Průmyslové váhy, pokladní systémy a registrační pokladny najdou uplatnění v mnoha typech prodejen. Dále je možné v prodejnách uplatnit i balící a dávkovací zařízení, paletové vozíky, čisticí stroje na podlahy, nářezové stroje nebo balící stroje.

Prodej - registrační pokladny Servis - registrační pokladny - kancelářská technika

Dodávka, prodej: - registrační pokladny - nářezové stroje - váhy

Výroba, prodej, montáž, servis: -univerzální stavebnicové zařízení pro vybavení interiérů -regálové systémy - rámové, sektorové -prodejní pulty -pokladní boxy -stojany, koše, pódia, regály na zakázku -sektorové prodejní pulty. .

Velkoobchod, e-shop: -pokladní systémy -ubytovací, hotelové a restaurační systémy -dotykové pokladny -pokladní tiskárny -pokladní zásuvky -dotykové monitory -elektronické pokladny -barvící kazety -papírové kotoučky.

Servis a prodej digitálních a mechanických vah.

Prodej - váhy - vážící systémy Servis, opravy - váhy - vážící systémy

Zakázková výroba převážně z lamina - kuchyně Zakázková výroba převážně z lamina - vybavení kanceláří Výroba - nábytekzakázková výroba (převážně z lamina) - dětské pokoje - vestavěné skříně Zakázková výroba (převážně z lamina) - vybavení obchodů

Doprava - mezinárodní a vnitrostátní - do 26t Dodávka - technické plyny Dodávka - kapalná a tuhá paliva Dodávka - elektronické vážící systémy

Truhlářské práce. Výroba - kuchyně - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - postele.