Využijte projektování, dodávku a montáž závlahových systémů typu mikrozávlaha, podpovrchové zavlažování nebo lineární zavlažování. V sortimentu vybavení k zavlažování je možné najít ovládací jednotky, ventily, postřikovače, potrubí nebo filtrační jednotky.

Návrhy, realizace - zahrad - trávníkové koberce - automatické zavlažování - okrasná a koupací jezírka

Prodej, oprava, servis, montáž: - zavlažovací, závlahové systémy Prodej, realizace: - travní koberce

Dodáme a namontujeme Vám automatický systém pro Vaši zahradu, park nebo hřiště. Současně také můžeme zpracovat i projekt závlahového systému.

Společnost Zahrady Šafránek s.r.o. na základě svých dlouholetých zkušeností poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalitní služby v oblasti závlahových systémů a realizaci a údržbě zahrad. Provádíme výsadbové práce, stříhání živých plotů, zakládání trávníků, instalaci a servis závlahových systémů, prodej a pronájem květníků, vytápění, termoregulace ...

Návrh, realizace, údržba: - zahrady - veřejná zeleň Montáž: - zavlažovací systémy

Návrh, realizace, údržba: - okrasné zahrady - parkové úpravy - zahradní, koupací jezírka - závlahy, závlahové systémy - kácení stromů.

Prodej, e-shop: - zahradní obruby (plast, nerez, ocel, pozink, hliník) - automatické závlahy, mikrozávlahy.

Fotografování Realizace - zahrady, parky (zahradní solitery, závlahy, trávníky, jezírka, ...) Dodávka - zavlažovací systémy

Velkoobchod, prodej: -zahrádkářské potřeby -semena -přípravky na ochranu rostlin -hnojiva -nářadí -hadice -aqua program -plasty -truhlíky, květináče -fólie, textilie

Návrhy, realizace, údržba: -závlahové systémy CLABER -zahradní stavby -zemní práce -dodávka ornice -výsadba zeleně -arboristické práce -oštření vzrostlých stromů -rizikové porážky.

Služby: -zakládání - realizace okrasných zahrad -návrhy, realizace a údržba zahrad i veřejné zeleně -návrhy a realizace závlahových systémů -zahradní a krajinná architektura.

Služby: -projekce a realizace sadovnických úprav -soukromé zahrady -firemní objekty -veřejná zeleň -údržba soukromé a veřejné zeleně -projekce a realizace závlahových systémů -projekce a realizace zahradních vodních ploch.

Služby: -zavlažovací systémy a realizace zahrad -tvorba jezírek.

Zahradnictví: -prodej -okrasné a ovocné dřeviny, růže a trvalky -hnojiva, substráty a zahradnická chemie -parkové a sadové úpravy -úpravy zahrad včetně projekce -údržba zeleně a rekultivace -závlahové systémy.

Služby: -projektování a realizace okrasných zahrad, parků a krajinářské úpravy -modelace terénu -předpěstované trávníkové koberce -vzrostlé stromy a keře -sadovnická realizace -zakládání, údržba a rekonstrukce zeleně -zemní práce -realizace prvků zahradní architektury -mobilní zeleň -střihání a tvarování živých ...