Využijte projektování, dodávku a montáž závlahových systémů typu mikrozávlaha, podpovrchové zavlažování nebo lineární zavlažování. V sortimentu vybavení k zavlažování je možné najít ovládací jednotky, ventily, postřikovače, potrubí nebo filtrační jednotky.

STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
Firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce provádí vrty a čištění vodních zdrojů. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Budujeme vrtané a hloubené studny. Jednou z činností naší firmy je čištění vodních zdrojů, jako jsou kopané a vrtané studny. Díky vyčištění vodního zdroje dojde ke zlepšení kvality vody, delší ...
Projekce, montáž: - technologie zasněžování - závlahové systémy - závlahy - servis čerpadel a armatur - technický sníh.

Zahradnické služby: - zahradní architektura. -výstavba zahrad na klíč -závlahové systémy -osvětlení zahrad -údržba zahrad

Návrhy, montáž, servis: - závlahové systémy a služby - větrací systémy skleníků a fóliovníků - stínovací systémy - automatická a ruční regulace klimatu - přisvětlování pro asimilaci rostlin.

Distribuce, servis, montáž čerpací a závlahové techniky: - čerpadla SIGMA a.s., EBARA, WILO, GRUNDFOS, KSB, SLOVPUMP Závadka - závlahová technika JUNGPUMPE.

Projekce, dodávky technologií: -čerpací stanice -čističky odpadních vod -úpravny pitné a průmyslové vody -čerpadla, ventily -velkoplošné závlahové systémy.

Bened - projekce, realizace a údržba zeleně Dolany Zahrady: - realizace zahrad. Návrhy a instalace: - automatické závlahové systémy. Výstavba: - okrasná jezírka a koupací jezera. Zahradní centrum, prodej: - okrasné dřeviny.

UNIPLANT Návrhy a realizace zahrad. Údržba zahrad: -komplexní údržba vaší zahrady -zakládání trávníků -řez ovocných a okrasných dřevin -ochrana rostlin. Automatické závlahové systémy. Prodej: -ovocné dřeviny.

Výroba: -zábradlí -ploty -konstrukce -schodiště -zahradní doplňky -čerpací a závlahová technika -elektromotory.

Zastoupení firmy Rain-Bird. Projekce, prodej, instalace: -automatické zavlažovací systémy.