WALTER CZ s.r.o.

Nástrojárny nabízejí výrobu vstřikovacích forem, postupových střižných nástrojů, automatizovaných zařízení, svařovacích nástrojů, měřící techniky a děrovacích nástrojů. Nástrojářské práce zahrnují taktéž soustružení, frézování, řezání a další služby.

nástrojárna MATRIX s.r.o. - výroba nástrojů a jednoúčelových strojů
Stěžejní činností naší společnosti jak již naznačuje její název, je vývoj a výroba nástrojů, jednoúčelových strojů a přípravků. V našem výrobní programu tak může naleznout vstřikovací formy, střižné nástroje a jak již bylo uvedeno jednoúčelové stroje. Dále také lisujeme plastové a plechové výrobky. Dbáme na spokojenost našich zákazníků.
nástrojárna MATRIX s.r.o. - výroba nástrojů a jednoúčelových strojů
Lakýrnické práce. Zámočnícké práce. Konštruktérske práce v oblasti konštrukcie nástrojov. Výroba nástrojov, brúsenie a leštenie kovov, kovoobrábanie. Sprostredkovateľská a obchodná činnosť mimo riadnej predajne v rozsahu voľnej živnosti.

Kovoobrábanie. Upratovacie práce. Výroba nástrojov. Galvanizácia kovov. Zámočnícke práce. Pohostinská činnosť. Prenájom nehnuteľností. Brúsenie a leštenie kovov. Prenájom hnuteľných vecí. Reklamná a propagačná činnosť. Požičiavanie motorových vozidiel. Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby. Technické poradenstvo v oblasti ...

Kovoobrábanie. Zámočníctvo. Nástrojárstvo. Galvanizácia kovov. Oprava pracovných strojov. Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti.

Kovoobrábanie Nástrojárstvo Automatizované spracovanie dát Konštrukčné práce v oblasti strojárstva Technické poradenstvo v oblasti strojárstva Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)