Na výrobu, prodej a případný servis pohonné techniky, jako jsou spalovací motory, elektromotory, elektromechanické pohony, pneumatické a hydraulické systémy se specializují české i zahraniční firmy, které dále nabízí i příbuzné strojní součásti.

Naše společnost ELMOT, v.o.s. se zabývá prodejem, opravami a záručním servisem všechen elektrospotřebičů pro domácnosti. Působíme v Jihočeském, Budějovickém kraji a okrese České Budějovice. Opravy, prodej a servis - elektrické bojlery - elektromotorů (možnost i převinutí) - frekvenčních měničů - kalových čerpadel - kamen (akumulační) - ...

Firma TĚSNOHLÍDEK s.r.o. je certifikovaný partner pro distribuci elektromotorů zn. SIEMENS a prodejce elektromotorů CAG. Disponujeme rozsáhlými skladovými zásobami, jsme připraveni objednaný produkt ihned dodat. Prodej: - elektromotory Siemens pro průmyslová zařízení, ventilátory, čerpadla, kompresory, obráběcí stroje. - asynchronní ...

Služby: - opravy a převíjení elektromotorů - navíjení cívek - opravy čerpadel

Služby-řemesla: -elektromontáže -revize elektro, hromosvody -opravy elektromotorů -elektroinstalace do 1000 w -domovní rozvody, přípojky. Prodej: -elektroinstalační materiál -elektromotory. Kadeřnictví:t.č. 728317764 -vlasová technika Goldwell.

Výroba, výrobní program: - pohonné jednotky a řídící systémy elektricky poháněných vysokozdvižných vozíků koncernu KION Group, Linde, STILL - třískové obrábění na CNC obráběcích strojích pro výrobu komponentů k montáži elektrických pohonných náprav - kompletace pohonných hydrostatických náprav pro společnost Linde Material Handling. Výroba ...

Dodávka náhradních dílů pro vznětové motory. Generální opravy motorů a elektronických vstřikovačů.

Prodej, oprava, servis: -čerpadla MALYŠ, WILO, CALPEDA -zahradní technika AL-KO -motory TECUMSEH Výroba, prodej: -strojní zařízení -čerpadla ROB-2 -vodárna ŽÁBA. Práce: -soustružení -frézování -svařování -zámečnické. E-shop.

Prodej, opravy, servis - elektrospotřebiče, pračky, myčky, ledničky, chladící a mrazící zařízení - elektromotory - kalová, ponorná čerpadla - domácí vodárny Prodej, montáž - anténí rozvody - satelitní systémy

Opravy, servis - elektromotory do 90 kW - opravy elektrospotřebičů, pračky, myčky,

Projekce a výroba elektrických zařízení. Oprava a výroba obráběcích zařízení. Výroba obráběcích strojů: -brusky na otvory. Generální opravy obráběcích strojů. Regulace otáček asynchronních motorů. Generální opravy a výroba: -brusky na otvory -zařízení pro automatizaci -řemenová vřetena, elektrovřetena.

Provádíme opravy výrobních strojů, pohonů, PLC, modernizace, začlenění do sítě sběru dat a řízení. Vizualizaci SW SCADA/HMI a návaznosti.

Prodej, montáž, servis: -vjezdové posuvné a samonosné brány -vstupní branky -kovové a kované ploty -zábradlí a oplocení -garážová a průmyslová vrata -výklopná, sekční, rolovací a dvoukřídlá -automatické pohony na dálkové ovládání.

Velkoobchod, maloobchod, servis: -stavební stroje -kráčivé bagry -naftové motory -vzduchotechnika. Služby: -stavební práce.

Dodáváme kvalitní komponenty evropských výrobců Atlanta, Neugart, FlexLink, Redex, Nadella, Schmidt, MS Plus Automation, KMS, Orbit v oblasti mechanické pohonové techniky. Nabízíme individuální systémová řešení v oblasti dopravní a lineární techniky.

Prodej: -automatické pohony pro garážová vrata, vjezdové brány a závory -závory -parkovací systémy -kování pro vrata a brány. Provozovna: -České Budějovice, U Pily 636.

Služby: -elektroservis (sporáky, akumulační kamna, ruční nářadí) -převíjení elektrických motorů -záruční i pozáruční servis, opravy automatických praček -servis domácích spotřebičů.

Opravy, montáž: -elektrické zařízení: -transformátory.

Prodej, servis, opravy: -elektromotory -elektrická čerpadla všech druhů -elektrické ruční nářadí -elektrické sekačky, mulčovače -zahradní traktory -motorové pily -motorové sekačky, křovinořezy -svářecí technika -kompresory. Prodej: -ložiska ZKL, SKF -výrobky firmy LOCTITE -příslušenství -technické plyny, propan butan ...

Distribuce, průmyslová automatizace: - programovatelné automaty, operátorské panely, servo pohony, frekvenční měniče, roboty, CNC systémy - průmyslové displeje - skříně a rozvaděče - monitorovací systémy.

Výroba: -elektromotory -generátory -transformátory. Opravy a servis: -plynové spotřebiče.

Výroba, prodej: -modelářské potřeby. Zakázková výroba automatických dílců.

Opravy: -elektrospotřebiče -pračky, sušičky, myčky -elektromotory. Montáž, servis: -satelity -televizní a rozhlasové antény.

Elektromontážní práce. Výroba: -elektromotory, transformátory -elektrická, rozvodová a spínací zařízení.

Výroba: -elektroinstalace -elektromotorů, generátorů a transformátorů -elektronek a jiných elektronických součástek