Využijte projektování, dodávku a montáž závlahových systémů typu mikrozávlaha, podpovrchové zavlažování nebo lineární zavlažování. V sortimentu vybavení k zavlažování je možné najít ovládací jednotky, ventily, postřikovače, potrubí nebo filtrační jednotky.

STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
Firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce provádí vrty a čištění vodních zdrojů. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Budujeme vrtané a hloubené studny. Jednou z činností naší firmy je čištění vodních zdrojů, jako jsou kopané a vrtané studny. Díky vyčištění vodního zdroje dojde ke zlepšení kvality vody, delší ...
Údržba a realizace zeleně, navrhování a projektování zahrad, terénní úpravy, okrasné zahradnictví, instalace závlahových systémů, technické služby i stavební práce. Kácení a ořezy stromů, mýcení dřevin, jezírka, závlahy, frézování, štěpkování, údržbu zeleně, terénní úpravy, technické služby, stavební práce, oplocení, dlažby, obrubníky a kamenné ...

Služby: - osvětlení zahrad - drobné stavby (krby) - projekce a kompletní realizace (návrhy a realizace zahrad na klíč, osvětlení, výsadby v interiéru a exteriéru, celoroční údržba) - dodávka závlahových systémů HUNTER

Dodávka, montáž: - závlahové systémy - zahradní jezírka

Projekce, montáž: - technologie zasněžování - závlahové systémy - závlahy - servis čerpadel a armatur - technický sníh.

Návrhy, realizace, služby: - zahrady, zahrad - závlahové systémy - zakládání trávníků

Zahradnické služby: - zahradní architektura. -výstavba zahrad na klíč -závlahové systémy -osvětlení zahrad -údržba zahrad

Kompletní zahradní servis. Realizace zahrady na klíč. Závlahové systémy. Zahradní prvky: - kamenné zídky - dřevěné terasy - solitérní kameny - obklady - chodníky - dlážděné plochy.

Poskytujeme služby v oblasti zavlažování. Navrhneme zavlažovací systém. Mikrozávlaha, kapková závlaha. Instalujeme zahradní osvětlení.

Výroba, prodej - plastové potrubní systémy z polyetylenu a polypropylenu - tlakové trubky - tvarovky - plastového vodovodního a kanalizačního potrubí Půjčovna, pronáje - svářecí stroje Dodávka - závlahové systémy

Návrhy, montáž, servis: - závlahové systémy a služby - větrací systémy skleníků a fóliovníků - stínovací systémy - automatická a ruční regulace klimatu - přisvětlování pro asimilaci rostlin.

Distribuce, servis, montáž čerpací a závlahové techniky: - čerpadla SIGMA a.s., EBARA, WILO, GRUNDFOS, KSB, SLOVPUMP Závadka - závlahová technika JUNGPUMPE.

Projekce, dodávky technologií: -čerpací stanice -čističky odpadních vod -úpravny pitné a průmyslové vody -čerpadla, ventily -velkoplošné závlahové systémy.

Prodej - plastové jímky o objemu do 20m3 Projekce a realizace - koupací jezírka Prodej - závlahové systémy

Návrh, realizace: - zahradní jezírka - závlahový systém.

Prodej, oprava, servis: - zahradní technika - motorové pily, travní sekačky - travní traktory - řetězové pily - strunové sekačky - bazény - čerpadla - závlahové systémy - potřeby pro zahrádkáře.

Bened - projekce, realizace a údržba zeleně Dolany Zahrady: - realizace zahrad. Návrhy a instalace: - automatické závlahové systémy. Výstavba: - okrasná jezírka a koupací jezera. Zahradní centrum, prodej: - okrasné dřeviny.

Prodej - chemické produkty: - mycí a čistící prostředky - oleje, maziva - barvy, laky - malířské potřeby - zavlažovací systémy pro zahrady - postřiky na ochranu rostlin - autokosmetika. Autodoprava.

Trávník servis: - trávníky - závlahy - hnojiva - údržba dřevin.

UNIPLANT Návrhy a realizace zahrad. Údržba zahrad: -komplexní údržba vaší zahrady -zakládání trávníků -řez ovocných a okrasných dřevin -ochrana rostlin. Automatické závlahové systémy. Prodej: -ovocné dřeviny.

Výroba: -zábradlí -ploty -konstrukce -schodiště -zahradní doplňky -čerpací a závlahová technika -elektromotory.

Realizace a údržba rodinných zahrad. Zajištění - kompletní dodávky zahradnického materiálu (substráty, mulčovací kúry) - rodinné zahrady, údržba - firemní a veřejná zeleňzakládání travního porostu výsevem, nebo travním kobercem - regenerace trávníků - provzdušnění a prořezání a sečení trávníků - konzultace - projektování, realizace, ...

Zastoupení firmy Rain-Bird. Projekce, prodej, instalace: -automatické zavlažovací systémy.