Stavba vyžaduje jeřáby, bagry, buldozery, rypadla, frézy, nakladače, bourací kladiva, řezačky dlažebních kostek, vibrační desky, nákladní vozidla či ruční nářadí. To je možné pořídit zcela nové anebo si techniku pronajmout, a to případně i s obsluhou.

Prodej, pronájem a servis stavebních strojů
Specialistou na prodej a servis stavebních strojů je firma Greenstav - náhradní díly s.r.o. Prodává použité i nové stroje jako jsou bagry, traktorbagry, minibagry, rypadla, nakladače. Dodává také veškeré náhradní díly a příslušenství na stroje - prodej originálních i alternativních dílů. Také provádí spolehlivé a rychlé opravy strojů.
Prodej, pronájem a servis stavebních strojů
REKOS Olomouc spol. s.r.o. Autojeřáby STEJSKAL-REKOS Olomouc
Pokud hledáte společnost, která vám zajistí montáž i demontáž konstrukčních celků, opláštění hal, stěhování strojů nebo zajistit dosah do špatně dostupných míst, pak je REKOS Olomouc spol. s.r.o. profesionální firmou, kterou potřebujete. Zaměřuje se na práce s autojeřáby (jeřábnické práce) a také vám poskytne jejich pronájem. Jeřábnické práce ...
Výhradní partner firmy Caterpillar. Prodej, servis: - stavební stroje - energetické systémy - zemědělská technika - použité stroje se zárukou - manipulační technika - servisní služby - náhradní díly - pronájem strojů.

Naše firma je autorizovaným prodejcem stavebních strojů. Kromě prodeje a servisu stavebních strojů poskytujeme i půjčovnu stavební techniky. Poskytujeme autorizovaný prodej a servis smykem řízených nakladačů LOCUST, rypadla a minirypadla WACKER NEUSON, univerzální dokončovací stroje na automobilním, pásovém i kolovém podvozku, Hutnící technika ...

DAVON s.r.o. Uničov Vlastní vývoj, výroba, prodej a servis. Lomová technika: - rozbíjecí zařízení s hydraulickým kladivem pro uvolňování drtičů kameniva - vlastní zařízení s kladivem - pohonný elektrohydraulický agregát - dálkové ovládání, dodávky na klíč. Hydraulické drapáky pro lopatová rýpadla a jeřáby: - dvoučelisťové i kruhové - ...

Firma ARP - mechanizace s.r.o. v Přerově posyktuje kompletní jeřábnické práce s využitím autojeřábů značky Tatra. Naše vyškolená obsluha provádí jeřábnické práce nejen v celé České republice, ale také v zahraničí. Zároveň naše firma působí jako autoservis, ve které se zaměřujeme na opravu a servis nákladních i osobních vozidel. AUTOJEŘÁBNICKÉ ...

Autorizovaný prodej, servis, půjčovna: - stavební stroje - diamantové kotouče, stolové pily - řezače spár NORTON Clipper - vibrační pěchy a desky Atlas Copco DYNAPAC - elektrocentrály - ATS záložní zdroje HONDA, MEDVED - mobilní kompresory a generátory Atlas Copco - kladiva Milwaukee KANGO - rozbrušovací pily a jádrové vrtání Husqvarna - ...

Pobočka firmy - centrála Mělník. Výhradní zástupce německé firmy LIEBHERR. Prodej, oprava, servis (autorizovaný): - mobilní jeřáby, autojeřáby - hydraulická rypadla - bagry - bourací kladiva - buldobagry - kolové, pásové nakladače - dozery - veškeré stavební stroje - stavební mechanizace - jeřáby a stavební stroje ...

Firma BAUSERVIS CZ s.r.o. se specializuje na prodej, pronájem, poradenství, servis strojů pro: -míchání, dopravu a aplikaci zdících malt, omítek, betonových potěrů a samonivelačních betonů -výrobu teplého vzduchu a odstraňování vlhkosti -prodej suchých maltových a omítkových směsí -prodej příslušenství pro omítání a betonování -prodej ...

Výroba, opravy: -ostatní účelové stroje -mobilní třídící a drtící stroje -mobilní hrubotřídič, mobilní třídič -náhradní díly, servis. Prodej: -použité stroje, drtiče a třídiče.

Pronájem: - strojního zařízení určeného k drcení a třídění přírodních materiálů, stavebních odpadů a dalších separátů. Máme letité zkušenosti s drcením a tříděním materiálů a jeho opětovného použití ve stavebnictví - drcení a třídění materiálu.

Nákup, prodej, výkup: - nákladní automobily, užitkové vozy a sklápěče - návěsy a přívěsy - zemní stroje.

Strojírenská výroba: - stroje - technologické zařízení - ocelové konstrukce. Výroba: - drtiče, třídiče kameniva - pasové dopravníky - elevátory - násypky.

Prodej, servis, půjčovna: -Wacker stavební stroje -minirypadla -kolové nakladače -příložné a ponorné vibrátory -měniče frekvence napětí -hladičky betonu a vibrační lišty -vibrační pěchy.

Mezi hlavní činností firmy patří krátkodobý a dlouhodobý pronájem autojeřábů a provádění jeřábnických prací po celé ČR. Disponujeme moderními autojeřáby Liebherr a Demag o nosnostech 20-350t. Konzultace, termíny a obchodní podmínky sjednává náš odborný technik. Stroje jsou obsluhovány řádně vyškolenými zaměstnanci, kteří používají kvalitní ...

Služby: - zemní a výkopové práce - úpravy terénů pozemků - vedení a opravy inženýrských sítí - nákup prodej a servis stavebních strojů do 5ti tun

Bazar. Prodej, výkup: - ojeté nákladní automobily - ojeté pracovní stroje - ojetá stavební a zemědělská technika - ojeté speciální, užitkové i obytné automobily.

Stavební a výkopové práce: Pronájem: - stavební stroje a vozidla. - bagry, kontejnerové auto, vibrační válec, bourací kladivo - stavby chodníků, komunikací, všechny druhy přípojek - stavby domů, garáží, plotů -prodej štěrků a písků Nákladní doprava. Možnost uložení sutě a zeminy na skládku.

Prodej, servis, opravy, pronájem, půjčovna: - stavební stroje lehké i těžké mechanizace - manipulační technika. Prodej: - náhradní díly. Školení strojníků.

Prodej, servis náhradních dílů: - stavební stroje (nakladače, rypadla, minirypadla, rypadlo-nakladače, bourací kladiva, kompresory, demoliční kleště a drapáky). Bazar stavebních strojů. Prodej nových strojů.

Velkoobchod, maloobchod. Prodej: - ochranné pomůcky pro pokrývače. Půjčovna: - lešení - vibrační stavební stroje. Práce: - tesařské - klempířské a pokrývačské.

Výroba, prodej, servis, distribuce: - přídavná zařízení stavebních strojů - zubové systémy - podkopové lžíce - nakladačové lopaty - dozerové rippery - hydraulické válce - opravy stavebních strojů - opravy komunální techniky.

Stavební činnost: - výkopové práce - opravy pozemních komunikací - demoliční práce. Půjčovna, prodej: - stavební stroje. Doprava: - nákladní.

Stavební firma, pozemní stavitelství: - zemní práce - inženýrské sítě - komunikace a zpevněné plochy - demolice objektů - výstavba rodinných a bytových domů - rodinné domy na klíč Pronájem. - stavební stroje - autojeřáby.

Prodej: - hydraulická lopatová rypadla a náhradní díly.