Chladničky, mrazničky, lednice s mrazákem, chladící vitríny, chladící pulty, skříně, bary a vinotéky – to vše je mrazírenská a chladící technika, která je potřeba v domácnostech i provozovnách, jako jsou restaurace, bary, obchody a další gastro podniky.

Prodej, servis a montáž chladící, mrazící, klimatizační techniky a obchodním vybavením: - chladírenské a mrazírenské boxy - průmyslové chlazení - klimatizace - gastro vybavení prodejen.

Dodáva, montáž, oprava, servis: - chladírenské a mrazírenské boxy - průmyslové chlazení - klimatizace - tepelná čerpadla - podlahové vytápění.

Prodej, montáž: - tepelná čerpadla - klimatizace - podlahové topení - průmyslové chlazení - infrazářiče

Dodání, prodej, servis, chlazení, opravy a zapojení: - chladící a mrazící zařízení - klimatizace - prodej náhradních dílů chladicích zařízení - stálá vzorkovna chladícího zařízení. - průtokové chladiče pro výčepy piva a jiných nápojů - příslušenství k výčepním zařízením - výdejní místo chladiv a potravinářských plynů na výčep piva, vína ...

Prodej, oprava, servis: - chladničky - mrazničky - ledničky.

Prodej, montáž, servis: - klimatizace (i digitální) - tepelná čerpadla - čističky vzduchu

Společnost Ice support s.r.o. je výrobcem baleného ledu pro restaurace, kavárny, gastronomii a další účely. Dodáváme a prodáváme ledové kostky, ledovou tříšť a ledové koule v různých baleních převážně v okolí Zlína a Brna. Druhy balení: - 2 kg - 5 kg - 20 kg. Rozvoz ledu Vám poskytujeme nonstop od pondělí do soboty, v neděli podle ...

Oprava, servis: - průmyslové chlazení - chladírny - mrazírny - dozrávárny Prodej, montáž, servis: - klimatizace

Elektro Skalička Prodej: - domácí elektrospotřebiče.

Oprava, servis, montáž: - chladící zařízení - klimatizace - chladící pulty, boxy - mrazící vany.

Servis chlazení. Prodej, montáž, servis: - klimatizace LG domácí chladničky, průmyslové chlazení

Servis - chladící zařízení - klimatizace.

Prodej, projekce, servis: -živnostenské a průmyslové chladicí zařízení -klimatizace -nízkoteplotní zařízení -autoklimatizace. Revize: -chladicí zařízení. Tepelná čerpadla. Instalace: -chladicího zařízení, chlazení.

Prodej, opravy, servis: - chladící zařízení, domácí chladničky a mrazničky. Plnění, opravy, montáž: - klimatizace.

Opravy, servis: - chladničky - mrazničky. Prodej, montáž, servis: - klimatizace.

Dodávka, prodej, montáž: - chladící a klimatizační zařízení.

Opravy a prodej elektro. Maloobchod: -automatické pračky -klasické pračky -sporáky -bojlery -chladničky -pračky. Opravy: -pračky -elektrospotřebiče.

Záruční i pozáruční opravy: - chladničky - mrazničky - chladicí vitríny. Prodej: - náhradní díly. Plnění autoklimatizací.

Dodávka, prodej - klimatizace - tepelná čerpadla - chladírenská technologie a čističky vzduchu.

Opravy servis domácích chladniček, mrazniček, ledniček, chladících zařízení většiny značek. Servis provádíme externě u zákazníka Olomouc, Prostějov, Přerov, Litovel, Uničov, Šternberk a okolí.

BEZVA - Bedřich Všetula Prodej, montáž, opravy, servis: - chladící a mrazící vitríny, skříně, pulty - chladící a mrazící boxy - chlazení piva, sodovníky - výrobníky ledu ICEMATIC - průtokové chlazení vody - chlazení rozvaděčů u obráběcích strojů - klimatizace.

Opravy, montáž: - chladničky - mrazničky - chladící a mrazící nábytek - chladící a mrazící boxy - klimatizace . Prodej: -chladící a mrazící techniky -výrobníky ledu -výrobníky sodové vody.

Maloobchod, prodej: - elektrospotřebiče - elektronika - audio-video-foto - kancelářská technika - hudební nástroje - telekomunikace.

Prodej: - elektrospotřebiče: - velké, malé, vestavné - kancelářská a výpočetní technika - elektronika - nářadí, zahrada, hobby - ventilátory, klimatizace, topení - GPS navigace.

Maloobchod, prodej: -elektrospotřebiče. -spotřební elektronika.