Na výrobu, prodej a případný servis pohonné techniky, jako jsou spalovací motory, elektromotory, elektromechanické pohony, pneumatické a hydraulické systémy se specializují české i zahraniční firmy, které dále nabízí i příbuzné strojní součásti.

Váš servisní partner pro opravy elektrických motorů. Nabízíme opravy a servis: - elektromotory asynchronní a stejnosměrné - transformátory - trafosvářečky - cívky a tlumivky - rotory a statory alternátorů - brzdy a elektromagnetické spojky - čerpadla - elektrické ruční nářadí. Opravujeme také bazénová čerpadla a ...

Prodej, servis, půjčovna: - elektrické ruční nářadí - elektrocentrály - vibrační desky - žebříky, lešení Prodej: - hutnící, pěchovací technika - svářecí technika - křovinořezy - odvlhčovače - lešení Služby: - broušení řetězů pil Prodej: - plášťových kabelových propojek Kovovýroba.

Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav, údržby, servisu a prodeje vn a nn elektromotorů, generátorů, dynam, transformátorů, cívek a čerpadel v normálním i nevýbušném provedení. Zajišťujeme bezdemontážní diagnostiku, vyvažování rotorů, revize, termovizi a rozbor olejů i převinutí vinutí.

Vanep s.r.o., prodej pístových skupin pro motory domácí i zahraniční výroby.

Prodej, oprava, převíjení: -elektromotory.

Prodej, opravy a revize: -elektromotory -čerpadla -převodové skříně, vývěvy.

Výroba: - vinutí strojů - cívky vinutí - rotorové cívky - statorové vinutí, tj. hlavní a pomocné cívky Oprava, servis: - motory - elektromotory - dynama

Výroba a navíjení elektromotorů. Navíjení vinutí. Vkládání vinutí. Izolování jednotlivých fází. Zapojení vinutí. Tvarování hlav vinutí.

Služby: - elektromontáže včetně projektů a revizí Výroba, montáž, oprava, servis: - elektrické stroje - chladící zařízení - vzduchotechnika Oprava, servis: - elektromotory

Prodej, oprava, servis: - čerpadla - elektromotory - kompresory - elektrické ruční nářadí

Oprava, servis: - elektromotory, elektrické motory - ruční nářadí Navíjení a převíjení elektromotorů.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop: -elektromateriál -elektromotory -kamerové a identifikační systémy -spínače -napájecí zdroje -pneumatické prvky -převodovky -řídící systémy -rozvaděče -servopohony -snímače

Dodavatel do všech segmentů průmyslu -elektromotory -ložiska -hřídele -řemenice -převodovky

E-shop kompletních elektropohonů, elektromotorů.

Výroba: - elektromotory, generátory a transformátory.

Prodej: - elektromotory tuzemských výrobců - kalová a oběhová čerpadla - elektrické ruční nářadí. Opravy: - elektromotory.

Prodej a servis: - elektrické ruční nářadí - elektromotory. Servis: - elektromotory.

Dodávka, služby: - nedestruktivního zkoušení materiálu. Diagnostika energetických zařízení.

Prodej, servis: - čerpadla - elektromotory - transformátory.

Opravy, revize: - elektromotory. Prodej a servis: - elektromotory tuzemských výrobců - kalová a oběhová čerpadla - elektrické ruční nářadí.

Oprava: - vstřikovací čerpadla. Seřizování: - vstřikovací motory.