Svařování vyžaduje mnoho vybavení. V aktuálním sortimentu najdete svářecí invertory, multifunkční zařízení, svářečky pro MIG/MAG svařování, ale také zařízení pro svařování plazmou nebo různé příslušenství v podobě redukčních ventilů či svářecích masek.

Řešení pro spojování PE potrubí, přístroje pro automatické spojování na tupo, stroje pro spojování elektrickým tavením, mechanické spojky a bazénové technologie. Výroba: - PE elektrotvarovky, tvarovky na tupo - Svářečky na PE a příslušenství - PVC tvarovky, ventily - PP svěrné spojky a ventily - PP navrtávky a šroubení - Lepidla a ...

Maloobchodní prodej: -zemědělské a zahrádkářské potřeby -hutní materiál -řetězy a pletivo -spojovací materiál -svářecí materiál, stroje a potřeby -ruční a elektrické nářadí -zednické potřeby aj.

Práce: - kovovýroba - kovoobrábění - zámečnictví. Výroba, velkoobchod: - spojovací materiál - hutní materiál - nářadí - svařovací technika.

Divize 1: Spojovací materiál: K prodeji 60 000 položek - šrouby všeho druhu s povrchovou úpravou i bez - nýty, kolíky, závlačky, vruty - hřebíky, hmoždinky - kotevní materiál Divize 2: Nářadí, stroje - pásové pily PILOUS, BOMAR - nářadí nástroje a obráběcí stroje pro dřevo i kov - značky MAKITA, PROMA, XTLINE, HONITON, TONA ...

Maloobchod: -nářadí -kompresory, vzduchové rozvody -kotevní technika, brusivo -klíče, momentové klíče, momentový klíč -ruční nářadí -svařovací techniku, potřeby pro svařování -silikony, míchací metly -spojovací materiál -pneumatické nářadí -žebříky -pilové kotouče -frézy -boxy na nářadí -vybavení dílen.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej armatur pro vodovodní, plynové a topenářské instalace. prodej svářecí techniky. Montáž a servis vodo-topo-plyn.

Oprava, servis: -většina typů elektrických svářeček, elektrické svářečky např.FRONIUS, Alfa IN, WLSP 315, KÜHTREIBER -elektrická zařízení -obráběcí stroje -tvářecí stroje. Záruční opravy: -svářečky FRONIUS. Maloobchod, prodej: -příslušenství ke svářecím strojům -poradenství zdarma.

Internetový prodej ručního nářadí, elektrického nářadí, obráběcích a tvářecích strojů, řezných nástrojů, manipulační techniky, dílenského vybavení, svařovací techniky, zahradního nářadí, motorových i převodových olejů, bio olejů, mazacích tuků a filtrů.

Prodej svářecí techniky, nářadí a strojů.

Společnost Strunk Connect CZ s.r.o. je renomovaný výrobce jednoúčelových strojů pro průmyslovou automatizaci se specializací na spojování metodami odporového, laserového a ultrazvukového sváření - kompaktování kabelů i horké krimpování. Najdete nás v Batňovicích, okres Trutnov. Výroba, dodávka, prodej: - automatické svářecí systémy - ...

Firma ŽLUTÉ LASERY s.r.o. z Mikulova vyrábí a dodává řezací, svařovací a čistící lasery pro nejrůznější průmyslové provozy. Mimo jiné dodává automatické linky a postará se také o její instalaci na místě určení.

Internetový prodej: - svářecí technika - průmyslové vysavače - nářadí do dílny

Prodej: -nářadí a elektrické ruční nářadí -nástroje - vrtáky, závitníky, záhlubníky -nástroje na frézování a soustružení - držáky, nože, destičky -brusiva - řezné, brusné a lamelové kotouče -svařovací technika a ochranné pomůcky -záruční a pozáruční servis elektrického ručního nářadí. prodejna: Tyršova 1239/1, Znojmo.

Zastoupení LINDE TECHNOPLYN, a.s. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -technické plyny -potravinářské plyny -propan-butan -svářecí příslušenství.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -technické plyny LINDE -propan-butan -plynové spotřebiče -svářecí dráty -příslušenství ke svařování -svářečky TECHOSOL, TELWIN, TRIODYN -hadice k plynovým spotřebičům -nářadí-elektrické NAREX, URESS -stavební nářadí -ruční elektrické nářadí -svářecí technika Regionální zastoupení: ...

Velkoobchod, prodej, poradenství: -ložiska kuličková, válečková, soudečková, kluzná, kuželíková, jehlová a kloubová -ložisková tělesa s domečky -příslušenství ložisek. -svařovací technika -obráběcí stroje -nářadí -těsnící prvky -řemeny, řetězy -lepidla -brusiva -mazací technika -díly k zemědělské technice.

Prodej, servis svářecí techniky: -velký výběr svařovacích strojů MIG-MAG, TIG-WIG -lehké invertorové stroje -odporové svařovací stroje-bodovačky -autogenní technika -plasmové řezání -přídavné materiály -ochranné pomůcky -samozatmívací kukly -řezné, brusné a lamelové kotouče -drátěné kartáče -kabely, kabelové koncovky -odsávací ...

Firma provádí opravy a servis elektrických strojů a zařízení. Jedná se o malé, střední nebo generální opravy, montáže a instalace.

Prodej: - plastové desky - tyče - svářecí dráty pro průmysl, reklamu a stavebnictví - materiály PP, PE, PVC, PA, POM, PETP, PTFE, PMMA, PC, ABS, PSU, PEI, PES, PEEK - svářecí přístroje na plasty - formátování.

Stavební bazar, výkup: -stavební materiál, stavebniny. Prodej: -stavební materiál nový a použitý -nářadí -sekční ocelová garážová vrata STANLEY a WINDSOR-DOOR. Půjčovna, pronájem: -svářečka na plastové potrubí -řezačka na dlažbu a obklady -mlýnek na brizolit.

Společnost Ing.Šimůnek – Consulting & Trade se sídlem v Praze nabízí svým zákazníkům špičkové technologie a příslušenství od předních výrobců obráběcích strojů. Dodáváme stroje a zařízení pro vybavení provozů nástrojáren výrobních podniků, výrobce forem pro vysokotlaké lití, vstřikování plastů a výrobu pneumatik, profesionálních brusíren a ...

Prodej a servis svářecí techniky - svařovací stroje MIG/MAG, MMA invertory - elektroinstalace.

FAB-Shop.cz a Železářství Otrokovice, zámečnictví: -klíče, autoklíče. Montáže: -zámky, kování, schránky. Železářství: -kování, zámky, kliky -stavební chemie -elektrické nářadí -spojovací materiál. Prodej: - nářadí všeho druhu: - elektronářadí, ruční i zahradnické nářadí - kotevní technika - měřidla - brusivo - ...

Vývoj, výroba, prodej: svářecí technika (stroje). Velkoobchodní prodej: -svářecí invertory GAMA (MMA, TIG) -svařovací poloautomaty OMI (MIG/MAG) -multifunkční zdroje GAMASTAR. Maloobchodní prodej: -elektrické ruční nářadí HITACHI -elektrocentrály HONDA (elektrické centrály) -zastoupení firem PARAT, KNIPEX, WERA, BESSEY, PFERD, ...

Dovoz, velkoobchod, maloobchod, servis, prodej: -svářecí technika, elektrické nářadí, ruční nářadí, kompresory, vysokotlaká čistící technika a distribuce pomníkových doplňků pro kamenosochařství v moravském regionu. Prodej, internetový prodej, e-shop: -transformátorové svářečky -svářečky Mig-Mag (CO2) -stolní kotoučové brusky -stojanové ...