V autoservisech a pneuservisech nejčastěji najdete hydraulická a pneumatická zařízení, jako jsou lisy pro lisování ložisek, kompresory či stříkací pistole. Dále se však pracuje i s vyvažovacími zařízeními, zvedáky anebo s různými diagnostickými přístroji.

Dovoz, prodej: -tmely AIRO chemie -autolaky NEXA AUTOCOLOR -čistící prostředky pro hotely, restaurace, nemocnice, HOLLU -autolakýrnické materiály-zásobování autolakoven i konečných spotřebitelů -míchání autolaků -prodej brusiva HANKO -lepící pásky ARS.

Kovovýroba - zámečnické práce - povrchové úpravy - ocelové konstrukce - vrata, mříže, zábradlí Autodiagnostika, výroba, montáž - válcové zkušebny brzd - deskové zkušebny brzd - výkonové stolice pro měření výkonu motoru - zkušebny náprav - příslušenství zkušeben

Dodávky, montáž, servis: -garážová technika -zvedací zařízení -zařízení pro pneuservisy HOFMANN, MEGAPLAN, JOHN BEAN -zařízení pro STK -zařízení pro měření geometrií JOHN BEAN -mycí linky TAMMERMATIC.

Výroba, prodej nástrojů a nářadí: - topenářské nářadí - instalatérské nářadí - nářadí pro autolakovny - jednoúčelové stroje.

Zahraniční účast ACTIA GROUP Francie. Výroba, prodej diagnostických přístroj pro automobily: -analyzátor emisí AT500 MOTORTESTER, LAMBDA TESTER -kouřový analyzátor AT 600 -diagnostika mikropočítačových řídících elektronických systémů používaných v motorových vozidlech MONOMOTRONIC AT 520.

Prodej: -části podvozku -rzdová soustava -motorové díly -karosářské díly -výfukové systémy -zapalovací a elektrické části -autopříslušenství -autokosmetika -tmely a lepidla -maziva a aditiva -nemrznoucí směsi -diagnostika a vybavení servisů -originální autodíly.

Opravy - návěsové zvedáky mailerů Prodej - šroubení - těsnící prvky Výroba - hydraulické a vzduchové hadice

Zakázkové stavební zámečnictví Svařování