Využijte projektování, dodávku a montáž závlahových systémů typu mikrozávlaha, podpovrchové zavlažování nebo lineární zavlažování. V sortimentu vybavení k zavlažování je možné najít ovládací jednotky, ventily, postřikovače, potrubí nebo filtrační jednotky.

Prodej, montáž, servis: -venkovní, vnitřní bazény, bazénů nadzemní, do země -bazény laminátové, fóliové (plech, fólie, termoplastfólie), plastové, betonové (vyvaření fólie, keramické obklady) -zastřešení, solární plachty, zimní plachty -příslušenství, chemie -sauny, sauna na míru, kabinkové -vybavení pro sauny -vířivé vany, bazén, ...

Návrhy a realizace zahrad - údržba a obnova zeleně - pokládka travních koberců a zakládání trávníků - půjčovna stroje na kultivaci a modelaci terénu - návrhy a realizace závlahových systémů.

Dodávka, prodej, velkoobchod, maloobchod - čerpací technika Montáž a servis - čerpací technika Dodávka, prodej, velkoobchod, maloobchod - závlahová technika Montáž a servis - závlahová technika

Naše firma vám nabízí následující zahradní služby: - zahrady na klíč - kompletní projekty zahrad - dodávky rostlin a materiálů pro vaše zahrady - realizace zahrad - solitérní rostliny - zavlažování - závlahové systémy - zahradnické služby - trávník, travní koberce - pravidelné i jednorázové údržby zahrad - dřevostavby.

Realizace, montáž: - automatické závlahové systémy, závlahy.

Poskytujeme zahradnické služby. Zajišťujeme návrhy, realizace a údržby zahrady. Provádíme realizace, údržbu firemní a veřejné zeleně. Dodáváme závlahové systémy, trávníkové koberce, arboristické práce, štípané palivové dřevo a mulčovací kůru.

Dodávka, instalace, montáž - závlahové systémy - rozvody tlakové vody po zahradě - osazení čerpadel a čerpacích stanic do studní, vrtů, jímek - osazení čerpadel do septiků a kalových jímek - montáž automatických hlídání hladiny vody.

Automatické zavlažovací systémy - návrh a instalace.

Návrh, realizace a údržba zahrad a veřejné zeleně - projekce zahrad - zakládání trávníků - závlahové systémy, jezírka - rizikové kácení a řez ovocných stromů. Zahradní stavby, montáž - zídky - pergoly - skalky.

Návrhy a realizace zahrad - návrhy projektů zahrad a zeleně - realizace a údržba zahrady - rizikové kácení stromů - jednorázové i stálé úpravy zahrad - automatické zavlažovací systémy - střešní zahrady.

Návrhy, projekce, realizace a údržbu zahrad - zakládání trávníků výsevem nebo pokládáním trávníkových koberců - výsadba okrasných dřevin - zakládání, okrasných a koupacích jezírek - pravidelná údržba zahrad - sečení a údržba trávníků - realizace a údržba veřejné zeleně - návrhy a realizace závlahových systémů - návrhy a realizace střešních ...

Činnost: - montáž závlahových systémů - kácení, ořez stromů - údržba, sekání trávníků.

Kompletní zahradní servis. Realizace zahrady na klíč. Závlahové systémy. Zahradní prvky: - kamenné zídky - dřevěné terasy - solitérní kameny - obklady - chodníky - dlážděné plochy.

Zahradnické služby - návrh, realizace a údržba zahrad a zeleně - závlahové systémy - pořez a kácení stromů - okrasná a koupací jezírka - pokládka travních koberců.

Montáž a servis - bazény Návrhy a realizace - zahrady Montáž a servis - zahradní závlahy

Technologie pro zavlažování a ošetřování trávníků. Zavlažovací systémy, profesionální vřetenové a rotační sekačkyJacobsen, Shibaura, ručně vedené sekačky ALLETT, traktory a komunální stroje, zahradní a komunální sekačky, stroje pro regeneraci a údržbu trávníků. Značky Jacobsen, Shibaura, Kioti, el. vozíky EZGO. Velkoobchodní a maloobchodní ...

Prodej: -substrátů, střešní substráty -mulčovací kůry -trávní osiva -hnojiv, kompostu -půdních kondicionérů -okrasné dřeviny, trvalky, ovocné stromky, rostliny. Projekční činnost: -projekce okrasných zahrad, parků a veřejné zeleně -zpracování technické dokumentace a průvodních zpráv -projekce závlahových systémů ...

Návrhy, realizace, zahrad, zahradní jezírka, závlahové systémy, pokládka, trávníky.

Služby - projektování zahrad - terénní úpravy - údržba zeleně - kácení stromů - těžba a přibližování dřeva - zimní údržba komunikací - zavlažování - stavba a montáž plotů a oplocení.

Služby - závlahové systémy - zahradní osvětlení - umělé živé ploty - úklidové služby.

Údržby, projekce a sanace - zahradyzakládání trávníku - zahradní architektura Prodej - zavlažovací zařízení

Návrh a realizace zahrad - projektová dokumentace zahrad - realizace zahrad a závlahových systémů - zahradní design.

Poskytujeme služby v oblasti zavlažování. Navrhneme zavlažovací systém. Mikrozávlaha, kapková závlaha. Instalujeme zahradní osvětlení.

Krmiva, pamlsky, obojky, postroje, pelechy, hračky, misky aj. pro psy a kočky. Krmiva a vitamíny pro hospodářská zvířata (nosnice, králíky, kuřata, krůty aj.) Pšenice, oves, ječmen, šroty. Zahrádkářské potřeby - květináče, truhlíky, obaly aj. Substráty, všechna hnojiva, semena, osiva trav aj. Postřiky proti plísním, houb. chorobám a ...

Návrhy a realizace - výsadby zahrad a zimních zahrad - výsadby v interiéru - poradenství - zahradní jezírka - zahradní architektura - závlahy.