V gastronomii se uplatňují známé i méně známé technologie. Vybírejte z bohatého sortimentu chladící a mrazící technologie, drtičů odpadů, konvektomatů, krájecích a nářezových zařízení, lisů, ohřívačů, pecí a trub, robotů anebo vah, vařičů a zásobníků.

Výroba, prodej: -gastronomické přívěsy -speciální vozíky PARTY GASTRO -skříňové nástavby pro vozidla -prodejní stánky -prádelenská technika. Velkoobchod, prodej, dodávka: -příslušenství a náhradní díly na grily -gastronomické vybavení, gastro zařízení -mycí program a hygienické prostředky.

Výroba, prodej: - nerezové gastronomické vybavení, zařízení - pracovní stoly, desky - mycí stoly - digestoře - varné kotle....a další.

Pivotéka. Prodej: - sudového piva Jihlava, Uherský Brod a Černá Hora - limonády Koala. Poskytujeme zapůjčení chladícího zařízení .

Zlaté bobule se specializují na prodej kvalitního vína moravských značek a doplňků k vínu online. Mimo e-shop jsme schopni nabídnou prodej vína do komise na oslavy, plesy, do restaurací, na kulturní akce všeho druhu s vypůjčením výčepních zařízení, dodávky a zpětného odběru zboží. To je na individuální domluvě.

Společnost Ráj Vína s.r.o. je specializovaný velkoobchod a maloobchod s vínem. V provozu je i eshop, kde zakoupíte kvalitní vína lahvová i sudová, stáčená. V poslední době se zaměřujeme na kompletní realizace vinoték, dodáme vybavení na klíč včetně montáže výčepního zařízení. Pokud si chcete otevřít vlastní vinotéku, pomůžeme Vám s vybavením a ...

Dodávka, prodej, e-shop produktů pro gastronomické provozy - mixéry, roboty - řezačky - nářezové stroje - kávovary, výrobníky ledu - chladící a mrazící skříně, vitríny - mycí technika, myčky - inventář, hrnce, pánve, příbory, sklo, porcelán.

Velkoobchod, prodej - komplexní vybavení hotelů, restaurací a jídelen: - gastrovybavení, inventář pro gastronomické provozy - kuchyňské a restaurační vybavení - sklo, porcelán, nádobí, příbory, pánve - drobné spotřebiče - mycí a pracovní stoly.

Kovovýroba, výroba, velkoobchod, maloobchod, splátkový prodej, servis: -celonerezový gastronomický kuchyňský nábytek pro kuchyně hotelů, restaurací, školních jídelen, bufetů, atd. -nerezového kuchyňského gastronomického nábytku: -pracovních desek, desky - nerezové, sendvičové, plastové, kombinované nerezu-plastu ...

Firma PHARMIX, s.r.o. je jedním z předních výrobců nerezových strojů a zařízení pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl. Zajišťujeme také dodávky technologických linek, míchacích nádrží, homogenizátorů, prosévacích strojů, dopravníků, sušáren, tlakových nádob a přepravních kontejnerů. Naše produkty směřují do zemí Evropy, USA, Kanady, ...

Výroba, prodej: - gastronomického zařízení - nerezového nábytku. Ohýbání plechů. Svařování metodou TIG. Řezání a prodej nerez materiálu.

Ve Vašich prostorách s našimi zaměstnanci jsme schopni Vám poskytnout: -rozbourání vepřových půlek na části s úpravou pro výsek -vykosťování částí z vepřové půlky – kýta, plec, pečeně, bok, krkovice (dle požadavků zákazníka) -rozbourání hovězích 1 na části s úpravou na výsek -vykosťování hovězích částí – kýta, plec, žebro, krk, roštěnec ...

Společnost EKOLAB, v.o.s. navrhne a dodá chladicí zařízení a kompletní vybavení prodejen potravin, cukráren, prodejen pečiva a dalších gastroprovozů od renomovaných světových výrobců. Do Vaší prodejny dopravíme, nainstalujeme a následně zajistíme i záruční a pozáruční servis na chladicí vitríny, mrazicí vany, chladicí skříně, montované ...

Velkoobchod, prodej, opravy, oprava, servis, montáže, instalace, projekce: -klimatizací SAMSUNG, ELEKTROLUX, LG, WHIRLPOOL, SINCLAIR: -do kancelářských a bytových prostor, také servrovny a ústředny -domácí a průmyslové chlazení a klimatizace -průmyslového chlazení vody (při výrobě plastů, strojírenské výrobě) -plnění ...

Velkoobchod: - vína. Další služby. - montáž výčepních zařízení - montáž, zapůjčení a prodej vinoték - vybavení vinoték - prodej doplňků.

Internetový obchod. Prodejem gastro vybavení a jiných produktů do Vaší kuchyně nebo do Vašeho domu. Naleznete u nás: -sklenice, misky, hrnky, džbány, karafy, láhve -vázy -popelníky -jídelní sady -hrnce, pánve -nože -jídlonosiče -naběračky, obracečky, cedníky -kleště, pinzety, jehly, háky -podnosy, tácy, prkýnka -a mnoho dalších ...

Výhradní dovozce a distributor znač. italské kávy DERSUT pro ČR a SR. Velkoobchod, prodej: -italská káva DERSUT -FRAPPE - ledová káva -čokoláda -čaj. Velkoobchod, maloobchod, pronájem, servis: -stroje na přípravu kávy.

Výroba zařízení cnc technologií, velkoobchod, maloobchod, instalace, servis, oprava: -technologie pro gastronomii -gastro zařízení. Služby: -vizualizace.

Prodej, montáž, servis, eshop: - chladící zařízení - klimatizační zařízení - tepelná čerpadla - gastrozařízení.

Výroba, prodej: - zařízení pro profesionální gastronomické provozy - konvektomaty, sporáky, digestoře, mycí zařízení, výrobníky ledu a další nábytek a techniku.

Zprostředkování obchodů v komoditě nápojové sklo a gastro vybavení velkokuchyní.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, servis, montáž, projekce, projektování, návrhy: -gastronomických kuchyňských strojů -zařízení a vybavení velkokuchyní a potravinářských provozů: -nářezových strojů -nářezové stroje automatické -mlýnky na maso -mikrovlnné trouby -fritézy -chladící vitríny -salátové bufety -výrobníky ledu ...

Půjčovna, pronájem: - elektrický výčep - párty pípa - malý i velký mobilní univerzální gril - mobilní kovová udírna - džbány, sklenice na víno, pivo, skleněné hrnky na kávu, čaj - půjčujeme na kusy. Prodej: - sudová piva - 50l, 30l, 15l - sudové limonády - kofola, malinovka, kombajnerka, hrozen bílý - plastové jednorázové ...

Prodej: - piva světlá, tmavá, polotmavá, pšeničná, ochucená a speciály - lahvové i sudové pivo - 5l soudky - dárková balení, dárkové poukazy - pivní kosmetika. Pronájem výčepů.

Výroba: - nerezový gastronábytek pro velkokuchyně, restaurace, hotely, školy. Nerezová kovovýroba: - gastronábytek pro velkokuchyně, restaurace, hotely, školy.

Výroba: - celonerezové termovárnice na přepravu jídel a nápojů - velkokuchyňské vybavení, gastrozařízení z nerezi, nábytek - kuchyňské nerezové nádobí, gastronádoby.