Hydraulika se využívá v silničních, obráběcích, stavebních a tvářecích strojích. Nejčastěji používanými hydraulickými zařízeními jsou hydraulická čerpadla, válce a jednotky, hydraulické plošiny a zvedáky, které nachází využití v široké oblasti průmyslu.

Ekosys, s.r.o.
Společnost Ekosys, s.r.o. se specializuje na návrh a realizaci hydraulických obvodů, dodávky náhradních dílů pro strojírenský a automobilový průmysl a servisní činnost. Jsme s Vámi již od roku 1994.
Ekosys, s.r.o.
Vývoj, výroba, prodej: -hydraulické prvky a agregáty -zubové hydrogenerátory a hydromotory, zubová hydraulická čerpadla -hydraulické válce, posilovače servořízení vozidel -děliče průtoku, olejové nádrže s filtrem -návrhy a realizace kompletních hydraulických obvodů. Vývoj, výroba, prodej, servis: -výrobky letecké techniky: ...

Prodej, oprava, servis: - pístnice, zvedáky, hevery - návěsové zvedáky - štípače dřeva - hydraulická technika Výroba, prodej: - hydraulické hadice Soustružnické a obraběčské práce.

Strojírna, výroba: - dřevařské technologie, stroje (manipulační a třídící technika, pilnice, reduktory kořenových náběhů...) - lisy pro výrobu okenních hranolů, spárovky.

Výroba, prodej, oprava, servis: - hydraulické válce

Firma Kinshofer CZ, s.r.o. je českou pobočkou mezinárodně orientované společnosti KINSHOFER GmbH (Německo), která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej hydraulických příslušenství pro stavební stroje, nakladače, zejména nakládací jeřáby stavební, k nakládání šrotu, odpadů, pro lesní a zemědělské činnosti a exkavátory na těžení zeminy, rýpadla, ...

Zastoupení, prodej, montáž: -hydraulické ruky PALFINGER, EPSILON -nosiče kontejnerů PALIFT -pracovní plošiny BISON+WUMAG -jeřáby SENNEBOGEN.

Prodej -sériové a zakázkové hydraulické válce, pístnice -hydraulické rozvaděče, čerpadla, pumpy -agregáty, hydromotory -trubky i honované, hadice, šroubení -chromované pístní tyče.

Technologické montáže. Dodávka a montáž: -nádrže -potrubní rozvody -jeřábové drážky. Zámečnické práce: -stavební konstrukce -zásobníky. Kompletace výrobních linek. Žárové zinkování.

Prodej, montáž, servis: - hydraulické jeřáby - nosiče kontejnerů - hydraulické navijáky - sklápěcí válce - přídavná hydraulická zařízení - odtahové, pracovní plošiny. Služby: - pronájem pracovních plošin - lakování.

Autorizovaný dealer CSM Tisovec a.s. Prodej, servis, opravy: -rypadla UDS 114 -rypadla UDS 214 -hydraulické systémy strojních zařízení. Prodej, servis, generální opravy: -stavební stroje -nakladače UNC 060, UNC 061, UNC 750, UNC 200, UN 053, UNK 320 -rypadla DH 112, DH 411 -manipulační plošiny -náhradní díly na ...

Dodáváme magnetostrikční snímače polohy, rychlosti a hladiny pro průmyslovou automatizaci značky Temposonics a Level Plus. Jsme výhradními zástupci firmy MTS Sensor technologie GmbH&Co.KG. Vyrábíme hydraulickou techniku na zakázku.

Prodej: - hydraulické jeřáby - naftové nádrže - hydraulické sklápěče.

Služby: -servis a prodej hydraulických zařízení -kompaktní hydraulika -filtrace olejů.

Zřizování, montáže, servis: -výtahy -eskalátory -pohyblivé chodníky.

Výroba, prodej: -technologie lepených lamelových prvků -technologie lepených hranolů s dutým jádrem -manipulační a třídící linky kulatiny -kompletní pilařské linky -hydraulické lisy -transportní zařízení -automatické kotle na dřevní odpad -válečkové dopravní a speciální řetězy.

Služby: -opravy teleskopických válců na sklápění -opravy atypických a speciálních zvedáků -servis hydraulických teleskopických zvedáků. Prodej: -nové i repasované pístnice -výroba hydraulických hadic -prodej "O" kroužků a manžet.

Prodej: -hydraulické podavače a zásobníky HYDROBAR pro NC** stroje a jednovřetenové automaty-LNS*- Švýcarsko -upínací a podávací kleštiny MARQUART- -Německo -vodící pouzdra pro dlouhotočné automaty-NEUKOM-Švýcarsko -vyměnitelné destičky a držáky pro řezání všech druhů závitů-CARMEX- -Izrael -přesné brousící stroje ...

Prodej a servis rádiových dálkových ovládání pro jeřáby, míchadla, zemědělskou techniku a betonářská auta.

Dodávky, prodej: -hydraulické jeřáby -nosiče kontejnerů -komponenty a čerpadla -naftové skladovací a přepravní nádrže. Opravy a servis: -hydraulické válce -hydraulické jeřáby -hydraulická čerpadla.

Dodávky, prodej: -hydraulické jeřáby -nosiče kontejnerů -komponenty a čerpadla -naftové skladovací a přepravní nádrže. Opravy a servis: -hydraulické válce -hydraulické jeřáby -hydraulická čerpadla.

Prodej: -čistící, úklidové, vysokotlaké stroje, mycí automaty, průmyslové vysavače -stroje pro zpracování palivového dřeva -hydraulické štípače -řezací a štípací automaty -automaty pro výrobu třísek -drtiče dřevní hmoty -stolní okružní pily -lesní navijáky -lešení, montážní věže -malotraktory a příslušenství- ...