Průmyslové váhy, pokladní systémy a registrační pokladny najdou uplatnění v mnoha typech prodejen. Dále je možné v prodejnách uplatnit i balící a dávkovací zařízení, paletové vozíky, čisticí stroje na podlahy, nářezové stroje nebo balící stroje.

Rapid System, spol. s r.o. informační a pokladní systémy
Společnost Rapid System, spol. s r.o. provozuje vývojovou, obchodní a servisní činnost v oblasti software - restaurační a recepční informační systémy pro hotely a restaurace, vývojovou, výrobní a prodejní činnost v oblasti pokladních systémů. Dále se zabýváme prodejem a instalací HW a SW obchodních pokladních systémů, prodejem a servisem ...
Prodej a servis elektrických lapačů létajícího hmyzu. Prodej náhradních zářivek UVA pro veškeré značky lapačů hmyzu. Návrhy umístění a poradenská činnost. Monitoring létajícího hmyzu a vypracování protokolů záchytů. Měření účinnosti zářivek. Prodej a servis UVC praček vzduchu pro potravinářský průmysl.

Prodej a montáž - technické a elektronické váhy - závažíúřední ověření Výroba a opravy - technické a elektronické váhyvýměna závažíúřední ověření

TISET Morava s.r.o. je autorizovaný prodejce a servis pokladen EURO slovenského výrobce ELCOM Prešov. Dodáváme pokladní systémy, termotransferové tiskárny, etikety, barvící pásky, roličky do pokladen aj.

Prodej, montáž, servis: - váhy - váhy vestavěné, pro obchod a tržnice, pro kuchyně a sklady, zlatnické a laboratorní, jeřábové a závěsné. Výroba: - mostní, silniční, automobilové váhy.

Prodej, servis: - výpočetní technika, hardware - software - datové komunikace - pokladní systémy. Tvorba WWW stránek. WEB Hosting. Instalace a správa sítí LAN.

Prodej: - registrační pokladny - pokladní terminály - příslušenství - pokladní tiskárny - čtečky čárových kódů - datové terminály - displeje - tiskové mechaniky - servis pokladních systémů

Zahraniční zastoupení: -Wanzl SRN Velkoobchod, maloobchod: - vybavení prodejen - pokladní boxy - vstupní turnikety - regály - vybavení hotelů - displaye.

Prodej, servis: - elektronické pokladny

Prodej, montáž, servis, projekce, leasing, školení, poradenská činnost: - gastronomická zařízení pro hotely, provozy veřejného stravování, prodejny potravin, masa a uzenin. Kompletní nabídka nerezového programu.

Prodej, servis, poradenství: - elektronické váhy - nářezové stroje.

Prodej, servis vah - váhy sériové produkce, atypické vážící, plnící a navažovací systémy. Váhy mechanické i elektronické pro jakékoliv prostředí či provoz. Pokladny, pokladní systémy. Propojování těchto zařízení do PC sítě Renovace.