovače kondenzátu - Filtry - Separátory - Výměníky - Armatury - Manometry - Teploměry - Solenoidy, elektromagnetické ventily - Čerpadla - Pohony - Čidla a regulátory teploty, ...

Nabízíme cenově dostupné inteligentní ovládání budov, bytů a domů, řízení teploty, řízení spotřevy elektrické energie, ovládání světel a elektrických zařízení, kamerové systémy, vzdálené měření spotřeby energií, zabezpečení. Bez přídavné kabeláže, vhodné i pro starší zástavbu.

Společnost Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti: - elektrotechniky - strojírenství, - automatizace, - rozvaděčové techniky - jeřábové techniky Nabízíme: - spolehlivost - vysokou úroveň kvality - servis - dostupnost náhradních dílů pro danou oblast. Produkty: Strojírenství: - deskové ...

Provádíme: - termovizní měření kamerou FLIR. Diagnostikujeme v oborech: - stavba, elektro, fotovoltaické elektrárny, průmysl, veterina.

Jsme soukromá, ryze česká nezávislá firma, zabývající se technickými zkouškami pro zjišťování kondice provozovaných fotovoltaických elektráren na území ČR a celé Evropy. Specializujeme se na velké pozemní realizace, kde nejlépe dokážeme využít zkušenosti z výstavby a kontroly rozsáhlých solárních parků. Disponujeme vlastním certifikovaným ...

Výroba, instalace a oprava: - elektrické stroje a přístroje.

Dodávky, instalace a servis: - chladících a mrazících zařízení: - klimatizace - chlazení rozvaděčů - chlazení serveroven - chladící a mrazící boxy, vitríny, výrobníky ledu, výčepní zařízení, domácí chladničky a mrazničky Prodej: - regulační a měřící technika Výroba: - chladiče k temperování řezných kapalin k obráběcím ...

Výroba: - termosondy pro slévárenský průmysl.

Výroba, montáž, servis: - snímače pro snímání hladiny vodivé kapaliny z kruhových stavoznaků - snímače pro snímání hladiny vodivých kapalin v nádržích - snímače pro snímání hladiny vodivé kapaliny z kruhových stavoznaků - sondy ( tlakové, ponorné)

Prodej, servis: - váhy - registrační pokladny.

ZKUŠEBNICTVÍ STAVEBNÍCH HMOT: -zkoušení stavebních hmot -zkoušky čerstvého a ztvrdlého betonu -kamenivo a cement -vzorkování betonu na stavbách.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - vodoměry - teploměry - kalorimetrické počítadla - průtokoměry.

Elektroinstalace: - projekční činnost - domovní elektroinstalace - průmyslová elektroinstalace - veřejná osvětlení, nasvětlování budov - kabelová vedení v NN - kabelová vedení v VN - elektronické zabezpečení signalizace - měření a regulace. Prodej: - centrální vysávání Husky.