Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Společnost PREDITEST s.r.o. se specializuje na poskytování služeb v oblasti nedestruktivního testování, diagnostiky a experimentálních měření. Mezi naše hlavní aktivity patří defektoskopie, provádění pevnostních výpočtů a výpočtů lomové mechaniky, měření sil a vibrodiagnostika. Můžeme se pochlubit výborným renomé doma i v zahraničí.
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Elektrobazar, prodej, e-shop: - měřící, regulační technika - elektrosoučástky.

Prodej a montáž anténní a GSM techniky - GSM repeatery - měřící technika - antény - kabely - konektory, redukce - konzole - přepěťová ochrana.

Služby: - elektroinstalace, elektromontáže - měření termokamerou - práce s bagrem - práce s plošinou

Projekce - elektroinstalace Měření - vyhodnocovací jednotky tepla (MB) Dodávka a montáž - tepelná čerpadla

Služby: - montujeme, prodáváme a provádíme servis tepelných zařízení Buderus - dodáváme solární systémy, tepelná čerpadla a solární kolektory Viessmann - montáž a plynová instalace, podlahové vytápění - provádíme měření a regulaci.

Práce, řemeslo, montáž: -elektroinstalace Montáž: -alarmy Služby: -regulace topení

Poradenství, školení: -bezpečnost práce -požární ochrana -hygiena práce Prodej, maloobchod, revize, oprava, servis: -hasící přístroje Půjčovna, pronájem: -prezentační a měřící technika

Měřící technika. Produkty: -indukční elektroměry -statické elektroměry -měřící transformátory proudu -časová relé -úřední ověřování.

Jsme soukromá, ryze česká nezávislá firma, zabývající se technickými zkouškami pro zjišťování kondice provozovaných fotovoltaických elektráren na území ČR a celé Evropy. Specializujeme se na velké pozemní realizace, kde nejlépe dokážeme využít zkušenosti z výstavby a kontroly rozsáhlých solárních parků. Disponujeme vlastním certifikovaným ...

Měření a regulace v oblasi teplárenství. Výroba, instalace, opravy: -elektrické stroje a přístroje -elektronická zařízení. Projektování: -elektrická zařízení.

- - lyžařská školalyžařské kurzy - pro mateřské, základní, střední školy, školy v příroděvýuka - instruktoři a cvičitelé lyžování a snowboardů - lyžařská škola pro dospělé BOŽÍ DAR - NEKLID a děti dětské výcvikové hřiště, sjezdovka, vlek - lyžování - carving Prodej - sjezdové lyže LUSTI a SPORTEN - ...

-Činnost technických poradců v energetice a průmyslových odvětví - v rozsahu § 25 ŽZ -Obchodní činnost § 33a - v rozsahu § 25 ŽZ -Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel -Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a ...

Hydrogeologie: -projekty, posudky, studie. Sanace: -znečistěná voda a zemina. Zkoušky: -čerpací -vzorky -rozbory -laboratorní zpracování. Vrtné práce. Prohlídky vrtů TV kamerou.