Využijte projektování, dodávku a montáž závlahových systémů typu mikrozávlaha, podpovrchové zavlažování nebo lineární zavlažování. V sortimentu vybavení k zavlažování je možné najít ovládací jednotky, ventily, postřikovače, potrubí nebo filtrační jednotky.

Zahradnická firma se zaměřením na zahradní a krajinnou tvorbu. Naší hlavní činností jsou: - návrhy a realizace zahrad, údržba - skalnaté plochy, vřesoviště a záhony květin - tvorba okrasných jezírek a biotopů - instalace a servis automatických závlahových systémů - zahradní stavby (cesty, domečky, terasy, plot) - tvorba svátečních a ...

Nabízíme instalace a servis zabezpečovací i protipožární techniky, kamerových systémů a slaboproudých rozvodů, automatické závlahové systémy pro pozemky RD a zahrad.

Zahradnické služby: -projekce zahrad. -údržba zeleně. -údržba trávníků. -ořezy stromů. -koupací jezírka. -montáž závlah.

Prodej, servis, realizace, návrhy, poradenství: -zavlažovací systémy firmy GARDENA

Prodej, bazar: - zemědělská technika - komunální technika - zavlažovací systémy

Projekce, realizace, údržba: -zahrady. -montáž automatické závlahové systémy. -pokládka travního koberce. -zakládání trávníků.

Služby, montáž: - elektroinstalace - elektronické zabezpečovací systémy - požární signalizace - měření a regulace kotelen - zavlažovací systémy - telekomunikační zařízení

Návrhy, montáž, servis: - závlahové systémy a služby - větrací systémy skleníků a fóliovníků - stínovací systémy - automatická a ruční regulace klimatu - přisvětlování pro asimilaci rostlin.

Služby: - montáž, oprava, servis zavlažovací systémy - návrhy a realizace okrasných zahrad - elektroinstalace

Služby - nákladní autodoprava - zavlažování, zavlažovací systémy - úklidové práce

Provádíme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu práce - topenářské - zednické - instalatérské - závlahové systémy Rain Bird a Gardena Práce provádíme v Hradci Králové a okolí, ale pro splnění vašich představ zajedeme kdekoliv po ČR.

Zakládání a údržba zahrad, jezírek i fontán. Provádíme závlahové systémy. Půjčovna: -zahradní a jezírková technika.

Práce: -vodoinstalační -plynárenské -topenářské Dodávka, montáž: -vodoinstalace -kanalizace -ústřední topení -plynoinstalace -slolární systémy -zavlažovací systémy

Služby: - návrhy a realizace zahrad - zahradnictví - závlahové systémy

Úpravny vod Topenářské práce Podlahové topení EUROCALOR (suchý systém) Odstraňování vlhkosti zdiva Prodej, dodávka a montáž - rekuperační odsavače Prodej - zalévací systém do bytu nebo na zahrádku

Zahradnické práce: -pokládka a výsev trávníku -pravidelné údržby zahrad -terénní úpravy zahrad -tvorba jezírek a vodních ploch -instalace závlahových systémů -střešní zahrady -květiny do interiéru

E-shop: - zahradní technika - zahradní nářadí - zavlažování - hnojiva - čerpadla - travní směsi

Zahradnické práce: -projekty zahrad -údržba zahrad a zeleně -stromolezectví -automatické závlahy -realizace zahrad

Návrh, montáž, servis: -závlahové systémy.

Služby: -návrhy a realizaci zahrad -realizace závlah

Distribuce, servis, montáž čerpací a závlahové techniky: - čerpadla SIGMA a.s., EBARA, WILO, GRUNDFOS, KSB, SLOVPUMP Závadka - závlahová technika JUNGPUMPE.

Návrhy a realizace: - automatické zavlažovací systémy. Zahrada: - zahradní-venkovní osvětlení - čerpadla, vodárny, nádrže - zahradní jezírka - návrh a realizace sadových úprav. Čistírny odpadních vod. Elektroinstalace.

Komplexní dodávky závlahových systémů a vodohospodářských staveb. Profesionální závlahy.

Prodej a servis: -travní sekačka, -motorová pila, -křovinořez, -čerpadla, -ložiska, -klínové řemeny, -závlahové systémy, -zahradní travní traktory, -komunální technika.

Závlahové systémy. Montáž: - garážová vrata - brány - ploty.