I stroje a zařízení se časem opotřebují. Pro navrácení do původního stavu použijte náhradní díly, mezi kterými najdete ventily, akumulátory, elektromotory, spojky, příruby, spojovací materiály, kompenzátory, manometry, progresivní mazání nebo třeba filtry.

Ekosys, s.r.o.
Společnost Ekosys, s.r.o. se specializuje na návrh a realizaci hydraulických obvodů, dodávky náhradních dílů pro strojírenský a automobilový průmysl a servisní činnost. Jsme s Vámi již od roku 1994.
Ekosys, s.r.o.
Aby Vaše stroje šlapaly - AGT Zlín s.r.o.
Vylepšete výkonnost svých strojů a zařízení díky pogumovaným válcům. Ty kvalitní dodává společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.. V našem sortimentu tak můžete najít válce pogumované pěnovou gumou nebo černou či světlou gumovou směsí. Našim výrobkům můžete důvěřovat už téměř 20 let!
Aby Vaše stroje šlapaly - AGT Zlín s.r.o.
Originální i alternativní náhradní díly pro stavební a zemědělskou techniku
Jestliže sháníte pro své stavební stroje náhradní díly, obraťte se na firmu Greenstav - náhradní díly s.r.o., která dodává nejen originální, ale i alternativní na stavební a zemědělské stroje JCB, Komatsu, Caterpilar. Také provádí spolehlivé a rychlé opravy strojů a techniky. Servisní středisko Staré Město a Boskovice.
Originální i alternativní náhradní díly pro stavební a zemědělskou techniku
Společnost KOVO-PRO v Bludově u Šumperka je profesionálem v oblasti kovovýroby. Zaměřuje se převážně na přesné pětiosé a CNC obrábění kovů i nekovových materiálů, frézování, soustružení a 3D měření. Společnost klade důraz na maximální kvalitu výrobků, které procházejí stoprocentní kontrolou. Obrábění strojních součástí poskytujeme především pro ...

Společnost INGES spol. s r. o. je výhradním prodejním a servisním zástupcem mobilních drtičů, třídičů a dopravníků McCloskey International Ltd a díky rozsáhlé škále výrobků McCloskey dnes poskytuje nejširší sortiment ve své kategorii. Dále také dodáváme přívěsné podvalníky DAMCO. Prodej, oprava, servis, bazar: - stroje pro drcení a třídění ...

Strojírenství, kovovýroba - převodovky a pohony pro kolejová vozidla, mechanické převodovky - ozubená kola - zubové spojky.

Dodávka, prodej - obráběcí stroje - elektrické nářadí - měřící přístroje - náhradní díly na stroje.

Oprava a servis: - obráběcích a tvářecích strojů pro firmy po celé ČR - oprava stavební mechanizace. Výroba: - jednoúčelové stroje. - náhradní díly pro obráběcí stroje, včetně vypracování technické dokumentace. - zakázkové kovoobrábění. Zakázkové zámečnictví: - výroba a sváření ocelových konstrukcí.

Prodej komponentů pro drážní vozidla a stejnosměrné měnírny.

Servis, opravy, údržba - tryskací zařízení Prodej - náhradní díly pro tryskací zařízení - ocelová kulatá a ostrohranná abraziva - hydraulické odlamovací klíny.

Distribuce: - elektrotechnická zařízení - průmyslové automatizační prvky - díly a komponenty pro ropná zařízení - elektrické motory - dieselagregáty

Prodej: - stavební stroje UDS, UNC, UNK, DH - bourací kladiva a kleště INDECO - náhradní díly Zastoupení CSM, INDECO, FIORI. Opravy, servis: - motory ZETOR - hydraulické válce - čerpadla SPV, SMF.

Distribuce závěsných lodních motorů Suzuki, člunů Suzumar, náhradních dílů a příslušenství - lodní motory přenosné, kompaktní, sportovní - náhradní díly, lodní šrouby, zapalovací svíčky, olejové filtry - oleje, maziva - oblečení a doplňky.

Výroba, dodávka: - technologická zařízení pro biologické čistírny odpadních vod - magnetické aktivátory, trysky, aerační systémy.

Návrh, výroba - jednoúčelové stroje - nástroje, přípravky - náhradní díly a strojní součásti. Služby - průzkum trhu - školení a vzdělávání v různých oblastech managementu.

Činnost: - zprostředkování nákupů náhradních dílů, komponentů a technických konzultací z Evropské Unie pro zahraniční partnery - finanční a ekonomické poradenství - realitní činnost

Výroba, dodávka, montáž, oprava, servis: - kompresory - elektrické točivé stroje - radiální turbodmychadla - náhradní díly

Automatizace technologických procesů - návrhy regulačních ventilů. Kancelář Brno: Industry Control, s.r.o. Hlinky 118 603 00 Brno tel. 724 554 486, 530 507 458

Prodej, oprava, servis: - přídavná zařízení vysokozdvižných vozíků

Dodávka, prodej: -příslušenství pásových dopravníků -příslušenství pásových dopravníků -elektrické komponenty pro kolejová vozidla -válce pro válcování za studena

Výroba spotřebních dílů - plazma - lasser, trysky, držáky trysek - kermické díly, filtry

Prodej a servis dieselových motorů DEUTZ. Záruční a pozáruční servis, opravy a generální opravy. Dodávky originálních náhradních dílů..

Výroba a prodej strojů a náhradních dílů pro obalovny živičných směsí a betonárny.

Firma začínala výrobou razníků. V roce 1988 ji převzal syn Vladimira Kerna, Viljem. Dlouhodobý rozvoj a investice umožnily firmě rozšířit výrobní program a objem výroby. Dnes může firma Kern - normalije zákazníkům nabídnout více než 20 000 normalizovaných dílů pro střižné nástroje, formy pro vstřikování plastických hmot a tlakové lití.

Prodej, maloobchod: - filtry, náhradní díly pro osobní a nákladní automobily, autobusy a stavební stroje.

Obchodní činnost. Velkoobchod, maloobchod, prodej. - stroje, strojní zařízení - náhradními díly pro stroje - zboží průmyslové výroby.

Obchodní činnost. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - stroje, strojní zařízení - náhradní díly.

Prodej: - normované strojní součástky - ovládací prvky - upínací páky - průmyslové rukojetě - díly k hydraulickým prvkům.