V autoservisech a pneuservisech nejčastěji najdete hydraulická a pneumatická zařízení, jako jsou lisy pro lisování ložisek, kompresory či stříkací pistole. Dále se však pracuje i s vyvažovacími zařízeními, zvedáky anebo s různými diagnostickými přístroji.

Společnost TRANSA spol. s r.o. se věnuje nákupu a prodeji náhradních dílů a příslušenství na veškeré nákladní automobily, přívěsy, návěsy a autobusy. Sortiment firmy je obohacen o náhradní díly a příslušenství na osobní vozidla. Firma je také výhradním prodejcem autobaterii firmy Autopart a brzdových bubnů. Jednu z poboček společnosti naleznete v ...

Prodej, vybavení, servis garážové techniky pro: - pneuservis - stanice technické kontroly, STK.

Maloobchod, prodej: -náhradní díly na automobily, autodíly -diagnostické přístroje Služby: -diagnostika vozidel -montáže tempomatů -oprava řídících jednotek -čištění ultrazvukem -opravy piezo vstřikovačů

Velkoobchod, poradenství, plánování, montáž, servis, oprava: - osobní a nákladní vozy - zvedáky - zařízení na měření geometrie kol - vybavení karosáren, rovnací rámy, měřící systémy, svařovací a bodovací zdroje.

Pobočka. Prodej, maloobchod: - autodíly, náhradní díly - pneumatiky.

Autorizovaný prodej, servis, údržba, školící středisko: - stříkací technika - airless stříkací stroje Graco - ruční stříkací pistole - kompresory Abac. Repase, opravy: - starší, nefunkční stroje.

Prodej - vybavení autodílen, pneuservisů, karosáren a lakoven