Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace
Specializujeme se na kompletní služby a dodávky automatizační techniky. Poskytujeme systémová řešení pro průmyslové firmy. Naši zaměstnanci mají velké zkušenosti s opravou a údržbou zařízení, regulaci a měření v obtížném prostředí firem zabývající se chemickou činností. Zakázky realizujeme v České republice, ale i v zahraničí. Zkušenosti sbíráme ...
ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace
Montáž a opravy: - vyhrazených plynových zařízení - měřicí a regulační techniky.

Firma IBG Praha s.r.o. poskytuje komplexní zajišťování požadavků a potřeb v oblasti bateriových systémů: -PRODEJ - trakční baterie článkové a blokové - elektrolytické, gelové, AGM - nabíjecí technika - příslušenství baterií a nabíjecí techniky - zařízení pro manipulaci s bateriemi - vybavení nabijáren - diagnostika ...

Prodej - autorizovaný distributor: - ložiska ZVL*, ZKL*, SKF* - gufera - písty - čepy - kroužky - ložiskové domky - mazací tuky - stahováky - diagnostické přístroje na ložiska.

Služby: -měření, regulace a rozúčtování spotřeby tepla a vody -komplexní služby v oblasti správy domovního a bytového fondu.

Nabídka služeb v oblasti systémů kontroly a řízení, elektro, průmyslových informačních systémů a navrhovaných inženýrských řešení.

Výroba, prodej, montáž: -speciální snímatelné tepelné izolace izolační deky ISOFLEX. Dodávky: -tlakoměry, stonkové a kapilárové teploměry, zkušební zařízení pro měření a regulaci firmy MANOTHERM -elektronické přístroje pro měření tlaku (snímače tlaku, digitální manometry a kalibrátory tlaku) firmy KELLER -tlakové ...

Prodej, servis, cejchování: -váhy -závaží.

Dodávka, montáže: - indikátory topných nákladů, bytových vodoměrů. Kompletní servis v oblasti odečtů a rozúčtování nákladů za topení, teplou a studenou vodu. Provoz. - výměníkové stanice a domovní kotelny. Spolupráce se stavební firmou Halmo: - stavební práce - malířské práce - obkladačské práce.

Prodej, opravy a cejchování: -váhy -závaží.

Prodej: - software a přístroje pro měření tepla a teploty, měření spotřeby teplé vody a měření plynu a elektřiny.

Vývoj: - meteorologické a klimatické měřící systémy. Konzultace a implementace LIMS systémů.

Výroba: - měřící a regulační technika.

Rostlinná výroba. Měření a regulace. Elektrikářské práce.

Provádění služeb v oblasti prodeje a kalibrace měřidel. Kalibrace, servis a nákup měřidel.

Prodej, montáž a servis - bezpečností systémy - požární systémy - kamerové systémy - docházkové systémy - strukturované kabeláže•infratopení - silnoproudé instalace - domácí automatizace - ozvučovací techniky - pohony vrat - centrální vysavače. Zajistíme komletní služby týkající se vašich elektroinstalací v rodiných ...

Autoservis: -osobní a dodávkové automobily -příprava a provedení STK*. Montáž: -mechanické zabezpečovací systémy, zamykání zpátečky MULT-LOCK,M-LOCK. Prodej: -oleje PENNZOIL.