V gastronomii se uplatňují známé i méně známé technologie. Vybírejte z bohatého sortimentu chladící a mrazící technologie, drtičů odpadů, konvektomatů, krájecích a nářezových zařízení, lisů, ohřívačů, pecí a trub, robotů anebo vah, vařičů a zásobníků.

Profesionální gastronomická zařízení - prodej, servis, projekty gastronomických provozů. Společnost APlus Gastronom s. r.o. nabízí kompletní vybavení: - gastronomických provozů - odborné poradenství - projektování - montáž dodaných zařízení.

Internetový obchod, e-shop: - gastro vybavení: - brčka, slámky - sushi hůlky - rozetky - nerezové příbory SOLA.

Pokládka koberců, krytin, PVC, výroba nábytku, okna, dveře, schody, dřevostavby, altány, zahradní sezení, oplocení, terasy, zahradní nábytek a doplňky, prosklené stěny, prosklené příčky, přepážky, interiery, truhlářské práce, tesařské práce, tesařské konstrukce, řezivo, výroba šindele, dluže, výroba pilařská a impregnace dřeva, stavební práce, ...

Velkoobchod, Cash and Carry: - pivo - alkoholické nápoje - nealkoholické nápoje. Půjčovna, zapůjčení: - výčepní zařízení.

Výroba, prodej: - gastro zařízení: - digestoře všech druhů - dřezy - stoly - nerezové regály - hrnce - příslušenství k nerezovému zařízení.

Prodej, eshop a výroba gastro zařízení, (gastrozařízení), gastrotechnika, nerezpové gastro vybavení, nerezové nádobí, velkoobchod, gastro bazar, vybavení kuchyně, velkokapacitní kuchyně, projekce, záruční i pozáruční servis. Vyrábíme vlastní nerezový nábytek a zařízení pro velkokuchyně, jídelny, vývařovny, stravovací provozy, cateringové ...

Pronájem, servis: - výčepní zařízení a příslušenství.

Stramis drink. Distribuce, prodej, e-shop: - alkoholické nápoje - pivo, víno - káva, čaj - nealkoholické nápoje - pochutiny. Půjčovna, zapůjčení: - výčepy.

Prodej, e-shop: - vybavení pro gastronomii - chladící technika, vitríny - klimatizace - topidla - odvlhčovače

František Škorpa - specializovaný výrobce gastronomického zařízení z nerezu. Zakázková výroba gastrozařízení pro provozy: - barové - restaurační - kuchyňské. Produkty: - nerezové výčepní, barové stoly a desky - nerezové pracovní stoly - mycí stoly s dřezy - regálové systémy - nástěnné skříně - nástěnné police - ...

Výroba velkokuchyňského zařízení: - nerezový nábytek - mycí a neutrální stoly - mycí stoly - nerezové dřezy - skříňky - police - regály - atypický nábytek - chladící stoly - vitríny - ohřívací stoly - teplé výdejní pulty - digestoře - výlevky - nerezové podstavce - nerezové vozíky. .

Prodej, servis - chladící technika - výčepní zařízení - myčky pivního skla - pivní chlazení - příslušenství pro výčep - minibary - mobilní klimatizace.

Velkoobchod, distribuce, prodej. Vybavení sklem a porcelánem pro hotely, restaurace, jídelny a závodní stravování: - skleněné a porcelánové výrobky pro gastronomická zařízení - zařízení pro gastronomii a gastro provozy - sklenice pivní, vinné, nealko - skleničky, skleněné poháry - džbánky na pivo i nealkoholické nápoje..

Výroba: - velkokuchyňská zařízení a vybavení z nerezu - nerezový nábytek - šlehací a hnětací stroje - plynové a elektrické sporáky - výdejní a ohřívací stoly - vyhřívací zásobníky na talíře - elektrické a parní kotle - elektrické grilovací pece, desky, fritézy, vařiče těstovin, vodní lázně, smažící pánve, mycí ...

Jsme dodavatel techniky pro gastronomii. Kompletní vybavení velkokuchyní - konvektomaty, sporáky, varné kotle, smažící pánve apod., kuchyňské roboty, mixéry, myčky na sklo a nádobí, chladící a mrazicí skříně, chladicí a mrazicí stoly a kávovary.

Prodej, e-shop, oprava, servis: - zmrzlinové stroje - barové a prodejní pulty - EET poklady

Dodáváme zařízení pro gastronomické provozy, pizzerie a cukrářské výrobny. Nabízíme cukrářské suroviny, pomůcky a sortiment pro vybavení hotelů.

Specializovaný obchod s kávou: - kávovary - barová zařízení - káva.

Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. se zabývá prodejem elektrozboží - chladicí, mrazicí a vytápěcí techniky pro domácnosti a provozovny. Nabízí široký sortiment gastro vybavení. Mezi produkty naleznete chladničky, mrazničky i lednice s mrazákem, vinotéky, chladicí vitríny, pulty a skříně, výrobníky ledu, vakuové baličky aj. A specializuje ...

Služby: - montáž, demontáž, sanitace, oprava výčepního zařízení - prodej, rozvoz tlačných plynů pro gastronomii. Pronájem: - přenosné výčepní zařízení.

Největší výrobce vakuových balících strojů v ČR pro gastronomické provozy, mrazírny, řeznictví a zpracovatelský průmysl. Výroba, prodej, oprava, servis: - vakuové stroje VAC-STAR - stroje pro balení do misek nebo sáčků - stroje pro vakuové balení ryb - balící stroje pro velkoobjemová balení využití především pro jatka, mrazírny, výrobny ...

Výroba zařízení cnc technologií, velkoobchod, maloobchod, instalace, servis, oprava: -technologie pro gastronomii -gastro zařízení. Služby: -vizualizace.

Naším hlavním cílem je dodávat kompletní vybavení gastronomických provozů. Pro celkové vybavení Vaší kuchyně dodáváme zboží i z nerezového materiálu. Specializujeme se také na profesionální produkty pro mytí nádobí, čištění a desinfekci gastronomických provozů. Prohlédněte si naše nabízené gastro produkty. Pokud si nevíte rady nebo máte dotaz, ...

Prodej, montáž, servis, eshop: - chladící zařízení - klimatizační zařízení - tepelná čerpadla - gastrozařízení.

Komplexní dodávky: - gastronomická zařízení a technologie, pro gastro provozy a gastronomii, od návrhu po realizaci. Návrhy, studie, dodávky velkoobchod, maloobchod, montáže, servis, leasing, HACCP, zákaznický servis, bazar, repase stávajících zařízení, dodávky: - náhradní díly - dodávky mycí a úklidové techniky - ...