Na výrobu, prodej a případný servis pohonné techniky, jako jsou spalovací motory, elektromotory, elektromechanické pohony, pneumatické a hydraulické systémy se specializují české i zahraniční firmy, které dále nabízí i příbuzné strojní součásti.

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Služby-řemesla: -elektromontáže -revize elektro, hromosvody -opravy elektromotorů -elektroinstalace do 1000 w -domovní rozvody, přípojky. Prodej: -elektroinstalační materiál -elektromotory. Kadeřnictví:t.č. 728317764 -vlasová technika Goldwell.

Výroba, výrobní program: - pohonné jednotky a řídící systémy elektricky poháněných vysokozdvižných vozíků koncernu KION Group, Linde, STILL - třískové obrábění na CNC obráběcích strojích pro výrobu komponentů k montáži elektrických pohonných náprav - kompletace pohonných hydrostatických náprav pro společnost Linde Material Handling. Výroba ...

Prodej - pneumatické komponenty, válce a příslušenství - automatizační technika - motory - konstrukční díly.

Oprava, opravy, servis: -elektromotory do 130kW (i převíjení) -čerpadla ponorná, kalová, článková, vodní. -veškeré cívky, transformátory a podobné.

Společnost Elektroslužby Jaroslav Mocek, s.r.o. Vám ve Valašském Meziříčí nabízí profesionální služby v oblasti elektro. Na základě dlouholetých zkušeností Vám poskytuje rychlé a efektivní řešení při - provádění elektromontážních prací - opravách a převíjeních asynchronních elektromotorů - opravách transformátorů do výkonu - zaměřování ...

Prodej a opravy. - elektrické ruční nářadí - nastřelovací technika - čerpadla - elektromotory - rotory - statory - servis, montáže. Vinuté statory: - pro běžné použití - pro speciální použití - pro práci ve velice extrémních podmínkách 2pólové, 4pólové, vícepólové, víceotáčkové, speciálnírovné drážky, šikmé drážky ...

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí -Výroba strojů a zařízení -Velkoobchod a maloobchod -Výzkum a vývoj v oblasti ...

Prexim Diesel spol.s r.o. nabízí: -náhradní díly pro všechny typy diesel motorů a dieselagregátů značek ČKD a ŠKODA viz -kompletní diesel motory a dieselagregáty -kvalifikovaný servis a konzultace o možnostech přestavby motorů na různé druhy paliva.

Prodej, servis: - dieselových motorů - agregátů - náhradní díly

Výroba, navíjení, převíjení, pozáruční servis, GO: -elektromotory -čerpadla -transformátory NN -ruční elektrické nářadí -průmyslové elektrospotřebiče -kuchyňské spotřebiče. Oprava převodovek.

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Inženýrská činnost v investiční výstavbě

Dodávka náhradních dílů pro vznětové motory. Generální opravy motorů a elektronických vstřikovačů.

Prodej, servis: - asynchronní motory na krátko do výkonu 200 kW - elektropřevodovky MEZ Mohelnice - frekvenční měniče SIEMENS. - elektromotory značky Siemens - elektropřevodovky. Konfigurace podle specifikace zákazníka.

Výroba, montáž a opravy: - zkušebních stanovišť, el. pohonů, jednoúčelových strojů, elektromotorů, synchronních a asynchronních generátorů.

Prodej, servis, půjčovna: - elektrické ruční nářadí - elektrocentrály - vibrační desky - žebříky, lešení Prodej: - hutnící, pěchovací technika - svářecí technika - křovinořezy - odvlhčovače - lešení Služby: - broušení řetězů pil Prodej: - plášťových kabelových propojek Kovovýroba.

Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav, údržby, servisu a prodeje vn a nn elektromotorů, generátorů, dynam, transformátorů, cívek a čerpadel v normálním i nevýbušném provedení. Zajišťujeme bezdemontážní diagnostiku, vyvažování rotorů, revize, termovizi a rozbor olejů i převinutí vinutí.

Prodej a opravy elektromotorů a čerpadel.

Společnost P&S a.s. byla založena v roce 1994, přišli do ní zkušení odborníci, kteří mají mnohaleté zkušeností s vodohospodářskými konstrukcemi. Hlavními směry, kterými se společnost nyní zabývá je výroba a dodávky vodních turbín, zařízení na vybavení vodních elektráren, všech druhů čistících strojů česlí vodních elektráren, veškerých ...

Vanep s.r.o. - Brusírna válců, Domažlice : - broušení klikových hřídelí - výroba vložek válců - výroba pístů dle vzoru - výroba litých ložisek.

Vanep s.r.o., prodej pístových skupin pro motory domácí i zahraniční výroby.

VANEP s.r.o., Praha : - prodej náhradních dílů na motory: - LIAZ, AVIA, KAROSA, TATRA a ostatních značek. Opravy, autoopravy a prodej: - náhradní díly na vozidla MULTICAR. Autoopravna, prodejna, autodílna. Oprava - ojnice. Broušení: - klikové hřídele, hlavy, bloky, atd. - do všech typů motorů.

Elektrické regulované pohony a automatizace. Frekvenční měniče projektování, dodávka, zprovoznění . Řídicí systémy projektování, dodávka a naprogramování.