Kompresory, pneumatické lisy, bourací kladiva, sušiče a filtry tlakového vzduchu, stříkací pistole, vzdušníky či jiné pneumatické stroje a zařízení nachází uplatnění nejenom v průmyslu, ale také v domácnostech, na zahradách či při běžné údržbě.

Ekosys, s.r.o.
Společnost Ekosys, s.r.o. se specializuje na návrh a realizaci hydraulických obvodů, dodávky náhradních dílů pro strojírenský a automobilový průmysl a servisní činnost. Jsme s Vámi již od roku 1994.
Ekosys, s.r.o.
Prodej - pásové dopravníky - komponenty pro automatizační techniku - pneumatické prvky REXROTH - spojovací materiály

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBORU VÝROBY A ÚPRAVY TLAKOVÉHO VZDUCHU: -kompresory -sušiče -filtry -kompresorové stanice "na klíč" Přímé zastoupení a odborný prodej zařízení firem -POWER SYSTEM, FIAC, FRIULAIR, ETHAFILTER PRODEJ A SERVIS: -KOMPRESORY ŠROUBOVÉ A PÍSTOVÉ: -šroubové stacionární -pístové-odhlučněné, bezolejové, ...

Prodej, e-shop - pneumatiky - autodoplňky - pneumatické nářadí - ochranné pracovní pomůcky.

Distribuce, prodej, opravy, servis - stříkací technika - technologie povrchových úprav - pumpy elektrické, nízkotlaké, vysokotlaké, pneumatické

Prodej: - regulační ventily - armatury - kulové kohouty - pohony - klapky.

Prodej: -ruční nářadí -elektrické nářadí -pneumatické nářadí -spojovací materiál -autoelektro příslušenství -brusný a řezný materiál -vrtáky -stavební a nábytkové kování -skladovací systémy -automobilová chemie -kompletní vybavení dílny.