Kovovýroba nabízí zakázkovou kusovou i velkosériovou výrobu kovových součástí. Je možné realizovat výrobky takřka z jakéhokoliv materiálu. Strojírny v ČR nabízí vysoký standard výrobu plynoucí z dlouhé tradice, a to v oblasti výroby materiálů i obrábění.

KOVONA SYSTEM, a.s. - specialisté na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu
Ryze česká výrobní společnost KOVONA SYSTEM, a.s. se specializuje na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu. Širokému spektru zákazníků, mimo jiné z řad automotive či nábytkářských řetězců, nabízí nejen samotnou produkci výrobků, ale i kompletní škálu služeb včetně vývoje, testování, optimalizace a logistiky. Kromě zakázkové kovovýroby nabízí i ...
KOVONA SYSTEM, a.s. - specialisté na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu
Velkoochod, maloobchod spojovacího materiálu. Kovoobrábění, kovovýroba. Spojovací materiál. Zámečnické práce. Galvanizace kovů.

Kovovýroba, strojírenská výroba kusová a malosériová: -výrobky, díly, zařízení, konstrukce z železného ocelového kovového materiálu -ekologická nádoba -obrábění -frézování.

Společnost POTIOREK, s.r.o. pracuje v oblasti strojírenské výroby, zaměřuje se na realizaci konstrukcí, jejich montáž a povrchovou úpravu.

Topenářské práce Montáž - ocelové konstrukce Drobné zednické práce Svářečské práce Zámečnické práce Vodoinstalaterské práce

Výroba - stroje pro určitá hospodářská odvětví, těžký průmysl, doly a hliníkárny - speciální díly Vývoj a konstrukce - stroje pro určitá hospodářská odvětví, těžký průmysl, doly a hliníkárny - speciální díly.

Zaměřujeme se na kusovou výrobu, malé a střední série. Děláme i větší série, a to v případě výroby součástek, jako jsou šrouby průtokové či duté, matice včetně převlečných či korunových, podložky, futra, průtoková oka, koncovky na hadice, hrdla, vsuvky, hrdla, redukce, zátky. Vyrábíme z tyčového materiálu nebo obrábíme dodané polotovary dodané ...

Pronájem: - nebytové prostory - správa podnikatelského areálu. Kovoobrábění: - soustružení na vačkových a CNC strojích, frézování - výroba dílů pro jemnou mechaniku - díly o průměru 1-40 mm Prodej, velkoobchod: - hodiny, budíky, barometry.

Služby v oblasti strojírenství: - zpracování plechu - povrchové úpravy výrobků - montáže. CNC obrábění (frézování, soustružení) a svařování. Výroba pro: - automobilový průmysl - textilní průmysl - potravinářský průmysl - energetický průmysl - těžební průmysl.

Zámečnictví Nováček s.r.o. se specializuje na výrobu kovových konstrukcí, kontejnerů, dopravníků, schodišť, plotů a na zámečnictví a kovovýrobu.

Společnost WALBO ENGINEERING s.r.o. se specializuje na návrh a výrobu skládkových systémů, strojírenských celků, náhradních dílů a netypických převodovek.

BAIER Group s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej plastových a papírových obalů, olejů a maziv a na kovovýrobu.

Společnost Aniro s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá činností v oblasti zámečnických prací a kovovýroby, a to od návrhu až po realizaci. V rámci našich služeb zhotovujeme především ocelové konstrukce, kovová schodiště, zábradlí, mříže, garážová stání, pergoly, mezistěny pro lázně a wellness a další. Pracujeme především s materiály - ocel, nerez, ...

Společnost ECOINTECH, s.r.o. se zaměřuje na kovovýrobu, působí v oblasti energetiky, potravinářského a chemického průmyslu, dále si poradí i se zpracováním nerostných surovin, repasí filtračních zařízení a jejich servisem.

Společnost FRTrading, s.r.o. se zaměřuje na činnosti v oblasti kovoobrábění a kovovýroby. Mezi služby které poskytujeme patří CNC obrábění, zámečnictví, svařování, lisování, vrtání, ohýbání a také výroba parkovacích sloupků a různých konstrukcí. Sídlíme na adrese Rzy 1, okres Náchod. Kovovýroba, práce, řemesla: - kovoobrábění - obrábění ...

ROBET design s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu schodišť a zábradlí, bran a oplocení, skleněných dveří, příček a stěn, pergol a mnoho dalšího.

Předmětem činnosti společnosti TMK construction s.r.o. je především výroba strojů, zařízení, kovovýroba a zámečnictví.

Milan Gajdošík se zaměřuje na kovovýrobu, obráběčství a svařování.

Kovovýroba: -strojírenská kusová na zakázku. Práce: - na konvenčních a CNC strojích včetně povrchových úprav: - soustružnické, soustružení kovů - frézařské, frézování oceli - brusičské, broušení železa. - obraběčské, obrábění. - montážní práce sestavy a podsestavy.

Zámečnické práce, kovovýroba, třískové obrábění

Váš partner pro plánování, výpočty, projektování a dokumentaci průmyslových zařízení z jednoho zdroje. Naše zkušenosti a využití nejmodernějších softwarových systémů pro vývoj nejefektivnějšího a ekonomicky atraktivního řešení pro vaše požadavky.

Martin Doležal provozuje zakázkovou kovovýrobu, komplexní služby od odborných konzultací přes zaměření prostor, výrobu až po montáž.

Společnost Jihočeská strojírenská s.r.o. se zabývá výrobou strojírenských součástí. Od července roku 2006 jsme držiteli certifikátu managementu jakosti EN ISO 9001:2000. Vyrábíme součástky ke kávovarům i díly pro automobilový průmysl. Naše produkty jsou vyváženy do zahraničí, především do Švýcarska, což tvoří 75% obratu. Zbylých 25% tvoří ...

Hlavní činností firmy Silentium, s.r.o. je zámečnictví a kovovýroba, respektive zakázková výroba z oceli a nerezu. Vyrábí stoly, vany, nádrže, dopravníky - dopravní systémy, ale i jednoúčelové stroje. Zajišťuje také svařování.

Akciová společnost ČZ patří mezi renomované strojírenské firmy s dlouholetou tradicí. Většinu naší produkce tvoří komponenty pro oblast automobilového průmyslu, kde spolupracujeme s řadou světových značek. Mezi naše aktivity patří také výroba čelních vysokozdvižných vozíků značky DESTA, řetězů či vysoce přesných brousících strojů. Strojírenská ...