Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Společnost PREDITEST s.r.o. se specializuje na poskytování služeb v oblasti nedestruktivního testování, diagnostiky a experimentálních měření. Mezi naše hlavní aktivity patří defektoskopie, provádění pevnostních výpočtů a výpočtů lomové mechaniky, měření sil a vibrodiagnostika. Můžeme se pochlubit výborným renomé doma i v zahraničí.
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
Montáž, oprava, servis: - zabezpečovací technika

Vývoj, výroba, prodej, instalace: - tepelná čerpadla - měřící a regulační technika - technika pro vzduchotechniku.

Projektové dokumentace technických zařízení, technologických celků, vzduchotechniky - výrobní technologie - strojní zařízení - vzduchotechnika - odprášení i větrání a klimatizace - vytápění klasickými zdroji (pevná fosilní paliva, plyn - vnitřní rozvody tepla, vody a kanalizace - regulace a měření.

Služby: -vyhledávání poruch na vodovodním potrubí, topných systémech včetně podlahového topení a na horkovodech. -trasování kovových vedení a kratkých úseků plastového potrubí. -vyhledávání úniků na závlahových a bazénových rozvodech.

Nabízíme cenově dostupné inteligentní ovládání budov, bytů a domů, řízení teploty, řízení spotřevy elektrické energie, ovládání světel a elektrických zařízení, kamerové systémy, vzdálené měření spotřeby energií, zabezpečení. Bez přídavné kabeláže, vhodné i pro starší zástavbu.

ZKUŠEBNICTVÍ STAVEBNÍCH HMOT: -zkoušení stavebních hmot -zkoušky čerstvého a ztvrdlého betonu -kamenivo a cement -vzorkování betonu na stavbách.

Dodávky, prodej: - ofsetové s tiskové stroje - archové sítotiskové stroje - digitální tiskové stroje - měřicí a kalibrační přístroje - náhradní díly. Opravy, servis.

Opravy a montáže vah. Prodej, opravy, servis: -váhy.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -elektroinstalační materiál -svítidla, jističe, modulové skříně a rozvaděče -nářadí a měřící přístroje.

Stavebniny. Prodej a realizace: -výhradní zástupce v regionu firmy REALMONT Liberec -sanační a impregnační prostředky BAUREX-N a DICO-SIL -fasádní barvy fy.BRILLUX, MISTRAL -vnitřní barvy a tmely fy.PASO -lepidla a stěrky na beton a dřevěné konstrukce SAKRET -pěny a obkladové lišty. Měření vlhkosti a vypracování návrhu na ...