V gastronomii se uplatňují známé i méně známé technologie. Vybírejte z bohatého sortimentu chladící a mrazící technologie, drtičů odpadů, konvektomatů, krájecích a nářezových zařízení, lisů, ohřívačů, pecí a trub, robotů anebo vah, vařičů a zásobníků.

Velkoobchod, distribuce, prodej. Vybavení sklem a porcelánem pro hotely, restaurace, jídelny a závodní stravování: - skleněné a porcelánové výrobky pro gastronomická zařízení - zařízení pro gastronomii a gastro provozy - sklenice pivní, vinné, nealko - skleničky, skleněné poháry - džbánky na pivo i nealkoholické nápoje..

Výroba: - velkokuchyňská zařízení a vybavení z nerezu - nerezový nábytek - šlehací a hnětací stroje - plynové a elektrické sporáky - výdejní a ohřívací stoly - vyhřívací zásobníky na talíře - elektrické a parní kotle - elektrické grilovací pece, desky, fritézy, vařiče těstovin, vodní lázně, smažící pánve, mycí ...

Jsme dodavatel techniky pro gastronomii. Kompletní vybavení velkokuchyní - konvektomaty, sporáky, varné kotle, smažící pánve apod., kuchyňské roboty, mixéry, myčky na sklo a nádobí, chladící a mrazicí skříně, chladicí a mrazicí stoly a kávovary.

Prodej, e-shop, oprava, servis: - zmrzlinové stroje - barové a prodejní pulty - EET poklady

Dodáváme zařízení pro gastronomické provozy, pizzerie a cukrářské výrobny. Nabízíme cukrářské suroviny, pomůcky a sortiment pro vybavení hotelů.

Specializovaný obchod s kávou: - kávovary - barová zařízení - káva.

Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. se zabývá prodejem elektrozboží - chladicí, mrazicí a vytápěcí techniky pro domácnosti a provozovny. Nabízí široký sortiment gastro vybavení. Mezi produkty naleznete chladničky, mrazničky i lednice s mrazákem, vinotéky, chladicí vitríny, pulty a skříně, výrobníky ledu, vakuové baličky aj. A specializuje ...

Služby: - montáž, demontáž, sanitace, oprava výčepního zařízení - prodej, rozvoz tlačných plynů pro gastronomii. Pronájem: - přenosné výčepní zařízení.

Největší výrobce vakuových balících strojů v ČR pro gastronomické provozy, mrazírny, řeznictví a zpracovatelský průmysl. Výroba, prodej, oprava, servis: - vakuové stroje VAC-STAR - stroje pro balení do misek nebo sáčků - stroje pro vakuové balení ryb - balící stroje pro velkoobjemová balení využití především pro jatka, mrazírny, výrobny ...

Výroba zařízení cnc technologií, velkoobchod, maloobchod, instalace, servis, oprava: -technologie pro gastronomii -gastro zařízení. Služby: -vizualizace.

Naším hlavním cílem je dodávat kompletní vybavení gastronomických provozů. Pro celkové vybavení Vaší kuchyně dodáváme zboží i z nerezového materiálu. Specializujeme se také na profesionální produkty pro mytí nádobí, čištění a desinfekci gastronomických provozů. Prohlédněte si naše nabízené gastro produkty. Pokud si nevíte rady nebo máte dotaz, ...

Dodávka, prodej, servis i pozáruční, komplexní služby v oboru elektro a gastro zařízení: - velkokuchyňské provozy škol, nemocnic, ústavů sociální péče, hotelů, restaurací.

Prodej, montáž, servis, eshop: - chladící zařízení - klimatizační zařízení - tepelná čerpadla - gastrozařízení.

Komplexní dodávky: - gastronomická zařízení a technologie, pro gastro provozy a gastronomii, od návrhu po realizaci. Návrhy, studie, dodávky velkoobchod, maloobchod, montáže, servis, leasing, HACCP, zákaznický servis, bazar, repase stávajících zařízení, dodávky: - náhradní díly - dodávky mycí a úklidové techniky - ...

Dovoz-import, velkoobchod i maloobchod, prodej, servis, opravy, náhradní díly: - gastronomická (kuchyňská) zařízení, gastronomické vybavení pro velkokuchyně, restaurace, hotely, školní jídelny, fast food (rychlá občerstvení), gastroprovozy, kantýny..

Nákup a prodej pohonných hmot, LPG, GAS, PROPAN BUTAN. Prodej na veřejných čerpacích stanicích. Prodej a nákup PB láhví 2, 10, 33 kg. Veřejná čerpací stanice: - LPG Bělotín. Půjčovna vozíků. Prodej sudového piva a půjčovna chladicí výčepní techniky. Prodej smíšeného zboží. Motel a ubytovna.

Výroba, prodej: - zařízení pro profesionální gastronomické provozy - konvektomaty, sporáky, digestoře, mycí zařízení, výrobníky ledu a další nábytek a techniku.

Dodávky gastronomického zařízení: -vybavení pro kuchyně a stravovací zařízení -poradenství, zpracování návrhů a projektů -záruční i pozáruční servis -leasing, splátkový prodej. Zastoupení značek: -RATIONAL, IN-COOL-EX, BLANCO, KENWOOD, ROBOT COUPE, LAINOX, MARENO, UNOX, LOTUS, ALBA Hořovice, PANASONIC, FAGOR, ABNER, ...

Firma FLOD PRAHA byla založena počátkem roku 1991 jako jedna z prvních nových firem v ČR působících ve sféře dodávek technologických zařízení gastronomických provozů.

Jsme společnost zabývající se importem míchaných koktejlů a nápojového nerozbitného skla od zahraničních partnerů. Dodáváme maloodběratelům i velkým společnostem. Naší strategií je obohacovat český trh kvalitními a inovativními produkty, které jsou ověřeny spotřebiteli jinde ve světě.

Prodej, e-shop: - pivo - víno - limonády - lihoviny - výčepní technika

Vyrábíme nerezová zařízení: -gastrotechnika, výčepní, chladicí, mrazicí a mycí stoly, pípy, digestoře, režony, rošty, inframosty, barmanské stoly, vitríny, gastronábytek, zařízení pro Fast Food, výdeje pro stravovací zařízení. Teplé vany, zásobníky talířů, gastrotechnika Provádíme projekty, montáž, servis. Odběrateli jsou ...

Prodej, pronájem a servis zmrzlinových strojů.

Gastroservis, oprava, servis, prodej: - velkokuchyňského zařízení, gastrozařízení.

Dodávka, prodej: - vybavení pro gastronomii - vybavení restaurací, barů - mycí, hygienické prostředky